Jump to content
FAS Goran
Lj_ubica

Fiat Marea St.Moritz 1.9 diZLO

Recommended Posts

Danas me zvali da se cipujem

A sad malopre ostavljena kola kod majstora na sredjivanje, korozije, preventivno... I malo estetike itd... Videcemo rezultate za 7-8 dana... 6d2846bd987b61c3f6282e7edaca6e03.jpg

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci auto ostavljen u cetvrtak vece (iako je trebalo u sredu vece)... Danas je 4. dan i kola nisu pipnuta...

I sta ja sad da radim...

Dogovor je bio da se ostavim kola jos krajem novembra, pa pomerali po 15 dana i sad na kraju opet, i nista...

Dodje mi da odem po kola, i mrs u pm... Uradicu na drugom mestu... Vise bre...

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Mico... Pun mi je k... Svi su isti majstori, tj bar ovi koje ja mogu da priustim. ;)

Za chip... Pa da, verovatno :D

Marko, zadnji rubovi poceli da korodiraju, tj na par mesta je malo nabubrila farba da to sredim.
Pod odozdo da zastitim gde treba, zadnji branik da se sredi jer sam pre gekno u betonski stub :D
Jedan granicnik na vratima, na drugim sarka da se zameni.
Prednji branik da se sredi (kad sam ja sredio kuce i ono je mene :D ) i to je manje vise to...

Sve osim prednjeg i zadnjeg branika je bilo tu i pre mene... Tj znao sam za to sve kad sam uzimao kola.
Ovaj granicnik i sarka nisu hitni i bitni al reko daj i to pa da sve bude cakum pakum. ;)

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes to i sam, bar vecinu :)
Kakvi majstori, svi su isti do jednog. Samo imas skuplje i jeftinije

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jbg...

Radim ovde u Lucanima... Neki poznanik, da ne kazem drugar... ;) Dobro radi, i dobra kola ( sa placeva ima stalno )... Bice to dobro, samo da pocne :(:D

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se isto radi auto.Pre mesc ipo i jace me neki zakacio,platio mi covek stetu odmah,ali farbar dodji za 15 dana,pa zvacu te i na kraju otisao direktno i kaze dovezi kola u ponedeljak ujutru.Do duse moje je gotovo ako sve bude islo po planu u sredu ujutru,sad videcemo kako ce ispasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nemaš izbora - reci majstoru da ne jede gvna i da radi. ;)

Ako imaš izbora i da auto odvezeš kod nekog drugog - onda teraj kod drugog. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ovako... Kupusanje pocelo

I naravno za mene baksuza ne tako dobre vesti... Korozije ima prilicno (ocekvano ili ne, da ga *ebem) pa ce racun naravno biti veci.

Morace da se menja prag, ceo ili pola duzine, pa onda pod od spoja praga i poda da se menja, stavlja novi lim itd...

I tako... Videcemo do koje cemo cifre dogurati na kraju

b7aad270b7de623c836c05e5c03ca6e1.jpg1d415cf2577ecdb51315513b3f25b005.jpg6c83de4e5117bb45bc6c7a1b059a2f2e.jpg0815b8e982665f83f65cba87a1448a4b.jpg

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad je dobro. Sinoc je pritisak bio 200/150... :D

Sta je tu je... Moram to da sredim i sta cu... ;)

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

A jeste mi za utehu

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popij nešto žestoko, moje saučešće :D Prošao sam kroz to, a i ti si izašao iz kutije. Samo ne zaustavlja se na tome, pogledaj malo prednje koševe, opruge, ćoškove vrata....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam tu muku.. Ja sam uvek bio prinudjen da vozim starija kola (krseve) pa kad krenem da ih uradim tome nigde kraja... I dok ih skroz sklopim ja ih prodam posle i uzmem drugu sklopociju... Cuvaj zivce sve se placa osim zivaca :)

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...