Jump to content

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

FAS Euroauto Goran Vlada
neshaoct

Kopaonik

Recommended Posts

AAuE7mDd8SzxnooAeQ_QxJfjnSa0Od3cXQ4htsBV Emisija SAT: Patrola do Kopaonika

Ekipa emisije SAT ponovo je na točkovima. Ovoga puta pripremili su detaljnu patrolu do našeg najvećeg zimskog centra - Kopaonika:

Planiram put u sredu uvece, pa me zanima kakva su iskustva sa pravcem preko Krusevca u vecernjim casovima kada su padavine, da li se cisti, da li je preporucljivo? Obicno sam isao preko Kraljeva tj Josanicke Banje i samo dva puta preko Brusa kada nije bilo padavina.

Ja sam svaki put preko Krusevca isao, ok je uvek, malo sporije u krivinama posto hoce da pocne da ledi, uzbrdo posle je sve pod utabanim snegom.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Isao sam i sa Acc par puta, pre vrha nisu pustali bez lanaca, tebe onda nece pustiti uopste

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Iskljucenje jos u Brusu :D Sto je sigurno sigurno je, ako bude padavina idem ja na Kraljevo.

Sto mislis da ti je lakse na Kv?

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Isao sam vec sa zadnjom vucom po snegu, uhvatis zalet i picis, mislim da je gore preko KS zbog onih par lakat krivina zajedno sa malo jacim usponom.

Isao preko KS, stigao do samog vrha, obisao 5-6 zaglavljenih auta i onda jedan prepreceni rumun u dasteru me natera da ukocim i dalje neces moci :) Da nisam stao lagano do vrha, cim stanes moras nazad do poslednje ravni sto nije bas lako ali zato kad stavis njih auto se ponasa kao 6x6 :D

A45-AC4-CA-CB3-C-407-A-A31-B-6-F61967-B7

U Brusu svi cepaju 2105 i 2107,ubace džak pozadi i cepaj...kažu mnogo dobro greje

Zezam se,ali ih je bilo puno i ljudi super izverzirani...

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока