Jump to content
FAS Goran
neshaoct

17. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Fiatistima samopouzdanje ne manjka :D  neće nama ni 5 uzastopnih odlaganja promeniti raspoloženje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncept okupljanja Alfista je drugačiji od roštilja i boravka u prirodi. Takođe gore ima i kafić, pa se ljudi mogu ogrejati malo. Ovako nešto na Košutnjaku po pljusku i blatu bi bilo stvarno katastrofalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njima je bliže bolnica za plućne bolesti.

Bolje neki termin u drugoj polovini maja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

njima svaka cast,ali ja vise volim da uzivam u suncanom danu kad su i ljudi,pored vremena,vedriji :D

Ja sam raspoložen i vedar po kiši, a sunce me deprimira i čini nervoznim... Beži od mene ako bude sunčano :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totti, ako ovih dana nisi skupio dovoljno energije, da ne kazem vode, da prezivis jedan lepi prolecni dan sa nama zabarima, onda dzaba sve. :D :D :D

Istrulice mi Stilo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek je danas vreme po mojoj meri, tako da sam samo jedan dan akumulirao energiju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje neki termin u drugoj polovini maja.

 

I ja mislim da je takođe druga polovina maja bolja solucija... 

 

I ja mislim da je moguće da se ovih dana odmah sve zakaže za 18.05. kako ne bi opet imali još jedno odlaganje jer vidimo da i za naredni vikend nije baš sve kako treba po sadašnjim prognozama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se da treba održati skup kad se vreme poboljša,ali uzmite u obzir DRIFT u Čačku 17.i 18. dosta ljudi planira da ide,pa onda Zastavin skup na Košutnjaku čini mi se isto 18. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje neki termin u drugoj polovini maja.

I ja mislim da je takođe druga polovina maja bolja solucija...

I ja mislim da je moguće da se ovih dana odmah sve zakaže za 18.05. kako ne bi opet imali još jedno odlaganje jer vidimo da i za naredni vikend nije baš sve kako treba po sadašnjim prognozama...

Nema Heroja...garant je Nesha trebao da bude za zicanim instrumentom... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nema Heroja...garant je Nesha trebao da bude za zicanim instrumentom... :D

 

Izvlačili smo slamku i njegova je bila najveća. Onda je odlučio da ponovo promeni termin :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sad kao na prognozi nema kiše u nedelju, ali biće hladno izgleda mi.. Ko zna šta će do petka-subote još da se promeni..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nece padati sneg majku mu  :laughing:  Koliko god "hladno" da bude ipak je mesec maj, opet ce biti 15-ak stepeni. Kako god, ja sam za sve varijante..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...