Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ljudi ! :) Jesam budala da dajem na gorivo, ali nisam tolika da dam 2soma evra na reg. ... registrovan pre mesec dana ... suma sumarum, 18400din Na invalidsko lice, naravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebes ti ovo, nema nista bez JTD-a  :smoke:

:D  :D  :D  :lol:  :lol:  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav auto, san snova :-)

Svaka ti cast :-)

Izvinjavam se za off, ali bi mogao da ga predstavis i na Arcs-u. :-)

Takvog nema :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imadoh davno "direktorku"

164 2.0 V6 TB 210hp zlo kako je taj auto išao! Za ovo mogu samo da predpostavim!!!

Pet u čelo!!! U zdravlju da se navozaš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovo je za postovanje i ovo je pravi BENZINAC!

 

Da mi moze biti, ovo bih imao pod haubom.  E tad bi zaboravio na dizelasa :)

 

 

Druze ,svaka cast!  mudat benzinac,nije kosilica ko neki :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema sta, najbolja medu najboljima. :)

 

Jedino mi malcice kvari utisak to sto je taj 3.2 JTS GM-ov motor, Alfin 3.2 su izbacili i na dosta testova sam citao da vise nije to to kako je bilo ranije sa Alfinim BUSSO motorima, nema takav zvuk kakav je bilo Alfin 3.2, i malcice tromije ide od Alfinog agregata. Ali u svakom slucaju V6 je V6 i lepo da se navozas sa osmehom na licu :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

... registracija pre ovog zakona novog 246 000din, mali servis klasika, ulje i filteri ... 6l Selenije i filteri oko 10 000din ... potrosnja ? :) Koliko imas laku nogu ... od 16do 27 po gradu ... na otvorenom od 9do 14l ... sve zavisi kako vozis :p

Milutine javi se sad :) Ne trosi puno, ipak je to auto za pistu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gm-ov je samo blok ... ostalo su radili Alfini inzenjeri ... kooperacija GM, Saab-a i Austral. Holdena ... prosli je izbacen zbog nezadovoljavnja eko standarda :( probao sam i to. Istina, veoma mala razlika u potezanju i jeste gromoglasniji :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imadoh davno "direktorku"
164 2.0 V6 TB 210hp zlo kako je taj auto išao! Za ovo mogu samo da predpostavim!!!
Pet u čelo!!! U zdravlju da se navozaš!


Mozes, ali nema potrebe, jer 164 sa Tb motorom ide isto, mozda cak i malo bolje od najjace 159-ke.
Jednostavno, veeelika masa je ucinila svoje i ubila moguce bolje perfomanse ovog, po meni, jednog od najlepsih automobila ikada. Samo jos da je ostao motor iz Arese-a.

Neko rece auto za pistu - bas naprotiv. Ovo je auto za uzivanje u voznji, za krstarenja, a ne za potezanja na 400m i od semafora do semafora, gde nesto malo do 2000 kubika moze lako ostaviti ovu lepotu iza sebe.

Da me pogresno ne shvati vlasnik ovog auta, Alfica je fantasticna i dovoljno bi mi bilo da je samo gledam u svom dvoristu, a kamoli da je vozikam svakog dana :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

... registracija pre ovog zakona novog 246 000din, mali servis klasika, ulje i filteri ... 6l Selenije i filteri oko 10 000din ... potrosnja ? :) Koliko imas laku nogu ... od 16do 27 po gradu ... na otvorenom od 9do 14l ... sve zavisi kako vozis :p

Milutine javi se sad :) Ne trosi puno, ipak je to auto za pistu :)

Nista nisam procitao! Nista nisam procitao! Nista nisam procitao! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos malo slika, pristigle upravo :)
 
cxcb67010.jpg  cxcb67011.jpg

cxcb67013.jpg cxcb67014.jpg
 
cxcb67012.jpg cxcb67015.jpg
 
Moto trke Beranovac :)
 
cxcb67016.jpg
 
Ali kada sam video ovo :) :) :)
cxcb67017.jpg

Plakao sam

Pa zar je ceo savez, ili sta vec, spao na to da start bude ovakav i svaka bandera zasticena balama sena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brutlana alfa nema sta boja sve vse na mestu !

 

Ima jedna slicna na oglasima ali niije taj motor.

 

sp50.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas4266867/alfa_romeo_159_24_jtdm_210ks_ti/

 

Izgleda bolesno kao i ova tvoja :smoke:

Edited by neshaoct
dodao printscreen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...