Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Cao svima,ja sam Darko Bgd Cukarica,od nedavno sa vlasnik Stila 1.6 16v,nadam se dobrom druzenju i razmeni iskustava,vidimo se........

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima,ja sam Nebojsa sa Novog Beograda,od skoro sam u fiat porodici,vozim punta 1.2hsd 1996

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

zovem se Ivan i iz Beograda sam (Cherryland=Višnjica).Na FLCS me je doveo šure (yuhica) i na tome sam mu veoma zahvalan. :clap:

Od pre cirka 3 dana sam ponosni vlasnik Lancie Lybre za čiju sam se kupovinu odlučio posle višenedeljnog čitanja foruma a najviše je kupovini doprineo (i ne znajući to :thumbup: ) gospodin Damjanović.

Kad se istopi ova planina snega sa Lancie, napraviću koju fotku pa ću vam je predstaviti.

I to je to...uplatnica za člansku kartu vam stiže ovih dana a vidimo se na okupljanju. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao ti nama i ajde pozuri sa fotkama ne budi lenj! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo! Ja sam Vlada iz Beograda. Od pre dve nedelje sam vlasnik vozila Fiat Palio Weekend 1.2 16V 2002. godiste. Slike cu postaviti cim ga malo dovedem u red. Pozdrav :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Marko iz Loznice ljubitelj italijanskih automobila i motocikala i naravno koji vozi punta hgt :yes:yes:yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz , zovem se Filip, vozim kappu v6. Koja mi je "osvojila" srce. Zanima me ge mogu da je odrzavam , da li ima "uskoro" neka skup i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko, Filipe...dobrodošli... :welcome:

Skup je redovno, svake nedelje. Dok je ovako hladno, okupimo se u Asterixu, na Ušću.

Čim otopli, ostaje se na otvorenom, na parkingu kod Intera.

Ovo je bila najava za juče:

14.02.2010. od 17:00 kod Intera

18696682.th.jpg

...i čim se skupimo ( do pola 6 ) idemo u Asterix...

asterix.th.jpg

Kome je hladno, odmah u Asterix oko pola 6... :thumbup:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=27773&st=1880

-----------------------------

Oko servisa, pogledaj ovu temu:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=5125

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello Lep pozdrav svima ja sam Braca iz Novog Beograda. Imam 55 godina ljubitelj sam FIAT automobila i uopste Italijana. Imam Fiat UNO 45s 903 cm3 iz 1985 god. i voleo bih da se krroz ovaj forum zaista lepo druzimo. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Zovem se Vladan, iz Bgd-a, mator skoro kao biblija (45-ufff, muka mi i da prevalim preko usta) :)

Trenutno vozim Omegu 2.0i `91, tacnije ne vozim je od stupanja na snagu novog zakona. Uclanio sam se odavno na forum, ali kao i svaki gost, cutao sam i upijao atmosferu. Jednostavno - VI STE LJUDI FANTASTICNI !!! Ovoliko dobre volje da se pomogne poznatima i nepoznatima jos nisam video! Svaka cast.

Razlog mog dolaska ovde je kupovina auta. Prvi pik mi je bio Stilo karavan JTD, medjutim, u poslednjih desetak dana sam "primetio" novu (2005- ) CROMU, pa cu najverovatnije nju pazariti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima ja sam Vule ...iz Bg....volim Fiat kao marku vozila,nekad sam vozio fiat 750-ficu,sada vozim fiat punto 1.9 td i prezadovoljan sam sa njim......Pozdrav svima... :thumbsup::thumbup::welcome::welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima. ja sam Dusan, iz BG-a sam. od pre neki dan sam ponosni vlasnik fiata grande punto 1,3 mjt. to je, takoreci, moj prvi susret sa fiatovim automobilima, posle visegodisnjeg druzenja sa opelima. za sada, odusevljen, prezadovoljan...jos jednom, pozdrav za sve, nadam se da cu ovde pronaci sve sto me bude zanimalo o mom novom ljubimcu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...