Jump to content
FAS Goran
BaneT

Da li je ovo neko od "naših"...?

Recommended Posts

Još uvek ga vozi :)

 

Znači tačno je što se priča da Beogradjani najbolja kola kupuju u Smederevu :D

 

Vidim skinuo je folije, ali i dalje je lep :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lijep pozdrav svima. 
Naime, danas sam prolazio ispred Skupštine u centru Beograda i tu na parkingu ispred sam vidio mat narandžasti Grande Punto sa nekim unikatnim body kitom i imao je neke naljepnice na sebi, nešto kao crvena lavlja glava na haubi, a pošto sam prošao službenim kombijem, bio sam u žurbi, nisam stigao da ga uslikam ni ništa. Pa zanima me čiji je taj Grande Punto i da li je gospodin član našeg foruma? Volio bih da vidim detaljnlije slike i saznam nešto više o autu, auto je fenomenalan, najljepši i najunikatniji Grande što sam ikad vidio, oduševljen sam. :)

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga redovno vidjao na potezu od Tempa Ada do Vera u Zarkovu.

Meni se licno nije svideo ni malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svrati neki dan do građevinske skole na zvezdari u hajduk stankovoj i videćeš ga, pa sacekas vlasnika :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam dal je na forumu,al odlicno izgleda,jutros ga video u uscu,kriminalno dobro izgleda

jos da moj telefon malo bolje slika

WP_20170520_001.jpg

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je Isotta tuning kit bio je vec u grupi na fejsu pa se raspravljalo imas to na netu pa proguglaj...

fiat-grande-punto-isotta-showcar-text_2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@gorank82 kažem ti, nisam ga baš detaljno uspio vidjeti jer sam prošao brzo, ali sam pretpostavio da je Isotta, baš sam juče Googlao i razmišljam da nije slučajno ovo. Ne znam, meni se baš sviđa, pogotovo body kit, fenomenalna prerada.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, PremieRacing said:

Prvo ovde, pa onda u gedoru...

 

 

20170524_065516.jpg

Neka mi oprosti bog. Felne bljak,naglavak na auspuhu kao da je od oluka,zadnji branik nedefinisano. Sve ostalo da kažemo da je prihvatljivo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da nije Fiat, al' reko' da probam ovde, zna li neko vlasnika ili je viđao auto po NS...?

 

Kako dobro izgleda iz ove perspektive, vidi se da je kratak, tj. ima malo međuosovinsko iako je karavan  B)

 

20170904_080536.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog ovakvih ljakse ugrađujemo kompresor ako Bog da. Ponovo pakujemo majmune ( bolje da je to stavio na tablicu za 87000 din.).Kakav bedan način da potrošiš pare.Jedino ako Milutin nije ovo sve Fotošopovao. Možda je pravac majstor. Na pravcu 120-150 na sat, a u krivini 60.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4.9.2017. at 8:23 AM, PremieRacing said:

Znam da nije Fiat, al' reko' da probam ovde, zna li neko vlasnika ili je viđao auto po NS...?

 

Kako dobro izgleda iz ove perspektive, vidi se da je kratak, tj. ima malo međuosovinsko iako je karavan  B)

 

20170904_080536.jpg

Nije to pravi karavan, a međuosovinsko rastojanje mislim da mu je isto kao na sedanu. A taj konkretno mislim da ima bosanske table.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...