Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Prvo je pitanje casti, pa onda para. Nije toliko losa situacija da moraju pare i suvi opstanak pre casti. Ima kojima jeste a ti nisu na forumu i ne voze kola jer ne mogu da ih priuste.

 

Raditi kao komunalac je ovde ponizavajuci posao. Posao koji radis kad ti je obraz debeo kao djon od onih cipela sto koriste u teskoj industriji.

 

Dakle, ne govorim o tesko poslu nego o postenom poslu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sramota je krasti! Zašto je sramota raditi posao komunalca!??? Da li zaista misliš da su svi "oni" sa kako ti kažeš "debelim obrazom"!!!?

U svakom žitu ima kukolja pa tako i kod komunalaca ili u bilo kojoj drugoj branši....! Da li su svi doktori, akademici, magistri, piloti......dobri ljudi....? Nisu sigurno!

Tako i među tim komunalcima ima momaka i devojaka koji samo moraju da prehrane sebe ili porodicu i rade svoj posao kako najbolje znaju i umeju. Možda su u patroli sa nekim starijim kolegom koji im je nadređeni pa neklada i sami prisustvuju sramotama koje bi najrađe izbegli ali ih niko ne pita ništa!

Mogao bih da ti pišem još 100 redova ali da možeš da ih shvatiš ne bi ti ni napisao što pišeš (da ne kažem lupetaš).

 

Okreni se malo oko sebe i pogledaj gde živiš. Mnogo površno shvataš i vidiš stvari oko sebe!

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sramota je sto im je i sa tom komunalnom znackom dozvoljeno da se ponasaju tako kako se dobar deo njih ponasa ... normalni su u manjini i ne primecuju se od ovih napaljenih i bahatih ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sramota je krasti! Zašto je sramota raditi posao komunalca!??? Da li zaista misliš da su svi "oni" sa kako ti kažeš "debelim obrazom"!!!?

U svakom žitu ima kukolja pa tako i kod komunalaca ili u bilo kojoj drugoj branši....! Da li su svi doktori, akademici, magistri, piloti......dobri ljudi....? Nisu sigurno!

Tako i među tim komunalcima ima momaka i devojaka koji samo moraju da prehrane sebe ili porodicu i rade svoj posao kako najbolje znaju i umeju. Možda su u patroli sa nekim starijim kolegom koji im je nadređeni pa neklada i sami prisustvuju sramotama koje bi najrađe izbegli ali ih niko ne pita ništa!

Mogao bih da ti pišem još 100 redova ali da možeš da ih shvatiš ne bi ti ni napisao što pišeš (da ne kažem lupetaš).

Okreni se malo oko sebe i pogledaj gde živiš. Mnogo površno shvataš i vidiš stvari oko sebe!

Lepo receno! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sramota je krasti! Zašto je sramota raditi posao komunalca!??? Da li zaista misliš da su svi "oni" sa kako ti kažeš "debelim obrazom"!!!?

U svakom žitu ima kukolja pa tako i kod komunalaca ili u bilo kojoj drugoj branši....! Da li su svi doktori, akademici, magistri, piloti......dobri ljudi....? Nisu sigurno!

Tako i među tim komunalcima ima momaka i devojaka koji samo moraju da prehrane sebe ili porodicu i rade svoj posao kako najbolje znaju i umeju. Možda su u patroli sa nekim starijim kolegom koji im je nadređeni pa neklada i sami prisustvuju sramotama koje bi najrađe izbegli ali ih niko ne pita ništa!

Mogao bih da ti pišem još 100 redova ali da možeš da ih shvatiš ne bi ti ni napisao što pišeš (da ne kažem lupetaš).

 

Okreni se malo oko sebe i pogledaj gde živiš. Mnogo površno shvataš i vidiš stvari oko sebe!

 

Da Marko, mislim da u zemlji Srbiji posao komunalca, bas kao i policajca ili politicara nije castan posao. 

Ne Marko, ne mislim da su svi mrtvi govnari, ali mislim da vecina jeste. Iskreno mi je zao one sacice postenih kojima sigurno nije zurka medju tom bandom.

Ne Marko, ne smatram da je to u redu i da je to normalna situacija

i na kraju, ja sigurno necu praviti reforme u policiji. Kad se budu normalno ponasali zavrednice postovanje.

 

Moji stavovi su ovakvi kakvi su jer sam ja odlucio da budu takvi. Mozes ti da pises knjige i knjige, na mene to nece uticati. Na mene ce uticati ono sto vidim i sto dozivim. A to je jako lose u ovom trenutku.

 

 

 

molim vas da zavrsimo ovu glupu raspravu. Ako i zelite da me ubedite u nesto, necete uspeti aja ne zelim ikoga da ubedjujem niti da se pravdam.

 

Vratimo se na bahate vozace nemackih kola, koje niko ne voli

Edited by Bocca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel znate za onaj grafit:"bolje cerka kurva nego sin komunalni pandur" :laughing:


Vozikas se u kolima, nekad radis bus plus, nekad se zabodes u kucu kod kolege i spavate ako ste nocna a imas 40-55k platu hahahaha

 

I tako panjina zaradi platu lekara opste prakse ili profesora u srednoj skoli :thumbdown:


Sramota je sto im je i sa tom komunalnom znackom dozvoljeno da se ponasaju tako kako se dobar deo njih ponasa ... normalni su u manjini i ne primecuju se od ovih napaljenih i bahatih ;)

 

Tako se ponasaju kad zavrcu ruke bakicama koje prodaju jaja na pijaci van tezge,a kad treba da napisu kaznu u kafani koja krsi odredbu o radnom vremenu onda dodju i sisaju anusne dlacice gazdi kafane i njegovim gostima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarade platu doktora, al bar znaju svoj "posao" za razliku od pomenutih, 80% doktora u srbiji nema pojma, kako opste prakse, tako i specijaliste, u sta sam se na zalost licno uverio, ovi bar ne mogu nikom naskoditi i zato ih vise postujem nego nase doktore ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komunalni policajci znaju svoj posao... hahahahahahahahahahahahahahahaha 

 

Ne zajebavaj me molim te :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo rešenje :-)
 

---------------------------------------------------------

Vest preuzeta sa B92

Kada ljudi uzmu stvari u svoje ruke
Da vozači znaju da budu bezobzirni kada parkiraju svoje automobile možemo da se uverimo svakog dana šetajući ulicama naših gradova. Ponekad i odgovor pešaka na takvo ponašanje može da bude radikalan.
 

14897847245499892b4d027170014247_orig.jp
 
 

 
Kada parkirani automobil zagradi prolaz pešacima, obično se sve završi gunđanjem ili podizanjem brisača u znak protesta. 
Međutim, vlasnika ovog FIAT-a 500L, koji je svojim vozilom blokirao rampu za invalide i bebi kolica, po povratku je čekalo neprijatno iznenađenje. 
Fotografija je objavljena na Instagram profilu argentniskog portala Infonews.com, a komentari posetilaca su različiti. 
Dok jedni podržavaju ovakav način izražavanja nezadovoljstva, drugi smatraju da je vandalizam baš kao i ponašanje vozača podjednako neprihvatljivo.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komunalni policajci znaju svoj posao... hahahahahahahahahahahahahahahaha

Ne zajebavaj me molim te :D

Posao sam stavio pod navodnike, ako ti ista znaci, pa sam na kraju dodao da ne mogu nikom da nastete kao sto je to redovan slucaj kod pacijenata u srbiji, posto je dante pomenuo doktore... iskljucujem se iz teme :) Edited by baron21

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod navodnike si stavio reč "posao" što implicira da umanjuješ vrednost i važnost njihovog posla, ali si napisao da oni ZNAJU taj svoj "posao" bolje nego lekari svoj. 

 

Komunalci imaju ozbiljna zaduženja i ovlašćenja, a to što NE ZNAJU da ga rade daje lažnu sliku da oni nemaju nikakva zaduženja i da su blejači. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo rešenje :-)

---------------------------------------------------------

Vest preuzeta sa B92

Kada ljudi uzmu stvari u svoje ruke

Da vozači znaju da budu bezobzirni kada parkiraju svoje automobile možemo da se uverimo svakog dana šetajući ulicama naših gradova. Ponekad i odgovor pešaka na takvo ponašanje može da bude radikalan.

14897847245499892b4d027170014247_orig.jp

Kada parkirani automobil zagradi prolaz pešacima, obično se sve završi gunđanjem ili podizanjem brisača u znak protesta.

Međutim, vlasnika ovog FIAT-a 500L, koji je svojim vozilom blokirao rampu za invalide i bebi kolica, po povratku je čekalo neprijatno iznenađenje.

Fotografija je objavljena na Instagram profilu argentniskog portala Infonews.com, a komentari posetilaca su različiti.

Dok jedni podržavaju ovakav način izražavanja nezadovoljstva, drugi smatraju da je vandalizam baš kao i ponašanje vozača podjednako neprihvatljivo.

Bas hrabro ... napadati auto koji je neko parkirao ... sto nije sacekao vozaca ? A da ... mogao je da zavrsi sa konzervom spreja u gu##ci ... jer za razliku od auta, vozac ima ruke ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jok sa svakom budalom ces da imas otvoren konflikt. U Beogradu je to jako isplativo. Svaka peta osoba ovde nije imbecil. Ako bi krenuo pesnicama da delis pravdu ne bi daleko dogurao. ovo je daleko efikasnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleko efikasnije resenje je grebanje farbe za pisanje nego saranje sprejem :D Struganje farbe je besplatno, a vlasnik mora da plati skupo farbanje, dok ovako platis sprej, a ovaj ga opere razredjivacem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto sa vasim razmisljanjem nije u redu :D

Ta rampa je tako nesrecno postavljena da se jednostavno i ne primeti ... a i postavlja se pitanje sta bi junaci uradili da je parkiran neki skupoceni dzip nekog sumnjivog tipa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto sa vasim razmisljanjem nije u redu :D

Ta rampa je tako nesrecno postavljena da se jednostavno i ne primeti ... a i postavlja se pitanje sta bi junaci uradili da je parkiran neki skupoceni dzip nekog sumnjivog tipa :)

Budali je svejedno koji i ciji je auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekada je važio vic: "ko je gluplji od pandura? Pa vojni pandur!"

Sada kada vojske više i nema to mesto je zauzeo komunalni pandur :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...