Jump to content
FAS Goran
Damjanović

Iskustva sa brisačima za automobile

Recommended Posts

Ja sam u Obr i best autu uzimao za 100 dindzi gume za 2 brisaca, cini mi se ta cena. Zavucem to u postojece metlice i rade odlicno, nema skripucanja, evo prodje zima sa njima. Inace no name brend, dobio samo providnu kesu uz njih :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam bio zadovoljan od pocetka,sve sam mislio da ce da nalegnu a ono sve gore i gore :)

Od istog proizvodjaca ali obican model,ne aero,se pokazao kao mnogo bolje resenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad uzeo jedan novi i posle pola sat poceo da ckripucka. Bar vrsi posao i brise dok ne nadzem neke nove i bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako ulazimo u četvrtu godinu druženja, bez škripe i ostalog.

Ko god da ih je kupio po mojoj preporuci oduševljen. Prosto neverovatno da tako jeftini brisači tako dobro rade i dugo traju.

 

 

Danas sam kupio aero brisače po poslednjoj tehnologiji proizvedene upotrebom Nasa gume a sve to sastavljeno u Kini. Naravno ručni rad se podrazumeva.
Cena levi 200 din 550 mm i desni 475 mm isto 200 din.
auto_brisaci_slika_O_4060262.jpg

Nek traje koliko traje. Jeftinije teško da može.
http://www.xenonsijalice.rs/     

 

 

https://www.facebook.com/xenoncarbonoprema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mitutoyo?

 

Ti.  :thumbup:

 

Hand china crafted. 

 

Dante, link  :right: dođeš do mene i uzmemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vidim ovolike grbe za kacenje na aero brisacima, nije mi dobro :) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih dva puta kupovao,prvi put su sluzili super a drugi put je suvozacev vrlo brzo poceo da preskace kada se vraca.Posle toga sam uzeo Mitutoyo i sluze dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vidim ovolike grbe za kacenje na aero brisacima, nije mi dobro :) .

 

Slazem se... Ja sam izmedjuostalog i zbog toga za GP kupio Champion Easyvision, a ne neke druge, kineske i sl brisace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam ih u februaru ove godine i za sada su dobri, nemam nikakvih primjedbi. Za GP je cijena para bila 35 eura :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari,

 

Pazario sam ove Mitutoyo prednje brisače. Ne gađaju se kopče sa mojim brisačima pa sam prepakovao gumice i one gumene "aero" obloge i dobio praktično nove brisače jako povoljno. Sve super radi, ja zadovoljan. Doduše, provalio sam da je moguće kupiti samo zamensku gumicu brisača pa to onda ispadne još jeftinije ali nema sad to toliko ni veze.

 

Ali imam problem sa zadnjim brisačem. Kupio sam gumicu u nameri da zamenim pozadi ali poprečni presek gumice nije isti kao kod prednjih brisača.Ima li neko ideju gde da kupim takvu gumicu? Ima li nekih jeftinijih brisača sa takvom gumicom sa kojih bi mogao da skinem? 

Nije mi sad neka frka za pare ali ne volim da ispadam magarac pa da nešto plaćam 5 puta više nego što realno mogu.

 

img20151117072344.jpg

Edited by Robin Hood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Našao sam u Kit Komercu Valeo za 820 dinara što je, ajde, ok cena.

 

Ako nekome sutra zatreba, ovo su kompatibilni automobili

 

img20151118143711.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja je platio 500 din, Champion. Doduše pre dve godine. A i jedan drugar je prošle godine takođe uzimao. E sad, šta im se promenilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...