Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svim ljubiteljima fiat vozila, ja sam Nemanja iz BG-a i za par dana postajem ponosni vlasnik fiat bravo modela 1.6 16v iz 2001 godine. Ovde sam u nadi da cu od iskusnijih i upucenijih dobiti kvalitetne i iskrene savete o odrzavanju,servisiranju i ulepsavanju odabranog auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nemmen-nemoj da te mrzi ali prelistaj forum ima dosta pametnih stvari za procitati.poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima

ja sam mirko iz beograda,tacnije naselja bele vode.odrastao sam u fiat-ovom modelu 132,a sad sam vlasnik njegovog mladjeg brata argente.imam i ficu sa srcem od fiata 127.

nadam se lepom druzenju i korisnim savetima kako sa vase tako i sa moje strane.

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo,

Dimitrije, iz Beograda, vozim Stilo 1,9 JTD, 115KS, 2005.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svim chlanovima foruma i vozachima italijanskih auta. ja sam aleksa, vozim od skora fiat palio 1.7td.

nadam se da cu, zahvaljujuci ljubaznim i dobrim ljudima sa ovog foruma nauchiti dosta o autima (shto i nace biti teshko s obzirom na to koliko malo znam :coffee: ),

a da cu za ljubaznost i pomoc biti u situaciji da uzvratim istom merom!

super shto postoji ovakav forum i pozdrav za neshu administratora koji mi je vec pomogao oko registracije. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo Nešo poslušaću te... ;)

Zovem se Dejan.

Iz Beograda sam ili bliže sa Novog Beograda. Ove godine sam napunio tridesetu ali nema veze, valjda.

Radim u VS od pocetka radne karijere i upravo se bavim onim što najviše volim, a to je problematika saobraćaja i transporta u VS (organizacija, održavanje, obuka itd).

Do skora sam bio samo posmatrač ovog foruma, pa reših da se malo aktiviram.

Zaljubljenik sam u Italijanske automobile, a od pre dve godine i vlasnik jedne bele Lacie Delte HPE 2.0 HF Turbo, 95 godište (ex Marko ili ti Robija).

Uskoro cu okaciti i neku fotku, samo da provalim kako.

Pozdrav svima! :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Dejane... :thumbup:

Predstavljanje automobila članova

Tu otvori temu i predstavi auto.

Za slike klikni ovde http://www.postimage.org/, zatim na BROWSE da izabereš sliku koju želiš da postaviš i onda samo na UPLOAD IT.

Kada se završi upload, iskopiraj u tekst tvog odgovora prvi link od ponuđenih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari :welcome:

ja sam vlada iz nisa, po zanimanju sam auto mehanicar- vlasnik auto servisa, doduse za japanske automobile ali dosta radim i italijane.

Inace obozavam italijanska vozila i trenutno(izmedju ostalog) vozim lanciu lybru 2.0 20v i alfu 145qv. Edit: slike kad mi skvo vrati foto aparat.

Nadam se lepom druzenju i da cu svojim ne malim iskustvom pomoci nekom sa foruma u resavanju problema oko kvarova.

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Ja sam Pedja iz Surcina,

od pre par meseci ponosni vlasnik Kappe 20v turbo 2000god

(auto se vec pojavljivao na ovom forumu link: http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=37829&st=0&p=642949&hl=kappa&fromsearch=1entry642949 )

Uskoro stavljam jos neke slicice (cim grane sunce da ga malo operem) i neka zapazanja posle predjenih 10k kilometara.

Pozdrav, vidimo se uskoro na nekom skupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao drustvo,

Stevan iz Bg-a

Uzeo sa Cromu na kraju septembra, lep autic nisam ranije vozio Fiata a volim sve automobile sta god bili.

Hoce li biti jos okupljanja sa dolaskom lepog vremena.

Pozdrav,

Stevan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošli na Forum... :thumbsup:

Okupljanja i sada postoje, jedino što se ne ostaje dugo napolju.

14.02.2010. od 17:00 kod Intera

18696682.th.jpg

...i čim se skupimo ( do pola 6 ) idemo u Asterix...

asterix.th.jpg

Kome je hladno, odmah u Asterix oko pola 6... :thumbup:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=27773&st=1880

Naravno, čim otopli, okupljanja će u celosti biti na otvorenom. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

već duže vrijeme čitam neke postove na vašem forumu jer ima puno savjeta/informacija o talijanskim vozilima, pogotovo o Lybri koju posjedujem

naime ja sam iz RH (nadam se da nije problem što sam iz druge države) i prije svega sam se prijavio na forum kako bi mogao razmijenjivati informacije, iskustva i sve vezano uz moju Lybru.

što se samog auta tiče moram priznat da sam se zaljubio na prvi pogled još prije 3 godine, prvo sam imao Lybru SW 1.8 a prije nekoliko mjecesi sam kupio 2.4jtd također SW...

eto to je to u kratko i još jednom pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...