Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima koliko vas ima! :)

Ja sam Vlada iz NS-a i posedujem Fiat Stilo 1.9 Multijet 88KW (120HP) karavan 2006-o godiste.

Pre kupovine sam stalno "prelistavao" ovaj forum i moram priznati da mi je pomogao pri odluci :)

Toliko od mene za sada....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim forumasima,

Ja sam Bojan iz Vrnjacke Banje, i od jula meseca posedujem Fiat Punta MK2 1.2 8V. Sa autom sam prezadovoljan, kupio sam ga sa vec odradjenim bad look-om, i kao sto jedan forumas rece, obozavam da cackam oko auta :)) Planiram da uradim jos neku jaku muzikicu i neke alu felne ...

Pa se vidimo na nekom od narednih skupova, jer ne verujem da cu ovaj moci da dodjem...

Pozdrav svima :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo društvo!

Registrovala sam se jer planiram da kupim Fiat Cromu 1.9 MJET iz 2006. godine, po svoj prilici u Dinamic, a možda i Emotion ili Sky line paketu opreme.

Nick Sindja sam izabrala po originalnom liku iz serije "Kamiondžije" koji je tumačila fantastična, neponovljiva Seka Sablić :).

Nadam se da ćete mi pomoći da izaberem dobru Cromu i da je full isproveravam.

Zaboravih da kažem da sam sa Novog Beograda.

Toliko za sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz svima... Ja sam Nemanja Obradovic, iz Beograda sam, vec duze vreme citam komentare na forumu i doslo je vreme da se i ja reg.

Za koji dan cu postati ponosni vlasnik Punta Go 1.2 tako da se nadam da cemo se vidjati po skupovim... :rolleyes: pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za ekipu...Boris 22g. Sarajevo,vozilo fiat Punto Mk2 Sporting 1.2 16v Gialo Ginestra zuta boja MAgneti Marreli elektronika 85KS...Forum je super nadam se ugodnom druzenju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz svim clanovima Fiat-Lancia Foruma.Ja sam Ivan iz Kg 25 god.Vozim Fiat Punto 1.2 16v 2002god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

Ja sam Krcun iz Zemun polja,studiram DIF.

Od ovog meseca vozim Fiat punto 1.9 JTD 63KW 2003 god. Pre Fiata sam vozio Zastavu 101.

Inace ljubitelj sam fiatovih automobila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam Srdjan i imam 19 godina zivim u Beogradu i vozim masinicu Fiat seicento 1.1!!! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Neshone

pozdrav svima, ja sam nebojsa iz beograda, od pre nekoliko dana dvadesetdvogodisnjak, vozim Fiat Mareu Weekend, do duse ne trenutno, jer se u garazi oporavlja od jednog udesa i ovih dana bi trebala ponovo da vidi svetlost dana.. duze vreme sam uglavnom citalac na pojedinim domacim i inostranim forumima koji se ticu automobila i fiata, a evo od danas i ovde.. pozdrav jos jednom, nadam se da cemo se vremenom vidjati i na skupovima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! :)

Ja sam Milan iz NS-a i posedujem Fiat Punto Classic (Dinamic+AC) 1.2 2009-o godiste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima... Ja sam Deda iz Bg-a, vozim Peugeot 307 2.0 HDi, 2004 godiste.

Verovatno sam jedan od retkih koji ne vozi "Italijana: ali mozda jednog dana, polako..... :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...