Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svim članovima kluba i foruma. Ja sam Peđa. Dugogodišnji sam ponosni sam vlasnik Fita Tipa, po imenu "Fića", a uskoro nameravam da već ostarelog (punoletnog) "Fiću" zamenim, tj. kupim Lanciu Libru ! Dakle, pravi forum za mene je FIAT LANCIA !

Nadam se da ću pokupiti dosta informacija i kupiti dobar primerak Libre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Danas sam se uclanio na forum, a uskoro ulazim i u klub pa rekoh da se javim! :) Zadnjih nekoliko automobila koje vozim su poznate nam marke Fiat, kao i trenutni Stilo 1,9jtd, 150hp, abarth oprema.

Toliko za ovo ukljucenje! :)

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima,ja sam nemanja iz sremcice,vozim stila JTD,polako ga sredjujem kako skupim neki kes,svake kritike,pohvale i predlozi su dobrodosli,predstavljam auto sto pre...

nadam se da cemo se lepo druziti,kako ovde tako i na skupovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Djordje, od nedavno(tacnije pre 3 nedelje) postao sam vlasnik Fiata Punto mk2 1.2 8v

Na ovaj forum sam naleteo kad sam trazio user manual za punta. Jer hocu da znam auto sto bi rekli "u sraf"

Ova slika na avataru je sa vikipedije, ali izgleda identicno kao i moj punto (samo sto moj ima ksenone :cool: haha )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Prvo sam krenuo da davim za kod kljuc pa ovde da napisem par reci :)

Svidja mi se ovo predstavljanje, deluje drugarski :)

Elem, kupio sam u decembru prosle godine Punta 1.2 8v iz 2003. godine. Posle Juga 45, cudo. Brzo sam se navikao na kvacilo, na servo kocnice i tako te sitnice. Par puta sam se hvatao za nepostojecu rucicu za otvaranje prozora, ali i taj "problem" sam resio i prevazisao.

Imacu 101 pitanje u vezi svega i svacega, al racunam da ste vi fini i strpljivi i puni eleana za nas radoznale. Trudicu se da pregledam Forum pre nego sto krenem da zapitkujem.

Sve u svemu, pozdrav od mene

Srecna Nova 2010. godina i Bozic.

1T_ZaJ.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao, ja sam Mihajlo. Iz Leskovca sam i imam 22god.

Vozim Zastavu 10 (Fiat Punto mk2b) 2007.god. i volim sve sto se tice tuninga i stylinga.

Razmisljam o stavljanju nekih 15" felni i guma 185/55, na prolece. Mislim da su mu 15" sasvim korektne.

Naravno tu ce biti jos nekih sitnica.

Nadam se da cemo se videti na nekom od skupova. Do tada evo nekih fotki.

Pozdrav svima i srecna Nova 2010. i Bozic! :welcome:

1DdMVJ.jpg 1De8n0.jpg 1WdAbr.jpg 1WdFaJ.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav je sam Ilija iz Gornjeg Milanovca,licno ne posedujem ni jednog Fiata(nadamo se da ce se to promeniti u skorije vreme),ali najceshce vozim ujakovu fiat bravu 1.6 16v 2001god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cao ja sam boris iz bg-a,student sam,21god,vozim yuga(nije fiat,ali bice fiatovo srce u njemu uskoro)...pozdrav svima

Edited by borisbg88

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i ja posle duzeg vremena odlucih da se registrujem....auto je punto 1.9jtd, volim sve sto je vezano za automobile i to je to!!! nadam se da ima sta da se vidi i procita ovde!! :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...