Jump to content
FAS Goran
vicaNo

Šta mi se dogodilo, šta sam video...

Recommended Posts

Hvala drugar..


Sto je najgore,nema ni jedna kamera,zato sto su sve kuce okolo.Malopre sam se setao po kraju,da pokusam da pronadjem auto,ali naravno nisam uspeo.Jbg,barem sam pokusao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš šteta za ovo. I jako bezobrazno od ovog ko te udario. Što se pronalaženja tiče ako je pametan nažalost ćeš ga teško pronaći. Verovatno će skloniti negde auto dok ga ne sredi i posle već gotovo.

 

Što se ratkapni tiče čini mi se da su i Astra G i H imale ovakvo srce, mada i Corsa tako da pogledaj malo za koje veče Opele pa možda naletiš na krivca. Samo ako nađeš registraciju posle je relativno lako sve dokazati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa verovatno je pametan dovoljno,da ga ne parkira na isto mesto,dok ga ne sredi.Jedina opcija je da se oslonim na policiju,a svi znamo kako ce se to zavrsiti...

Sto se ratkapni tice,ko to moze tacno da zna.Krivo mi je samo sto ga apsolutno niko nije video.To se jutros desilo izmedju 7:15 i 8:20.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noouuu ista greska. To novo krilo je kopija. Ne pasuje savrseno kao original i nije pocinkovano. Tako da trazi samo polovno po otpadima


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i obrnutih slucajeva...

Mojoj drugarici pre par godina u 8 ujutro bane lik sa policijom i kaze vi ste mi ogulili auto sinoc na parkingu...Kaze rekla mu neka baba videla sa prozora... :whistle:

Ona gleda belo nije nikog ogulila,kaze pomesali ste sigurno.Lik onda krene da se dere panduri na njegovoj strani(sigurno se znaju) a njen cale neki povucen covek malo se uplasi da koliko je trazio i cao.... :crazy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti slučaj sam imao, nema naplate od osiguranja, policija nema šanse da ga nađe, kasko i da oćeš ne bi mogao da imaš, a možeš jedino sam da nađeš krivca, šetaj se gledaj da li je neko zakačen itd.

Krilo imaš u Šabcu oko 25 evra, u Batajnici bilo je kod dečka jednog 10 evra( izgrebano ali ravno, i onako farbaš ) a vrata ako oćeš i njih nova su ti oko 60 evra imaš u bataji isto. Kucaj na pretraživaču i naćićeš ih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i obrnutih slucajeva...

Mojoj drugarici pre par godina u 8 ujutro bane lik sa policijom i kaze vi ste mi ogulili auto sinoc na parkingu...Kaze rekla mu neka baba videla sa prozora... :whistle:

Ona gleda belo nije nikog ogulila,kaze pomesali ste sigurno.Lik onda krene da se dere panduri na njegovoj strani(sigurno se znaju) a njen cale neki povucen covek malo se uplasi da koliko je trazio i cao.... :crazy:

Ovo mi je totalno nelogicno brate,kako panduri smeju da se izdiru na bilo koga?Moraju prvo da imaju dokaza.

 

Isti slučaj sam imao, nema naplate od osiguranja, policija nema šanse da ga nađe, kasko i da oćeš ne bi mogao da imaš, a možeš jedino sam da nađeš krivca, šetaj se gledaj da li je neko zakačen itd.

Krilo imaš u Šabcu oko 25 evra, u Batajnici bilo je kod dečka jednog 10 evra( izgrebano ali ravno, i onako farbaš ) a vrata ako oćeš i njih nova su ti oko 60 evra imaš u bataji isto. Kucaj na pretraživaču i naćićeš ih.

Setao se sinoc sat ipo vremena,sledio se.Nisam uspeo da ga pronadjem normalno.Sad sam zvao Sabac,lik kaze da nema ni jedno normalno krilo,sa manjim ostecenjima.Tako da ne znam sad gde da trazim dalje.

Edited by markosdbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva sam uspeo da nadjem krilo i to u Indjiji.Lik ceni 3000 din i garantuje da je u perfektnom stanju.Uzeo i podkrilo za 1000 din.Videcemo prekosutra kad stigne,da li je dobro,ako ne onda mu vracam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je garant onaj Peđa ili njegov brat, kod njih sam ja uzeo par stvarčica povoljno, i vrlo su korektni, daju ti da biraš. Što nisi otišao do Inđije,isto će ti biti nego poštarina..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako sam i ja prosao sa telefonom od nekog lika, ima 86 pozitivnih ocena i nula negativnih, a meni poslao izguljen telefon, sa ubacenim nekim kineskim androidom, bez garancije za koju je rekao da je ima..i sad ja ne mogu da shvatim kako sam ja jedini baksuz kog je zeznuo..

@Marko, jel mozes rukom da ispravis krilo toliko da ne zapinje za tocak, nema veze ako ga deformises, ionako ide u istoriju..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jbg druze,zao mi je sto ti se to desilo,ali to je mac sa dve ostrice.Stvar je u tome sto cu ja robu prvo pogledati,pa tek onda preuzeti.Ako mi se ne svidi,moze slobodno da je vrati.

A ne znam da li da diram bilo sta,zato sto cekam izvestaj od pandura.Kad to bude gotovo,onda da pokusam ako mogu da izvucem neku kintu od osiguranja,a ako ne onda teram auto kod majstora,pa neka se zeza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema o otpadima je ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/5602-fiatlanciaalfa-romeo-otpadi/

Gooomila telefona i iskustava sa otpadima po Srbiji.


...zato sto cekam izvestaj od pandura.Kad to bude gotovo,onda da pokusam ako mogu da izvucem neku kintu od osiguranja...

 

Samo ako nađu ko te udario.

Ako ostane NN, nema polise od koje bi se naplatio. Tvoja polisa obaveznog auto osiguranja pokriva štete koje ti svojom krivicom napraviš drugima, ne i štete koje tebi naprave, a naročito kada se i ne zna ko je napravio. Za to ti treba kasko, koji nemaš.

Možeš da imaš kasko bez obzira na starost automobila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takođe, ako ne nađu ko te je udario, prilikom sledeće registracije plaćaš čini mi se 12000rsd za taj zapisnik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta,odakle sad to da placam toliko para za izlazak?To iskreno prvi put sad saznajem.Zvao sam sad drugara koji je inspektor,pa ce mi sutra ujutru sve proveriti.

 

Nego ja sam hteo da postavim svima pitanje,sto se tice delova koje sam narucio.Da li ja mogu da pogledam sta mi donesu,pre placanja?Ko je imao iskustva sa time,da provereno zna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes da ih zamolis da sacekaju dok otvoris paket da proveris stanje delova. Nece se buniti ;)


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta ako ne zele,samo da im vratim?Mislim,odakle mogu da znam,da li je lik spakovao neko izlupano krilo ili podkrilo,zar ne?Slazete se samnom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...