Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Gde si Marcus... :thumbup:

Pa, jel' ti do sada nisi bio registrovan kod nas... :)

Videh da Vlada prodaje svog crvenog Stila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo Neso predsednice :D

Zvao si me par puta da se registrujem, i ja sve kao sad cu, sad cu, i nikako :( Evo konacno sam se setio, pa da vidimo kako ide :)

A sto se Stila tice, u pravu si... Prodaje ga Vlada, hoce da predje na nesto drugo... Verovatno ili alfa ili bmw, al vreme ce pokazati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan(jutro) :thumbsup: svima.Ja Sam Milan iz Vrsca vozim Fiat Stilo 1.9 JTD 115 ks dynamic troje vrata 2002 god. sivi metalik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

zovem se Branko, imam 21 godinu i po zanimanju sam graficki dizajner.

Trenutno od automobila posedujem Fiat Bravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima,Ja sam Igor iz Stare Pazove imam 23 god,radio autolimariju ali prestao,do skoro sam vozio Golf 3 ali sam ga menjao za Mareu Wekend 2.4 td i PREZADOVOLJAN SAM,IPAK JE MAREA DALEKO BOLJA OD GOLFA... :D Volim da sredjujem i vozim lep auto,ta ljubav se razvila jos od malih nogu.....Dugo vec zelim da postanem clan kluba pa sam se eto i registrovao,nadam se da sam dobro dosao.... :) Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

moje ime je Zoran i svi me mozete zvati Kiza, naravno.Imam 33 godine, radim kao sistem administrator i serviser racunara.U garazi imam jednog juga 1.3 (vecita ljubav) i Fiat Stila 1.9 JTD 80KS. Par puta sam citao neke postove na FLCSu i mogu vam reci da ima mnogo korisnih informacija i da Vi ljudi jako puno znate i zelite da pomognete.SVAKA CAST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

zovem se Marko, iz Beograda sam, 27god, duze vreme pratim forum, uskoro bi trebalo da i sam postanem vlasnik fiata, postoje neki dushmani koji hoce da me oteraju na francuza, ali se ipak nadam da cu istrajati u nameri da uzmem fiata :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima foruma, konacno da se registrujem i ja posle dugih i neuspelih pokusaja.... jedva sam se uspeo registrovati.

No ipak da predjem na ono zasto je ova tema postavljena. Zovem se Daniel iz okoline Vrsca sam. Veliki sam zaludjenik za Fijatove modele pogotovo Fiat 128, i za fiatove motore. Vlasnika sam Yuga 55. Ali volim fiatova vozlia 60, 70 i 80god. Nadam se lepom druzenju i upoznavanju novih ljudi.

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima, zoveme se Milan i od nedavno sam vlasnik automobila Fiat Punto 1.2 GO, mnogo mi se svidja zato sam bas njega i kupio, toliko od mene za sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ! Ja sam Nikola iz Pljevalja, Crna Gora :lol: Imam Lanciu Dedru 2.0 i.e., imam 15 godina i drago mi je što sam član ovog kluba :thumbsup: :thumbsup: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drustvo evo i mene!Dolazim iz Novog Sada ponosni vlasnik Fiat Stila 1.8 16v 98Kw.Od opreme sve u fulu sve sem panorama krova.Alu felne DEZENT 17coli gume 215\45 17.Uvezen sa vec ugradjenim plinom marke STARGAS>Toliko za sad!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedan komsija na forumu :thumbup:

Samo da se jos beogradjani dogovore kad ce da nam dodju u goste :thumbsup:

Inace,dobrodosao na forum :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Alo komsija i ja sam sa Detelinare kod Pume i moj Stilo je zelen!Hvala na dobrodoslici!Pozvacemo ih da dodju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav sima..vidim da se vecina vas predstavila sa novijim šmek fiat-icima,tak da ew i mene al da vam malo razblazim ovu paletu Stila,Punto-a,i Brava :clap: ..Zovem se Milan,..tu sam, uvek se vrtim negde po Novom Sadu..a moje ljuto mece je Fiat Regata 100s,koju polako budzim...toliko od ja..vidimo se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, :welcome:

Zovem se Saša, iz Subotice sam i vlasnik sam stila jtd 115ks u active opremi vec dve i po godine, sa autom sam prezadovoljan. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Milane...nisam siguran, ali mislim jedna od prvih Regata na Forumu... :thumbup:

Pozdrav Saša...dobrodošli svi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo ja sam Bata iz Beograda tek 4 meseca vlasnik punta classic i vec imam dosta problema sa njim pa resih da to podelim sa članovima ovog foruma kao i načine rešavnja istih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...