Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

I jednom ako ispoliras farove, stalno ces morati ili opet da poliras ili na 6 meseci da nanosis zastite da ne izmatira..

Ne bih se složio.

Far na lybri mi je poliran pre oko 4~5god i eno nema razlike do danas a ništa mu nije rađeno više.

Desni sam stavio nov (kupio za smešne par original) a levi poliran, tako da imam sa čim da uporedim. U startu je polirani bio za nijansu tamniji ali je tako i ostalo svo ovo vreme, nepromenjeno.

Dellas izvini za off.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas oko 16h pre aerodroma na AP sam te obisao, doduse koliko videh BMW je imao zenskog vozaca.  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je krivudao po auto putu onda je bio zenski vozac  :laughing:  Devojka je vozila, ili mozda bolje reci pokusavala da vozi po auto putu, od Sida pa do Beograda je bilo malo krivudanja ali je sve bolja :)

 

Evo par slika sa putovanja, benkara se lepo drzala

 

IMG_2503.jpg  IMG_2504.jpg
 
IMG_2539.jpg  IMG_2543.jpg  IMG_2657.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbte drugi auto sa ovim felnama.!

Ubo si ga brate,bolje nisi mogao... :unworthy:

Edited by asterix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala momci, bice ona jos lepsa samo da bude vremena i para. U pregovorima sam za farove i stopove ako se dogovorimo to je poslednja krupna stvar koju cu menjati, ako ne to ostaje za neku drugu priliku. Kad budem stavljao fl farove i stopove idem samo na belu optiku i xenon far u extra stanju, jer su na fl sociva mnogo losija nego na starom tipu pa znaju da se zamute i da imas lepe farove a ne vidis nista.

 

Pao je i prvi sneg :) Gume su se za sad pokazale lepo, ulice nisu ociscene, a svuda izlazi bez problema. Cak se sluzbeni punto od drugara zagavio gde benka prolazi, a nisam ubacivao dzakove cementa jos uvek :p

 

IMG_20160103_122218.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle par dana kad se smiris zahvalis Bogu sto tog nekog nisi zatekao.
Svaki put poludim toliko da se verovatno ne bi ni najmanje iskontrolisao, a posle nekog vremena kad adrenalin opadne i strasti se smire pocne mozak da radi i shvatis da i on i ti imate srece sto ga nisi zatekao...i ako svaki put kad pogledas ostecenje zaigrati srce i proradi bes.
Zivimo u veoma bolesnom svetu pa se moramo malo uzdrzavati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko ima srece sto ga nisam video

IMG_20160116_140315.jpg

Postoji li nesto sto moze vise da iznervira coveka od ovoga :realmad::realmad::realmad::realmad::realmad:

 

Postoji...da nisi nasao auto upste ili da vrata nisu bila na mestu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jednom ostavio auto parkiran na javnom parkingu svega nekoliko sati i kada sam došao auto na nekoliko mesta izgreban. Tek par dana kasnije kada sam prao auto vidim da je unakažen, tri ovakve ogrebotine preko cele desne strane. Sreća pa nisam imao kosu, inače bi mi opala u tom trenutku ili bar osedela :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Redovno 'opominjem' bahato parkiranje tako što sklopim retrovizor ili podignem brisač ali ovo grebanje auta mi nikad nije bilo jasno. U mojoj državi bi kazna bila odsecanje ruke za tako nešto! Pa nije auto kriv...

 

Ako nisi bio loše parkiran onda te je neka devojčica 'pozdravila' zato što nisi hteo da budeš sa njom   :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Resih da nabacim letnju obucu jer su mi ove zimske zaista preuske i preniske za ovaj tocak ali mislim da sam promasio dimenziju   :wallbash:

Naime naletim na dobre continentalke runflat tek skinute sa f10 2012,a taman je ostalo materijala za nas smrtnike na njima ali je guma nekako progutala felnu, mislim da sam napravio gresku sto sam uzeo 245/45 i da sam trebao uzeti 245/40... Probacu da se naviknem, ako ne uspem jurim druge.

 

IMG_20160216_WA0001.jpg
 
IMG_20160216_143218.jpg
 
IMG_20160216_143254.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće da mi otvori prvu sliku, ali ne mogu da verujem da je tolika razlika između 40 i 45 profila da bi zbog toga menjao sve gume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas malo druzenja sa bivsim autom, provozao sam ga posle duze vremena stvarno je ladja :) Inace sad je u vlasnistvu drugara, koji ga je otkupio cim ga je video na oglasima jer zna sta je sve radjeno.

 

A ima i malo vise snage sad, extra vuce :)

image1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...