Jump to content
FAS Goran
BaneT

Da li je ovo neko od "naših"...?

Recommended Posts

Ja sam je prvi put video na Limanu negde u oktobru, parkirani novi Tipo limuzina i ova Lancia. Bilo mi glupo da slikam, pomisliće neko ko zna šta.
A ta 2 auta nebo i zemlja, lancia jeste oko 5-6 godina starija ali spram tipa auto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1

Naravno, licni ukus, ali bilo sta iz tog doba - Delta, Bravo, GP, mali 500 (koji se btw jos uvek uspesno prodaje, a na njegovom imidzu guraju celu porodicu) - su pojam lepote i dizajna za ono sto Fiat poslednjih godina (ne) izbacuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

+2
Razmisljam tako nekad, sta uzeti posle brava...logican sled bi bio da posle punta 1, stila, punta hgt, brava i peti auto bude bas FIAT, ali realno...sta...?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno Golf 7, Audi a4, Pasat R... :D
Il ako si umro, nesto francusko. U nasem taboru vise nema zivota odavno, nema nista..

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, andreja.micovic said:

 

Posle svega toga dx5 :) 

 

Nije nesto, ali moze da posluzi, tu je negde izmedju DX7 i DX1 :P :

new_yamahadx5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Milutin-NS said:

+2
Razmisljam tako nekad, sta uzeti posle brava...logican sled bi bio da posle punta 1, stila, punta hgt, brava i peti auto bude bas FIAT, ali realno...sta...?!

Guliu i to benzinjaru

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, andreja.micovic said:

Kako je krenuo biće pre neki 2.2 mjtd :lol:

 

531424-fiat-launches-new-ducato-van-video-enhanced.1-lg.thumb.jpg.dc1c50d21ff5394b3c588f4532c99376.jpg

 

:) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Ivan said:

tu je negde izmedju DX7 i DX1

Zahebah se, mislio sam na DS5.
Baš sad videh jednog na putu do posla i skontam šta sam napisao :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, silenci said:

Fiat 500l ,al ovaj novi tek sto ce da izbace

 

Da. Bas sam u tom fazonu <_<

 

18 hours ago, Ivan said:

 

531424-fiat-launches-new-ducato-van-video-enhanced.1-lg.thumb.jpg.dc1c50d21ff5394b3c588f4532c99376.jpg

 

:) 

 

Hahahaha! :)

 

18 hours ago, andreja.micovic said:

Kako je krenuo biće pre neki 2.2 mjtd :lol:

 

Pa onda redom, protokomer, egr, dpf, chip...
 

 

@zalik - sta ti kazes na ovaj 2.2 mjet?


@andreja.micovic - a ovo redom sto kazes. Sledeca kola obavezno opet "problematicna" kupujem, pa jedno po jedno donosi :) na lice...sinoc sam ga stiscao malo, vracao se iz Karlovaca preko miseluka, ide kao furuna pakla...prvi put pokazao zube, posle ko zna koliko (godina)

 

18 hours ago, @bane@ said:

Guliu i to benzinjaru

 

Hvala na lepim zeljama. Tako vec moze :thumbup:

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Milutin-NS said:

ide kao furuna pakla...prvi put pokazao zube

Traktorski torque polako cini svoje.

Ne brini, samo se opusti, vecina nas je ovde vec prosla kroz to :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako, da sam ga tako kupio - potpuno ispravnog, samo bih rekao - ma ide dobro.

 

A ovako sada, jedno po jedno a sve bolje ide - zanimljivo :) bio je debeo, mrzovoljan i spor - isao je na masu. Sada smo presli na definiciju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Milutin-NS said:

 

Da. Bas sam u tom fazonu <_<

 

 

Hahahaha! :)

 

 

@zalik - sta ti kazes na ovaj 2.2 mjet?


@andreja.micovic - a ovo redom sto kazes. Sledeca kola obavezno opet "problematicna" kupujem, pa jedno po jedno donosi :) na lice...sinoc sam ga stiscao malo, vracao se iz Karlovaca preko miseluka, ide kao furuna pakla...prvi put pokazao zube, posle ko zna koliko (godina)

 

 

Hvala na lepim zeljama. Tako vec moze :thumbup:

 

Probana Alfa Giulia pretprosli vikend 180 ps 2.2 mjet,manualni mjenjac,3 sata vozio u svim rezimima voznje,sef prodaje u salonu fiat öllinger nas decko pustio me celo pre podne,sa mnom 

bio kolega nekadasnji rally vozac,

jadna je ta Alfa i njen 2.2 mjtd i 180 ps zalosno kako ide mrtvo i kako su prenos uradili menjac i diferencijal,zvukovi,krcanje motora u visim rpm.... pusto razocarenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno se vidi da nisu dugo vremena pravili auto sa zadnjom vucom...prenosi podsecaju na BMW e90 seriju 320d 150ps,kao modernizovana losa kopija u tehnickom smislu....rekli su mi u ovu subotu automatika dati kao puno bolje ide.... to reda radi da probam....ali zalosno ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...