Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: Opel Zafira 2.0 DTI 2001

Recommended Posts

 Auto u zaista odličnom stanju kakvo se teško nalazi. Nije izgrebana i očešana a da se to ne vidi na slikama.
Izuzetno je dobra u vožnji i bez ikakvih luftova na trapu.Motor pali i radi kako treba i bez dimova je prilikom davanja gasa a pošto ima lanac održavanje je  veoma povoljno.
Stakla su sva originalna i na svim staklima su jedinice. Nije bila havarisana i došla je cela za šta imam kao dokaz slike.
U Elegance opremi je pa tako ima manuelnu klimu koja je potpuno ispravna,centralnu bravu,električne podizače stakala na svim vratima,kožni servo volan podesiv po visini,fabrički CD plejer sa komandama na volanu,ESP,ABS,vazdušne jastuke,maglenke,alu felne 15", sedam sedišta...
Uz auto se dobijaju dva ključa daljinca.
Auto ide na ime kupca sa plaćenim porezom i pregledom AMSS-a.
Vredi doći i videti auto jer je i uživo isti kao na slikama i verujte da se nećete razočarati ako dođete jer auto je vanserijski sačuvan.

Kontakt telefon je 063-10-20-110 a sto se tice cene ona je 3000 uz normalnu korekciju.

Znam da ih ima jeftinije na oglasima ali nisu u ovakvom stanju a dobar auto mora da se plati  više.

Evo i slika.                  

 

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaista prelepo izgleda , mislim da vredi auto paznje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je presao pravih 223k km s tim sto sam na oglasu stavio  nesto manje od 200k da bih privukao ove sto veruju u Deda Mraza  i da je auto dizelas star 14 godina presao oko 150k km. :laughing:

NA satu je prava kilometraza i kad me nazovu i pitaju jel to prava kilometraza objasnim im situaciju da kad bi videli pravu verovatno ne bi ni nazvali i sto je najgore pola njih kaze da je to tacno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki znaju samo da sležu ramenima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je bolje. Najbolje poturis nekog "radnika" i on je u fazonu, nemam pojma nista brt :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da mi kažu da su ložili za kilometražu ne bih ostao da pogledam auto ni 100e da mi daju.

 

Jako je neozbiljno i neprofesionalno, a i osećao bih se kao ovca da me neko navuče na tako nešto i da onda kupim isti taj automobil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma rekoh za Holiday In. Kao velika su kuća i ozbiljni, a ovako gluposti prave.

 

Mada ni preko telefona da mi kažu ne bih pogledao auto ako ćemo iskreno. Jednostavno ne ostavlja dobar utisak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja km je bila toliko smanjena da kada prodajem auto za koju godinu imacu tu famoznu od 160k km :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pročitam na oglasu 190 000.Pozovem i neko mi kaze pa, pa znate u stvari je km 225000 ja sam to stavio.....itd.

Prvo sto bi mi palo na pamet-prevarant, i kako mu posle poverovati na opis vozila ono u odličnom stanju, trap odličan, urađeno servisi itd,itd ako je vec u dve rečenice ostavio los utisak. Tako da verovatno ne bih ni pogledao auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako staviš 230.000 kilometara u oglas, skoro niko te neće ni zvati jer prosečan kupac u SRB veruje da su drugi auti sa oglasa stvarno prešli svi redom po 150.000, i zove onda njih...

Tako da se izbor prodavca svodi na to ili da laže ljude i kaže da je dizel star oko 10 godina prešao 120-150k kilometara....ili da stavi cifre preko 200k...ali  te onda niko neće zvati jer ljudi vole više da veruju u bajke. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora je što su kod nas pošteni prodavci u velikom problemu jer kod baraba piše 150k i kada pogledaš na sat.

Zamisli neko prodaje auto sa 300k? Nema šanse.

Jbg onda ljudi kao Dule, za koga verujem da je pošten prodavac, iako ga ne poznajem, moraju da se dovijaju na razne načine da privuku kupce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj punto je prodat sa skoro 250000km na sati i toliko je i stajalo u oglasu, ljudi su zvali i pitali da li je zaista toliko presao i ostajali u cudu kada skapiraju da zaista toliko i treba da ima uzimajuci u obzir godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato (Dule, a i ostali) je najbolje da se srodis sa sredinom, lepo spustis kikometrazu kao sto voli trziste i ne boli te glava od zapitkivanja, i tvrdis 100% je prava :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta onda za moju cromu da kazu za 265.000 predjenih x) Zato slabo zovu,hahahahha. Sad cu i ja kao Dule da metnem nizu km :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, i meteš u naslovu oglasa "nov, nov, nov".

E da, koje su to fore da u oglasima stavljaju prodat? Lupam, Stilo 1.9JTD - prodat. Pa šta će u oglasu ondak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, koje su to fore da u oglasima stavljaju prodat? Lupam, Stilo 1.9JTD - prodat. Pa šta će u oglasu ondak?

 

Mislim da i polovni automobili drže oglas još 24h nakon prodaje, čisto da se vidi koliki protok imaju i da sebe malo izreklamiraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...