Jump to content
FAS Goran
darkman14

Nuova Delta 2.0 mjet Platinum - finally -

Recommended Posts

@PremieRacing bilo... Pobeda Petrovaradin..,
Zvao sam te al si bio nesto sprecen da odemo do Safeta. Odustao od Raleta jer mi je tesko organizovati se sa dvoje male dece da odem negde celu subotu, a nije mi se uzimao ni slobodan dan.
Mada ni ja nisam bio tamo, ostavio auto, dosao po njega... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

@darkman14 Pa šta znam bre, nekako mi Lancia Delta ne zvuči preterano muževno. Pun intended. :D

 

Mada bi i ovaj moj Bravo po meni trebalo da se zove BravA, jer zna se kol'ko je vrata imao original Bravo, i kako se zvala verzija sa zadnjim. :thumbup:

 

Dok kod StilO, recimo, nema greške. :lol:

 

@Ivan, dođeš pijenje za ovo za Stildžu.:p

 

Edited by Reacher Gilt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodjem :D, to je pre 20 godina kada se pojaviLO definitivno biLO pravO momackO autO :) .

17 minutes ago, Reacher Gilt said:

Mada bi i ovaj moj Bravo po meni trebalo da se zove BravA, jer zna se kol'ko je vrata imao original Bravo

Vi ste muzicari?

Mislis 128, ne Ritmo, ovaj Tipo, da Bravo, ne mozda Brava, ili ipak Stilo, Nuova Bravo, a mozda i stvarno Tipo?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/6/2024 at 3:03 PM, Reacher Gilt said:

Ono zvuči, ali ne izgleda. :D

 

Končita sa Kozare :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Končito :D

 

će ne utepa gazda Darker

 

bolje da se samoizbrišemo :D

 

al' sam je potegao Božo-a, jbg. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, je l' moguće?  A ja sam, ako ne grešim, kupio Deltu pre tebe a čini mi se kao da je bilo juče... Matori se ozbiljno i ubrzano od jbn korone   :realmad:  mislim ne od same korone, već od vremena korone na ovamo...

 

Apropo distanca - min. 20mm. Ja sam pozadi vozio 25 i bilo je taman. Delta je nekako usukana baš jako, i posebno je izraženo pozadi. Mada, obavezno gledaj i računaj zajedno sa ET točka pa vidi koliko tebi treba. 

 

 

 

 

 

 

Ali min. 20 svakako    B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rkoma1986 imam brezone :) 

Taman sam mislio da odem do Indjije, uzmem distance i dokupim brezone da zamenim stare, lepo procistim navoje i onda navijem do kraja

@PremieRacing korona mi je kao da se te 2 godine nisu desile. Da me pitas sta sam radio 2020 i donekle 2021 nemam pojma. mislim nemam pojma ni inace ali ove 2 godine su mi crna rupa. I kad pricam sa nekim, sve mi je u glavi 2019/20 i onda skontamo da je 2016/17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off je, ali te dve, tri godine su upropastile narod... Ljudi su od tad ubijeni u pojam, zatrovani na sve moguce nacine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ti i si uzeo ove 18-ice :ermm:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Axic yep...

Jesi zvao? Kaže momak malopre zvao neko al nije zvučao ozbiljno :)

 

Na oko su ok, nisu oguljene ali ima mesta gde se vidi da je očešana i samo je prefarbana, nije gitovano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam zvao ali su mi bile zanimljive zbog boje. :D

Da vidimo bas kako ce to kod tebe izgledati, postavljaj čim pre. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam hoce li biti ove nedelje. Moram izvaditi stare brezone, kupio sam m12x1.25 ureznice da procistim navoje, pa da stavim nove duze brezone pa distanci pa felne.
Ali cu u toku nedelje odneti da mi zamene gume sa drugih felni na ove. Gume koje su trenutno na felnama su samo za kantu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...