Jump to content
FAS Goran
Zvezdo

P: 2009. godište VW Passat B6 1.6 TDI (prva registracija 2010.)

Recommended Posts

Na prodaju "biser nemacke tehnologije" zvani Pasat.

Auto sam dovezao iz Holandije i svakodnevno ga vozim. 

Auto je proizveden 2009 godine a prvi put registrovan i tako ocarinjen u aprilu 2010 godine.

Motor je 1.6 TDI sa 105 KS i presao je 270 000 Km. Sve je u savrsenom stanju!!! auto ide necujno kao brod motor za ovih 4000Km koliko sam presao sa njim nije potrosio ni gram ulja ili vode.

Redovno je odrzavan i poseduje Servisnu knizicu. Redovan servis i zamena akumulatora je uradjen u Holandiji kada sam ga kupio. 

Turbina je odlicna, testirana i samo je ociscena u Turbo servisu Radosavljevic, DPF je bio zacepljen 55% ali je zbog problematicnog skidanja i on masinski ociscen i te nakon toga ima parametre kao potpumo nov. Pri registraciji na merenju gasova  rezultati su kao kod potpuno novog auta!

 

Cena je 6000e a za forumase moze mali popust.

Moze zamena za Alfu ili nesto u toj klasi i velicini  2016 god ili novije sa motorom do 1600 ccm.

 

passat oglas.jpg

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16752885/volkswagen-passat-b6

 

IMG_20200623_150337.jpgIMG_20200623_150517.jpgIMG_20200623_150629.jpg

IMG_20200623_150715.jpgIMG_20200802_203241.jpgIMG_20200802_205941.jpg

 

 

 

Edited by neshaoct
preciziran naslov teme / dodao printscreen oglasa

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, Zvezdo said:

Cena je 6000e a za forumase moze mali popust.

U skladu sa Pravilnikom Foruma taj popust treba da bude barem 6%, odnosno kod ovog auta je to 5.660 evra.

Odgovara?

 

 

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ga nagrdi sa ovim felnama... Naravno, pretpostavljam da je tako uvezen, tako da ne mislim na tebe nego na prethodnog vlasnika :)
 

2 hours ago, totti said:

Samo da ne bude zabune kod ljudi koji nisu toliko upućeni - B6 izlaznih godišta ima mnoge delove enterijera kao B7, da neko ne pomisli da je nešto menjano i budženo.

Ja na primer, pustim suzu za ovim enterijerom svaki put kad ga vidim

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct

Da cena je je 5650 E za forumase i to je zadnja cena.

@rkoma1986

Da tako sam ga uvezao. To je zimski set sa novim pireli gumama. Imao je letnji set sa orginal felgama i isto novim gumama ali je prodavac trazio doplatu od 600e.

I sa ovom cenom na forumu sam na gubitku ali to je vec moj problem. Imam dva auta koje maltene i ne vozim jer radim u Holandiji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam priliku da provozam automobil. Po mom skromnom misljenju, prvi potencijalni kupac koji bude dosao da vidi auto uzivo i provoza ga, u njemu ce i otici kuci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akcija! 

Pun rezervoar  Goriva  I zeleni  karton. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova cena je 5500 zbog kupovine novijeg auta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nitko ozbiljan. Svi nude neke zamene i doplatu. 

Da sam to hteo odavno bih ga se rešio ali si napravio problem sa prodajom nečeg što ne znam. Sa ovim sam prešao 7000 km i siguran sam u njega i da me novi vlasnik neće sutradan zvati da sam ga prevario i slagao za nešto. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

5300...

Odličan auto... Na kojem gubim 400e za sada. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sveta krava je prodana. 

Ljudi se skupili kod novog vlasnika i čude sa kako je auto očuvan i traže da im dovezem nešto tako. 

Nikada više!

Izgubio sam 400e jer sam uzeo odličan i očuvan auto a cenu diktiraju krševi od preko pola miliona Km. 

Sveta junica dolazi za 15 dana i biti će predstavljena. 

Može lock na temu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...