Jump to content
FAS Goran
Bumblebee

BlackBee novo-je-novo :)

Recommended Posts

Sta da vam ja radim svako ima pravo na svoje misljenje, neko vozio leksusa gde su svecice skuplje od godisnjeg odrzavanja crome pa niko nece pomisliti da je taj neko bez pameti, vec njegov izbor. A pameti fala bogu ima  otuda i prosecno novaca a vi se palite ko hepo kocka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napali ste coveka skroz bezveze, sustina je da je NOV auto zajebao, nije neka sminka vec vrlo aktuelana model.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A voleo bih da vidim kako bi vama bilo da platite nesto 15.000e a ono neispravno prodato! Sta ocekivati od tog primerka? Meni je zao takodje sto je to tako ispalo ali sta da se radi u Srbiji po mom misljenju ne treba kupovati novo, odnosno ja vise novo ne kupujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da nema Forda, Opel bi bio najgori auto :D

Salu na stranu, imas nov auto, desio se maler, sredjen je. Oravljeno i dalje u garanciji, vozi i uzivaj.

Mozes samo da kupis polovan krs i da ti ostane para.

Ne kupuje se nov auto cestozako vec ides preko, preko imas garanciju takodje.

Uzivaj i vozi se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bem mu misa, a gde pise da se novo ne kvari? :) 

Prodavac je duzan da orkloni eventualne neispravnosti u toku garancije i to radi.

A to sto 95% nas lose tumaci garanciju nije njihov problem :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo šta bih ja radio.

Vozio bih do malo pred istek garancije i onda prodao. Sve kvarove bi besplatno otklonio servis. Ti stvarno misliš da možeš za 1000e manje od fabričke cene da prodaš auto? Kada si ga izvezao izgubuo je min 20-30% vrednosti. Pored toga, za keš možeš i kod dilera da spustiš za toliko. Ovako kako si krenuo samo ćeš novac da izgubiš i da ponovo sedneš u nešto polovno gde idu nova ulaganja. Možda ne velika, ne želim ti to nikako, ali i od sitnih se nakupi, 1000din ovde za gumicu, 4-5000 za neki senzor, viljušku itd. Od toga si pobegao kada si kupio nov auto.

Nemoj da misliš da sam zlonameran i da te napadam. Naprotiv. Pokušavam samo da te odvratim od ideje za koju smatram da je loša. Ti ćeš naravno postupiti onako kako misliš da treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem sta pricate, mozda sam jos ljut na kola a zvali su me vec da spustaju cenu bas za tih 20%, kod dilera nema razlike za kes i kredit i ne daju vece popuste a za ovakav model i motor se ceka po tri meseca, mozda neko naleti. Ako ne naleti vozacu ga dok ima garancije sto kaze kolega. Ne kosta me oglas nista pa neka stoji. Da imam viska para nabacio bih felne, zatamnio stakla i gomilu stvari tako da nije posredi bahatost i razmetanje. Vidimo se sutra ako bog da pa se ispricamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze, teraj to, sredjen je sad, nov auto je nov auto i ne kaže se bezveze da je najbolji auto nov auto.

Seti se samo polovnjaka, skripanja table, plastike, vrata, na novim kolima toga nema.

Resio si veliki problem, sada uzivaj a oglas brisi, zasluzila je Asta novu sansu sada kada je popravljena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/1/2016 at 11:52 AM, Bumblebee said:

Ako ne naleti vozacu ga dok ima garancije sto kaze kolega. Ne kosta me oglas nista pa neka stoji. Da imam viska para nabacio bih felne, zatamnio stakla i gomilu stvari tako da nije posredi bahatost i razmetanje.

 

"razlog prodaje odlazak u inostranstvo"...skini bar sa oglasa ono "moze zamena", odlazak u inostranstvo i zamena ne idu zajedno.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja novo ne bih prodavao, sta god polovno da uzmes moze samo losije da bude od nje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/30/2016 at 1:06 PM, Bingodalton said:

Hahahaha :)

Evo i @rkoma1986 je presao za benzin/gas na dizel

Kaze covek 1.6tdci ide, iznenadio se bas, naspram 1.8 benzinca. Nije znao sta propusta.

 

Ide zeldi samo tako.. Jedino se na zvuk još nisam navikao. Tk, tk, tk, tk, tk, tk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da opel ne bi bila najgora marka, vec sam naucio x) i potvrdio, mada moram priznati da ove nove generacije forda lepo izgledaju, sad da li valjaju ne znam ali nemam nikog ko se zalio na njih a ima ih dosta korisnika. Vozim sluzbenog focusa 2008. povremeno i mogu vam reci da je Grande Punto za taj auto ladja i kvalitet.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zena je imala sluzbeni fokus 1.4 plin, onaj sto se prodavao za 9990 tzv classic, 2010 , kada ga je uzela imao je preko 130000 km i ona tj.mi napravili jos 40000, nije stucnuo. Odlicno se vozi, dobar gepek i prostor u kabini, slabasan motor koji ide tek od 3500, bucan na vecim brzinama od 100 km/h pa navise, sedista tvrda i kratka ali verujem da je u visim paketima odlican.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosao sa familijom pa im bilo glupo da me isprozivaju x) salim se ja malo. Ma super je bilo, malo ranije sam morao otici ali drugi put bice bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/2/2016 at 9:09 AM, Bumblebee said:

Da opel ne bi bila najgora marka, vec sam naucio x) i potvrdio, mada moram priznati da ove nove generacije forda lepo izgledaju, sad da li valjaju ne znam ali nemam nikog ko se zalio na njih a ima ih dosta korisnika. Vozim sluzbenog focusa 2008. povremeno i mogu vam reci da je grande punto za taj auto ladja i kvalitet.

 

Ja kad uporedim ženinog grandea i c-maxa, sticem isti utisak... Ali u korist c-maxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hebete me sta god da kazem x) opet kazem iz svog iskustva licnog. 1.6benzinac ide kao ponika a plastika jeftina da ne moze biti jeftinija, jedino sediste malo udobnije od grandea, tj.pravljen je za vece guzice x)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/30/2016 at 7:57 AM, Dezurni said:

Da li znaš da DSG ima duplo kvačilo i plivajući zamajac??

 

Pa zato u opelu( Astra, Insignia) i dalje furaju  ASIN-WARNER AF 17 i Hydra-Matic six-speed 6T40, sa klasicnim Torque konvertorom (procitah u nekom njihovom teh izdanju). Ovaj drugi je valjda isao u Turbo benzince kao ovaj kolegin 1,4t i 1,6t..... Nema plivajuceg, ni duplog kvacila, jes da trosi litru vise,  pa ko voli nek izvoli....:D

Edited by hansf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi se svideo automatik ni u Astri J, ni u Insigniji (130ks.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...