Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

A većina ovih parkiranih ako ne i svi sede u Meku, imaju po 150 kg (tzv. Mede) i uzeli su po 10-ak čizburgera i 6 sladoleda. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bah.jpg

AUTOBUSKO stajalište i „žuta“ traka na Terazijama, u pravcu prema Studentskom trgu, u utorak su ličili na sajam automobila u Frankfurtu!

Pa jel ti znas na koliko km su udaljeni parkinzi,garaza kod skupstine,obilicev garaza? Sto ne bi svom autu upalili super moci pritiskom na mocnI taster "sva cetiri" :D to je resenje pravo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ljudi na stanici ulaze u trolu-bus na sred ulice... ma samo bahato :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strogi centar prestonice....kakva je ovo imitacija od drzave :thumbdown:


A ja jos pitam da li bi dosli na parking neke zgrade  facepalm.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad to necu razumeti,takvo parkiranje po strogom centru... Kako neko moze da ostavi auto bez problema u desnoj traci,samo on upali sva cetiri I misli da je time resio problem :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boravio sam dva puta u Minhenu od septembra i kod njih su slične stvari normalne. Imaju kao i mi veliki problem sa parkiranjem i onda se mnoge stvari tolerišu, ali isključivo samo ako to vaše parkiranje ne ugrožava druge. 

 

Na primer, potpuno je normalno parkirati noću posle 22h do ujutru u 7h ispred škole. Naravno, u 7h je pauk tu i ko se nije sklonio nema ga više tu, ali nikome ne smetaš noću da se tu parkiraš. Isto tako recimo ulice sa dve trake u jednom smeru... potpuno je normalno stati u desnoj traci noću ako je recimo tu negde neka pivnica, diskoteka ili štaveć... jer nema saobraćaja koji bi se ometao. 

 

Ja sam čak jednu noć parkirao na sred ulice. Dvosmerna ulica, ja se sklonio uz desni ivičnjak i to je to. Moja greška je bila što nisam sklonio auto do 7h pa sam u 9h dobio kaznu za nepropisno parkiranje i to smešnih 20€. Naravno, ulica nije prometna pa realno nisam smetao tu i da sam ostao ceo dan. Da sam recimo bio na nekoj prometnijoj ulici, bio bih svakako odnet paukom. 

 

Slično je i za ovo na Terazijama... naravno, naš zakon ne poznaje ovo što sam gore napisao, ali jednostavno, to je bila noć, nema noćnog prevoza koji oni svojim parkiranjem ometaju i pošto su svoja vozila pomerili odatle do jutra kada je krenuo gradski prevoz i kada je krenula gužva, nema potrebe za njihovim linčovanjem ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovla ... da se ne lazemo, da je tu bio parkiran punto, ne bi ga bilo vise ...

Mislim da im ni slucajno ne treba dozvoliti da sticu ovako ruzne navike, gledao sam skoro, kod fransa ili kako se vec zove, sve neki besni automobili, generalno ne smetaju, ali tu im nije mesto ... krenem ka stadionu polako pesaka, a po sinama stoje razni automobili, od tuarega do yuga ... razumem da sad nema tramvaja i da nije problem, ali kad prorade tramvaji, bice svasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mercedes je sa upaljenim svetlima tako da ga ne možemo računati ni da je doš'o ni da je poš'o, a iza superb-a ne mogu da provalim koji je... 

 

Mislim da u gradu trenutno najveće privilegije imaju zatamnjeni A6, A8 kao i Discovery... ovi ostali su prilično svi jednaki... ali to nije tema... koji god auto da je parkiran mislim da noću tu ne smeta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, ali na slici se baš lepo vidi kako ometaju saobraćaj, stvaraju gužvu, a i stanica je puna ljudi koji čekaju prevoz... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, iz aviona se vidi da nije Audi :) Drugo, ja u taj kraj grada ne pamtim kada sam zašao ;) Treće i kada dođem jedna noć mi je malo :lol: tako da svakako idem u garažu :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoji ovo sto dovla kaze ,aj bila noc nema tolko saobracaja pa I nekako... al taj ne staje samo nocu tako ,on stane I na vracaru npr gde idu trole a imaju 2 trake samo , mnogo puta sam to video, evo danas vidim covek se zaustavlja ispre trpkovica u nemanjinoj u desnoj traci I ulazi u pekaru... da ne pominjem kolko njih staje na samom skretanju u neku ulici kod pesackog . To treba sankcionisati I ispraviti u saobracaju

Edited by stefankmn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...