Jump to content
FAS Goran
vicaNo

Šta mi se dogodilo, šta sam video...

Recommended Posts

Ceoni sudar zato sto je ludak koji se spustao sa Banjice ka K.brdu obilazio kolonu.

Pogledajte kako je ovaj bordo na trotoaru propisno zguzvan.

Nemojte to nikada raditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad je ovo bilo?

tu na semaforu ka trznom centu (200 metara pre) znaju pametni da skrecu preko pune linije, cudi me da do sada niko nije poginuo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo prekjucer. Pre neki dan vozim ja tuda iza busa a iza mene kolona, kad vidim dve pametnice koje se sa milion na sat stustase pored nas u obilazenju. Neverovatno koje su to budale. To su bre kamikaze, ubice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vracam se sinoc sa NBG preko Gazele. Guzva stravicna, kao kad se renovirala. Kad na sred mosta strasan udes:

Edited by MISHONNIUM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala si ti zaredjao sa ovim reportazama... Javljaj nam kuda se kreces da ne prolazimo tuda pre tebe.

Ono sto sam hteo da kazem je, da je maltene na istom mestu, u petak predvece takodje bio strahovit sudar, kolona se nakon toga otegla maltene do Nacionala.

Meni je najinteresantnije sto su onda ljudi iz suprotnog smera (koji normalno funkcionise u tri trake) toliko radoznali da bace pogled sta se tu desava, da i sami naprave guzvu. Od mesta udesa je u oba smera normalan saobracaj...

Treba biti pazljiv, uglavnom je guzva u tom delu ka gradu po zavrsetku radnog vremena. Pa kad se ukaze malo prostora od SC, ljudi ga razvuku preko mosta, onako u zurbi i nervozni. Jos kada je kisica (ranije je bilo kolotraga, sada imamo skakaonice na Gazeli) eto odmah belaja. Imao sam priliku svasta da vidim, posto se sa posla vracam ali u suprotnom smeru, ka NBG.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš na tom mestu, naročito u levoj traci ima neka uvala jbliga kako bih je nazvao... poleti auto čim ide preko 40... a lafo tek renoviran most :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas na to sam i mislio:

Jos kada je kisica (ranije je bilo kolotraga, sada imamo skakaonice na Gazeli) eto odmah belaja.

A o kvalitetu radova na Gazeli smo samo naceli i ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=36915&view=findpost&p=789034

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pre 5 godina mogao da budem pokojni... Isao sam iz skole bajsom i vozim iza nekog dedice i kao i uvek, razmisljam se, ma de ce biti jedan deda brzi od mene (a deda je verglao kao lud ) i ja ga preteknem i odem jedno 10m ispred njega kad ga pokupi Punto... Na kraju sam saznao da je deda poginuo i da ga je ubila zena od nekog pandura i da su namestili da je deda kao vrsio polukruzno okretanje i da je bio kao totalno pijan... Inace me je zao sto nisam pre to saznao i sto nisam otisao da svedocim (mada to verovatno ne bi nista pomoglo jer sam bio maloletno lice), posto sam posle doziveo da me isti taj pandur optuzuje da sam pijandura (iako ne pijem alkohol uopste) i da sam drogas (iako isto nisam korisnik toga)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vracam se sinoc sa NBG preko Gazele. Guzva stravicna, kao kad se renovirala. Kad na sred mosta strasan udes:

Jesi video Vladimira Stojkovica negde, sad sam procitao da je i on bio jedan od ucesnika udesa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ali sam mu video bembaru. Mada, mozda je bas on neki od onih sto stoje pored one taxi olupine tamo negde oko 1:34 min.

Ala si ti zaredjao sa ovim reportazama... Javljaj nam kuda se kreces da ne prolazimo tuda pre tebe.

Jbg batana, vozi oprezno da te Mishonnium ne snimi.

Eto nove kletve: "Dabogda te Mishonni snimio!" ne dao Bog nikome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se unapred izvinjavam sto otvaram novu temu,ali zelim svi da vide kakvih vozaca ima.

Jutros ti ja krenem na posao i imam sta i da vidim.Neka debilcina me udarila i napravila veliku stetu.Naravno,pobegao je.Evo slika kako to izgleda.

 

cxca98502.jpg  cxca98503.jpg

 

Inace,u pitanju je neki crveni opel,ali malo li ih je u Bg-u.Istog trenutka sam zvao policiju,i rekli su mi da ce tesko uspeti da pronadju nn lice,tj.,sanse su ravne nuli.Jedva ja odem do majstora i kaze mi da ce sve kostati 150 e.Plus da kupim krilo,posto ne moze da se pegla,jer je bas havarisano.

 

Ja imam pitanje za ljude koji su imali isti,ili slican problem,ako mi mogu reci da li postoji sansa da se to naplati od osiguranja?

Hvala svima unapred.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije bas 100e.Zvao sam ja jos jednog majstora,farbanje krila je samo 50e,a treba peglati vozaceva vrata,ofarbati ih cela,polirati branik,mozda i farbati ako je skinuo farbu...Ima tu posla,nazalost.Moram da nabavim,ono podkrilo ili kako se vec zove,posto je naprslo iznutra.Ma haos brate,dodje mi da poludim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko vidim na slici, dolje je i komad ratkape, uslikaj to ako još možeš, vjerujem da će netko s foruma prepoznati model po tome, pa ćeš barem znat kakog opela tražiš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jeste,odvalila se kad me je udario.Ostala je crvena boja na mojim kolima,tako da je to opel sigurno.Policajac je slikao kao,e sad da li ce nesto biti od toga,videcemo.

Setacu se ovih dana sigurno,mozda i navatam tog opela,ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde uslikaj nam malo blize te delove ratkapne, mozda nekako mozes malo i da sastavis. Ovaj ravni deo, tog najveceg dela me potseca na original ratkapne sa astre H...vozim je cesto pa znam

Bedak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to je druze bilo jutros oko 8:20.Sad je pitanje da li to jos uvek tu stoji.Ja sam kod devojke ceo dan,posto sam nervozan nevidjeno.

 

Hvala u svakom slucaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A možeš da kupiš krilo i vrata u boji pa onda samo zameniš i vozi. Kod Fiata to nije problem. ;) Može malo da potraje potraga za tim, ali se realno isplati a i bolje je nego farbano.

 

Što se tiče osiguranja, moju sestru je udarila neka riba na raskrsnici i pobegla. Sestra nije videla tablicu tako da od osiguranja ništa... 

 

FULL kasko sa rizikom krađe, demonstracija, ovakvim udarcima i sl. za ovaj auto je između 1000-1500rsd mesečno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate,ovo i nije neka cifra,tako da cu sklopiti ugovor,verovatno.Necu vise da razmisljam.Mozda auto nije neke klase i ne znam koliko dobar,ali je moj brate i cuvam ga extra.Bukvalno je na njemu sve ispravno bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze zao mi je sto ti se to desilo. Hajde kad sam cuknes svoj auto, bude ti zao, ali znas da si ga sam, ali kad ti neko napravi stetu i pobegne... Moj poznanik je imao slican problem. Komsija ga zakacio i pobegao. On zivi na Vozdovcu pored Vera. Otisao covek u Vero i zamolio ih da pregleda snimke. Izasli mu u susret i nasli su koji je auto. Sutradan se nasao sa komsijom i ovaj je sve priznao i naravno platio. Na tvom mestu ne bih ocajavao. Beograd nije toliko veliki, nacices mozda tog opeta. Pokusaj da provalis o kom opelu se radi (mozda astra G na osnovu ratkapne ali ne vidim dobro), pa da suzis izbor. Naravno da ce ti otezati ako bude nabacio ratkapnu, mada verujem da ce pre da sredi limariju a ratkapnu da zaboravi da zameni. Proveri ima li negde neka kamera za nadzor ispred neke radnje.,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...