Jump to content
FAS Goran
Danilo1

Fiat Bravo Sport 1.9 novi zmaj

Recommended Posts

Jako bre ovo mnogo, stavi slabije sijalice :) Bilo bi ekstra ako bi moglo da se pali kao i ostatak svetla u kabini

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa na snimku izgleda da je jako, uzivo je slabije :)

Bravo ima vrh plafonjerku, povezao sam direktno na nju i pali se kada se pali i plafonjerka ali kada upalim plafonjerku onda ne svetle noge :D za razliku od Stila, gde svetle i noge i plafonjerka..

Povezu se samo ljubicasta i sivo-plava

20180914_175859.jpg

Edited by Danilo1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izmedju soferke i neba, kroz stub, iza kedera, ispod praga i ispod sedista, pozadi sam i drzace napravio pa na njih stavio led traku.. Ali sam se za suvozaca namucio, morao sam pored rucice menjača da provlacim.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast za entuzijazam, nema šanse da bih se upustio u toliko kupusanje :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj' sto kupusa, nego ce pod ovim reflektorima svako vece morati da istresa patosnice :P .

13 hours ago, Danilo1 said:

Bravo ima vrh plafonjerku

Za moj ukus, plafonjere na Stilu su bile mnogo lepse, modernije i funkcionalnije resene. Centralni taster pomocu koga kontrolises kompletno glavno svetlo u kabini napred/pozadi, dva nezavisna svetla za "citanje karata" napred, ergonomski mnogo bolje reseni dugmici (na tipkanje, a ne staromodni klik u 3 polozaja na Bravu), nocno LED osvetljenje dugmica i napred i pozadi... Da ne pominjem ona dva zadnja satelita iznad vrata na Bravu - kao da su ih preuzeli iz tovarnog prostora nekog dostavnog vozila :) .

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, shomispc said:

Ekstra je sto se upali kad se izvuce kljuc

Valjda se upale/ugase kad se otvore/zatvore vrata ako je uzimao plus sa plafonjere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan mislio sam na signale koji ulaze u plafonjerku, u Stilu su kad god da upalim plafonjerku i noge mi se pale sto je jako neprijatno u voznji.. 

@shomispc pa ja sam samo jedan sraf odsrafio prilikom svog ovog namestanja :D nije nista tesko, ako budes mogao dodji u nedelju na skup pa da vidis kako se lako ugradjuje :)

 

@Axic tako je, otvaranje vrata, otkljucavanje auta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradjen detailingB)

Dubinsko, pranje motora, komplet enterijer, sve povadjeno cak i rezervni tocak, i opran auspuh hemikalijama da napokon zasija :D

 

IMG_20180930_230946_313.jpgIMG_20180930_154934_380.jpgIMG_20180930_164416_538.jpg

IMG_20180930_154932_391.jpg20180930_201056.jpg20180930_201024.jpg20180930_205503.jpg

 

Uskoro i poliranje celog auta a i farova jer su matirali.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je lakse dobesti auspuh u red nego naslon za ruku.Pogotovu ako je svetlija varijanta u pitanju.

+1 za poliranje.Kad budes uradio farove ima da podmladis brava dosta,a tek kad bude zasijala ova crvena boja,bruka ce biti.Inace vrlo zahtevna boja za odrzavanje,skoro kao  crna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio ubedjen da je naslon za ruku izlizan i da mora da se presvlaci, pa mozes misliti koliko je bio prljav.. 

Sto se tice boje, dosta je zahtevnija od sive (prosli stilo) cim se neko na parkingu nasloni vratima odmah ostaje trag.. 

A poliranje jedva cekam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigle B) fiat lineacessori oridjidji :lol:

Ali vidis da su na vozacevoj strani malo izbledele isod papucica pa ne znam da li da ih skinem sad i cuvam za sledece leto (kupim gumene za zimu) ili da ih drzim celu zimu pa da ih bacim na prolece.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...