Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Povucen iskustvom od sinoc resih da nabavim alatku za odvijanje ventila :D

Postajem fin i prestajem da lupam retardima retrovizore, od danas ispustam sve 4 gume

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites
IMAG0145.jpg

 

IMAG0146.jpg

 

Druga slika je cisto da se vidi koliko mesta ima (isto parking mesto je u pitanju). Naravno,vozac je zensko...pa jos plavusa... :)

 

IMAG0147.jpg

 

Izgleda da mu se nije svidelo to sto je propisno parkiran! :)

Edited by Marko BK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je bila žuta linija zbog prilaza jednoj radnji, al nisam siguran. Davno beše, ima pola godine sigurno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ima je sigurno, nego je odavno slikano. Malopre sam cackao po telefonu pa nasao sliku :)

Nisam ga slikao zbog zute linije, nego zbog nacina na koji se parkirao. A i na slici se vidi zuta linija iza njegovog prednjeg tocka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se desava kad neko umisli da je vlast,moc .... jos malo pa ce traziti da voze i audija pod rotacijom
 

cxcb410013.jpg  cxcb410014.jpg
 

Nekako bi i razumeo da je stao u desnoj traci/ da se popne na trotoar al da stane u levoj traci gde utice lose na saobracaj :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje kamion ...

Inace sto se tice komunalaca, sinoc na slavi pricam sa covekom koji radi u policiji, o onome sto sam cuo za parkiranje na prilazu aerodromu ... kaze i njemu se desilo slicno, samo sto su komunalci krenuli da mu pisu za parkiranje na zelenoj povrsini, ali je on bio parkiran na onom minut parkingu i ostavio je auto na sva 4, dok pomogne roditeljima da udju unutra i predaju prtljag ... dok se on vratio ovi krenuli da pisu, on izasao i krenuo da se raspravlja sa njima i kaze da su mnogo bahati i glupi ... popustili su tek kad je pokazao legitimaciju i rekli mu da moze da se parkira na parking koji se placa, dok za sve ostalo mogu da mu pisu za zelenu povrsinu ... on onda udje u auto i preparkira se iza njihovog auta sa leve strane i vrati se unutra ... posle je pitao nekog saobracajca sta se desava, a ovaj samo sleze ramenima, kaze da se na aerodromu oni ne pitaju mnogo ... tu vlada komunalna policija

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro Beli, realno tu je zadržavanje samo minut da ostaviš putnike da izađu iz kola. Onda odeš do parkinga i uđeš u zgradu da pomogneš sa ptljagom, ispratiš i ostalo. Kad bi tu svi ostajali "samo da..." bilo bi nemoguće da se priđe zgradi. Radim taj posao, pa znam kakvi su problemi na aerodromu ;) I naravno da ne želim da branim komunalce. To je posebna sorta ljudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa ne bi bio problem kada bismo bili domaćinski nastrojeni i kada bismo znali da onaj tamo neko ko "zavodi red" to radi sa pažnjom i pošteno... 

 

Pre neki dan u banci žena propusti trudnicu, a odmah za njom propusti lika sa celebralnom paralizom (čovek ceo iskrenut) i lik iz obezbeđenja kaže toj ženi kao "neka, nemojte ih propuštati bune se ljudi"... ja izgoreo, svašta sam mu rekao, a bio sam u fazonu da mu uzmem i pištolj i ono kao deca da mu ga ne dam... al' reko' opaliće bzvz i iskuliram... 

 

I ti komunalci... kada bi bili ljubazni, prijatni i korektni niko ih ne bi ponižavao niti kulirao... pre neki dan lik doveze lepinje u pekaru, znači zadržavanje 8 sekundi i eto ga kreten krene da mu kenja nešto, i bzvz priča... kenja, kenja i ode... i kaže lik tako svaki dan... dokle više kompleksi jbt... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci prvo mora taj ko sprovodi zakon da postuje isti i da nama ostalima da primer kako da se ponasamo ... ali ako se on parkira uz ogradu, onda i ja imam pravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa strogo gledano da, ali u praksi i ne mora... ako bih ja znao da on radi pošteno, savesno i fer ne bi mi smetao da mi se parkira i ispred auta da ne mogu da izađem od njega, pa da moram da idem prevozom ili taksijem... a ovako kada znam da se bahati, da leči svoje komplekse, e onda jeste problem... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne branim komunalce, al verujem da bi vecina prihvatila takav posao :D

Edited by baron21

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne branim komunalce, al verujem da bi vecina prihvatila takav posao :D

 

Ne mozes da verujes koliko nisi u pravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

8f08f996b0ee328968ce717646ae5815.jpg

Bor ulazak u zgradu, a evo i slike jednog manjeg i odmah ispod ogromnog parkinga nedaleko odatle, prilaz sluzi za hitnu pomoc ...vatrogasce i sl...

6868418a0fe9a31d401ff057f67b597b.jpg

Evo druge slike tih parkinga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne branim komunalce, al verujem da bi vecina prihvatila takav posao :D

Ne mozes da verujes koliko nisi u pravu.

To kazes za sebe, ne za ceo forum, beograd, srbiju... znam da dobar deo srbije prica komunalci ovo, komunalci ono, a rade fizicki posao 20x tezi za duplo manje para :D

Vozikas se u kolima, nekad radis bus plus, nekad se zabodes u kucu kod kolege i spavate ako ste nocna a imas 40-55k platu hahahaha

Ja npr nikad ne bih radio taj posao, jer zivim od onog sto jedino volim da radim, ali znam da bi sigurno vecina radila kao kom. jer je takva situacija u srbiji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...