Jump to content
FAS Goran
EDO_SA

Grande Punto Sport 131hp

Recommended Posts

Ne treba se spuštati na njegov nivo (ako se to uopšte može nazvati nivoom), dovoljno je poslati mu sad jedan :welcome: i neka se ubuduće dopisuje sam sa sobom. 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
51 minutes ago, EDO_SA said:

Radim i ja za sebe ;) ja sam firmu sa dvojicom prijatelja digao na noge a sad imamo preko 30 uposlenika ;) pozzz

Idi pravi branik od 500 eura ;) okani me se ;)

 ako je tako, meni je drago radi tebe i želim ti svu sreću u daljnjem poslovanju

znam da si mi pričao da stalno voziš aute direktora i da s njima stalno piješ kave, ali nisam znao da si otvorio svoje

 

AKO je tako, sretno ti

 

47 minutes ago, EDO_SA said:

 

Zato sto ta ista auta vise ja vozim nego oni ;) inace se tek tako daju radnicima vozila od 40.000 eura pa na gore ;)

 

Realno sam napisao jer radi i on za Kristijana ;) i to sam provjerio na bruku razlicitih strana...

 

 

ako ti misliš da radim za njega, to je tvoj problem :)
mogu ti dati njegov broj telefona pa ga nazovi i provjeri :)

 

a sad, pošto si tražio slike, spominjao vrijeđanje, dao sam si truda pa sam malo ja tražio

 

pa ljudi, uživajte

da vidite s kime dijelite forumski prostor i internet :)

 

tema je bila njegov status o vrijeđanju dva dečka koji su istetovirani i piercani, a on navodi i da su homoseksualci

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

ići će još jedan post s par slika razgovora

uživajte dotle

EDIT: slike se referiraju na njegovo da sam sve bosance nazvao govnima i smećem ;)

Edited by casual_pwz

Share this post


Link to post
Share on other sites

casual prekrsio si kodeks foruma :) 

na forumima je zabranjeno iznosenje privatnih poruka. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tražio sam po pravilima, nema ih nigdje istaknutih
svaki forum ima svoja pravila ;)

 

i dalje ne kužim kaj sam ti ja napravio da si se zakačio na mene, al dobro :)
kao i edu, i tebe pozivam da se javiš kad dođeš u zg i isprobaš to pranje za debile ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti si se na mene zakacaio kad sam dosao na fiatiste tako da me uopce  ne zanimas. 

i da si imalo pametan znao bi pravila foruma. tocka. okani me se. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam stvarno pojma o čemu pričaš, al ajde

 

o mojoj pameti možemo uvijek raspravljati, ali mislim da to nije mjesto za to

ako ti se raspravlja, slobodno se javi
ako si našao pravila ovog foruma, napiši koje sam to pravilo prekršio

adminima/modovima očito ne smeta, tako da ne vidim koje sam to pravilo prekršio ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok...ovako ćemo:

 

- očigledno da jedan broj članova Foruma ima istoriju sa nekih drugih Foruma, FB profila ili čega već...i sada te međusobne trzavice/sukobe prenosite, odnosno nastavljate i ovde. 

- Administracija FLCS Foruma ne može reagovati zbog toga šta je neko nekome napisao na nekom drugom Forumu, ili FB-u, ili gde već...ali može i hoće zbog onoga što se napiše na Forumu na kojem smo (ako se prekrši Pravilnik FLCS Foruma).

- molim vas sve da ne nastavljate te sukobe ovde, jer realno samo vi i znate o čemu je tu bila reč. Mi svi ostali dođemo kao nema publika, a to nikome ne treba. 

 

Konkretno oko privatne prepiske:

 

- jedan član FLCS Foruma je optužio drugog člana Foruma, tom prilikom rekao da ima i te poruke kao dokaz...a, taj drugi član Foruma je u svoju odbranu okačio baš te slike na koje se prvi član Foruma sam i prvi pozvao.

Tačno, nije dobra praksa da se privatne prepiske kače javno. Ovde je suština da to nije privatna prepiska sa FLCS Foruma, i da se svako ima pravo braniti od optužbi. Skinuti te slike sada bi značilo da ostaje optužba i pominjanje nekih slika kao dokaz, a skida se odbrana od tih optužbi koja baš pokazuje te slike (poruke) na koje se i pozivalo. 

 

-------------------------------

 

Deo iz Pravilnika FLCS Foruma:

 

Quote

Članovi FLCS Foruma su dužni da poštuju mišljenje drugih članova, da ne vređaju, ne provociraju, niti omaložavaju druge članove (na Forumu i u Privatnim Porukama).
Jezik komunikacije mora biti takav da ne vređa ničiji stručni nivo, estetska i etička shvatanja, status u društvu, imovinsko stanje, godine starosti i sl.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo treba nauciti iz svega ovoga nesto.

Ako nista drugo,podsetnik kakav NE treba biti!

Ne brisi Neso,neka ostane.

Eventualno zakljucaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očito je ova tema preodređena za pederluk, bilo kroz inbox ili svjetske skupove, s Abarth kitom (kakvo god da značenje vam prvo padne na pamet...) ili bez njega.

 

Svi u glas, lito ide mala*!

 

 

 

*može i mali, ovisno o seksualnoj orijentaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pratim forum dugo jer sam planirao uzeti GP sporting ali izletelo je francusko zgariste jako povoljno. generalno auto kul napreduje, samo ovi stikeri po staklima su mi nekako visak.
Nikoga sa foruma ne znam licno pa ove prepirke necu komentarisati



Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt., nisam uopšte skontao razvoj situacije u ovoj temi...

 

Od svega što je napisano, meni je jedino simptomatično što šačica bosanaca i hrvata 'ratuje' na srpskoj teritoriji (forumu). Jeste li vi normalni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grande više nije beo...i ovako je mnoooogo (barem meni) lepši:

 

image-0-02-05-279d211c6a43a925234fb8d1c386e96beee9528263e34d7a21f7a7cb1e460e79-V.jpgimage-0-02-05-ffa56863c472416185ad1f52daca85dfc4d60f91223a312e9a4828649ce2a1b3-V.jpg

image-0-02-05-acb48668102d6f436035bf281b525c3b84b71bccf796e4fabee5294526b58a96-V.jpgimage-0-02-04-a34c2191614a1a48de709dff5c0de2fbd67693cdf0f0f1f7fb52ab511ed84a76-V.jpgimage-0-02-05-bd145ff8f5bb531d3a3f6011a241347a9c657e67511a75f3a6e1a72c524666af-V.jpg

 

Naravno, zna Edo da sam postavio slike i na Forum. :thumbup: 

 

 

@EDO_SA

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...