Jump to content
FAS Goran
vicaNo

Šta mi se dogodilo, šta sam video...

Recommended Posts

Ja sam par puta pitao da sacekaju i nisu hteli, ne zbog cekanja nego sto nisu smeli jer su im to strogo zabranili. Kada je kum uzeo neke felne, hteli smo da platimo coveku iz b.poste 1000din samo da ih za 10min proverimo kod drugara vulkanizera ali nije smeo. I felne su bile corak...

Zasto bi vracao ako ne mozes da otvoris, ne mora da znaci da je lose, pogotovo sto koliko vidim ti ljudi to rade ozbiljno i godinama. Ako ne valja vratices mu ih b.postom a on ce tebi novac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je pitanje,da li ce on hteti da mu ja vratim.Znas,kad stanem i razmislim da mi jos treba 200e da dam majstoru da mi sredi auto,nije mi svejedno.Moram nekako da idem sigurnim putem,ako me razumes?Nemam bas para za bacanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tri puta sam ga pitao da li mi garantuje da je krilo u odlicnom stanju.Kaze garantujem ti..Sta ja sad mogu,sem da mu verujem na rec,pa kad mi paket stigne,videcu sta sam dobio.

 

Hvala tebi na pomoci u svakom slucaju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece biti problema, ima prevaranata naravno ali na srecu nisu u toliko velikom broju a i obicno to bude neko ko slucajno nesto prodaje a za tog iz Indjije sam cuo da radi taj posao odavno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz brze pošte NE SMEJU da otvaraju pakte dok ti ne potpišeš da si primio. AKo otvoriš i odbiješ prijem, oni vraćaju pošiljaocu paket, a on onda ima pravo reklamacije (naplate štete) jer je paket otvoren. On predaje paket zatvoren i takav mora da mu se vrati ukoliko primalac odbije prijem. 

 

U konkretnom slučaju, važno ti je samo da znaš od koga si uzeo, pa ako neće preko telefona da vrati pare, hoće sigurno na licu mesta ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam, u kurirskim sluzbama imaju i klauzulu gde mozes da otvoris paket i pogledas sta je unutra, ali to moraju i posiljalac i primalac da se dogovore pre slanja paketa i moraju sluzbi to da napomenu (naravno dodatno se placa).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam kojom sluzbom ti salje ali nece dati da otvaras tj i ako otvoris a ne svidi ti se neces njima moci da vratis.

Javi kako je stiglo a ako nije dobro zapucas u Indjiju i uzmes mu i pare i krilo i kafu da ti skuva :whip:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha... Brate,tako ce na kraju i biti. Jutros sam ga zvao,kaze da je poslao. Sutra stize verovatno. Javljam da li je sve ispalo dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxca99010.jpg

 

Vidi se da je krilo ok. Nema nigde rdje i nije nigde radjeno. Danas odvezao nekako kod majstora, pa kad budu gotovi radovi postavljam slike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jedva sam nasao i ovo krilo.Zvao milion otpada i na kraju nasao ovog u Indjiji.Nema veze,samo da mi zavrsi auto,posto sam bez njega kao lud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...