Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ubrzali se kinezi, pre sam i cekao po mesec dana a sad za 15-ak - 20 dana stize posiljka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni u zadnje vreme vise stvari za kucu i auto stiglo svaki put za okruglo 18 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad samo da ne izgubim kljuceve u snegu...:D

 

20161109_232835.jpg20161109_232931.jpg20161109_232956.jpg

Edited by lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da ce mnogima izgledati cudno, ali kada neko godinama slaze deo po deo da bi dobio automobil sa pristojnom opremom, iskreno se raduje novim opcijama  poput funkcionalnog senzora spoljasnje temperature...:D

Veceras sam uspeo da uhvatim i kako izgleda display kada  temperatura padne ispod 3*C, koliko je potrebno po kompjuteru da se stvori poledica na putu:

20161112_222547.jpg20161112_223227.jpg

Edited by lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brutalna je ta tabla sa tim displejom. Nekako je preglednija, a o lepoti da ne pričam u odnosu na standardnu..

Sent from my C6903 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cajgere mi je doneo drug prilikom posete Sapcu, isao je da uzme sebi neke delove i ja ga zamolim da mi nadje belu instrument tablu, misleci pritom na matrix...Nisam ni znao da ovakva postoji. Kaze da je nasao na podu medju delovima, bila je skroz prasnjava...:blink:

Kad smo je montirali, totalno osvezenje u odnosu na najskromniju koja je bila kod mene pre toga...

Mnogo lepo izgleda i u originalnoj narandzastoj boji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha!

Jesam ti rekao?

Eto vidiš umesto sneška belića imaš pahulju snega!!!

 

P.S za Bosnu ne idi jer ćeš ostati bez table, Edo je lud za njom mada iskreno teško je ostati ravnodušan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam, ali samo 5km, do posla...:D

Najbitnije je da se stave rukavice jer ruke brzo utrnu na hladnoci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavljen i levi retrovizor sa grejacem ogledala, sad jos da se to sve lepo poveze i da docekam sneg i led na miru...:lol::lol::lol:

Steta sto nisu napravili i soferku sa grejacima, onda ne bih imao potrebe da cistim ista od snega na kolima...

Edited by lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije imao grejac ogledala pa sam nabavio i levi, pre nekog vremena sam ugradio desni zbog senzora spoljasnje temperature u kucistu retrovizora koji je imao i grejac ogledala...

Zato sam uzeo i levi pa da imam i grejanje retrovizora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A inace u osnovnom paketu opreme dolaze elektopodesivi i GREJANI retrivizori sto se je ispostavilo kao LAZ! Moj sa vecim paketom opreme takodjer nema grejane retrivizore kao ni provucenu instalaciju!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast ,odlican grande,al bajs ti je bolji nego auto,gde si nabavio nosac za bajs,to sam i ja sebi nameravao da uzmem

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry za zakasneli odggovor, bio za vikend do Beca...

Nosac sam kupio na 25. maju, pre nekoliko godina, 4500 din ako se dobro secam, jedini problem je sto je u pitanju kineska kopija koja nema zakljucavanje rama

koje ne dozvoljava kontakt pedala sa vozilom...

To je reseno sundjerom koji ide na pedalu, takodje sam morao da na kontaktne povrsine gurtni stavim mekanu tkaninu da se farba ne bi grebala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh, za vikend skoknuli do Parndorf-a i Beca...

Evo par fotki, cisto da se oseti novogodisnja atmosfera...

Isli smo oktavijom 1.6 dizel 105KS, prosecna potrosnja 5.5L, 140km/h prosecna brzina koja se u automobilu ne oseca, vrlo udobna sedista, od Bg-a do outlet-a za tacno 5 sati...

Sam grad je prepun umetnickih galerija i muzeja, posetili smo Belvedere u kome se nalazi nekih 20-ak remek-dela Gustava Klimt-a pred kojima covek prosto zanemi, sto je na mene ostavilo najjaci utisak....

20161211_122639.jpg20161210_213152.jpg20161210_213156.jpg20161211_110410.jpg

20161210_213238.jpg20161210_213254.jpg20161210_213314.jpg20161210_213335.jpg20161210_213407.jpg20161210_213658.jpg20161210_214344.jpg

20161210_213709.jpg20161210_220115.jpg20161210_220120.jpg

20161211_093458.jpg20161211_093507.jpg20161211_100510.jpg20161211_110410.jpg20161211_110518.jpg

Edited by lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ljubitelje takvih stvari, realno teško koji grad može da mu parira. Mada, treba minimum tri dana da bi se obišle samo one glavne znamenitosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno se slazem, strogi centar grada se sastoji od otprilike 200 Knez Mihajlovih ulica, ako uopste moze da se napravi takvo poredjenje...

Prva pomisao mi je bila da Bec predstavlja olicenje kulture i svetske metropole...

Kada smo usli u hotel koji je i po nasim shvatanjima skroman, primetio sam masinu za ciscenje cipela, rotaciona cetka u koju gurnete nogu i ocistite cipele, i odmah shvatio da smo mi daleko od te vrste gradjanskog zivota...

Kultura i nacin zivota su prosto na mnogo visem nivou nego bilo gde kod nas, i smatram da je dobro po nas da se ugledamo na Bec...

Djacke ekskurzije bi trebalo cesce slati u Bec, da se deca od malih nogu nauce kako izgleda organizovan i uredjen nacin zivota i da kasnije doprinesu da i mi krenemo tim putem...

Ono sto mi se nije svidelo je nedostatak zelenila odnosno drvoreda u samom centru, pretpostavljam da su im parkovi fenomenalni ali u samim ulicama nema ni jednog drveta a obisao sam veliki deo centra...to mi je prosto, neshvatljivo...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...