Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Al bio primecen s njim,stvarno si bas neki sto neces da ga pazaris :harhar:

Edited by saledelagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino ako nekako nije zbudzio glavu i sve komplet sa 1.9 . . .
Znam da na staru kiu sportage bez problema ide glava sa 1,6D.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi zbudzili, oni do pre pet godina nisu videli tdi motor,ali ja sam uzivao da ih slusam kako objasnjavaju  sta je to  "i" .A svaki put je tu bio i neki dipl.ing. dirktno iz WV-a da mi objasni da to znaci interkuler..... :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja moram stati u odbranu crvenog golfa jer sam ga gledao uzivo, prodaje ga majstor goran iz batajnice, dosta ga ljudi zna jer radi amortizere... Uzivo auto mnogo bolje izgleda i dosta je kvalitetno sve sklopljeno, inace covek ima i cetvorku i ima ukusa, nije napaljeni klinac... Mislim da svakako nije za strahote...

Edited by Mile Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Ovo je automobil za ljubitelje GOLF-a"

 

Vala bas, ali SAMO za ljubitelje Golfa  :laughing:  ... Vec vidim Totti-ja, koji bez razmisljanja vadi 2 somica ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi ti ipak vise cucao kao drugi auto u porodici... Ono, da dodjes na FLCS rostilj i to...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprejevi, tribali, malo da ubijemo vreme ;) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji bre 1.6TDi od 80ks. Ima stari 1.6Td, imao ga je moj burazer u transporteru.

Da ja ubacio novi 1.6TDi pa da mu skinem kapu, ili 1.9TDi od 130ks bar, nego ovo biiip koje je dobio za džabe. Ej bre...

 

Ja mog brava verovatno ne mogu da prodam za 1750€, a auto je skroz ispravan, sve radi, ima klimu, i čipovan kida asfalt. I onda naletiš na ovo...

A najviše volem te što pune amortizere, rok trajanja je do prve krivine. To se ne radi, nego se stavljaju novi amortizeri, ali pošto imamo jadnike koji bi da voze BMW a nemaju para za amorte, pa posećuju ovakve likove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ako neko smatra da je ovo skupo neka ne zove bez veze, ima na BUBANj POTOKU koliko HOCES Fiat-a Stilo za 2000 evra iz 2002 godine pa se vozite u luksuzu za male pare.  

Ovo je automobil za ljubitelje GOLF-a, znaci nije LUX klasa i nekakav prestizan auto.

Problem je samo sto se u tim sa Bubnja od 2000 e nece navozati :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 ima ukusa, nije napaljeni klinac.

Da ovaj zadnji branik je skroz uradjen sa ukusom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji bre 1.6TDi od 80ks. Ima stari 1.6Td, imao ga je moj burazer u transporteru.

Da ja ubacio novi 1.6TDi pa da mu skinem kapu, ili 1.9TDi od 130ks bar, nego ovo biiip koje je dobio za džabe. Ej bre...

 

Ja mog brava verovatno ne mogu da prodam za 1750€, a auto je skroz ispravan, sve radi, ima klimu, i čipovan kida asfalt. I onda naletiš na ovo...

A najviše volem te što pune amortizere, rok trajanja je do prve krivine. To se ne radi, nego se stavljaju novi amortizeri, ali pošto imamo jadnike koji bi da voze BMW a nemaju para za amorte, pa posećuju ovakve likove.

 

Sta si se uzbudio, ova roba ima svoje kupce ... :D

Bravo u fabrickom stanju ima na svakom cosku, a ovako nesto se ne vidja svaki dan !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...