Jump to content
FAS Goran
marko.jovanovic

Mitovi i legende u Srbalja u vezi automobila

Recommended Posts

Ja smatram da nasi dizeli koji su 7-8 godina vozeni preko i uvezeni nisu presli ispod tih 400 tamo, to je 50ak hiljada godisnje sto i jeste prosek za aute koji se dovlace ovde. E jedino ako je bio izlupan sa svih strana po malo ili je imao neki defekt, moze da se desi da nije puno presao, a da su ga uvezli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se smejao kada mi je prethodni vlasnik mog Stila pričao. Kaže da je ovaj Stilo italijanu(prvom vlasniku) bio drugo vozilo i za 3 godine je u Italiji stukao skoro 90 000km. Šta bi bilo da ga je svaki dan vozio ne smem ni da pomislim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači vozila baba do pijace samo  :laughing:

Inače, meni je najjača izvala jednog rođaka sa kojima sam ja pričao kada sam uzeo Stila. On je, naravno, uzeo VW tdi i pričamo mi o kilometražama i ja karžem da sam ga uzeo 8 godina starog i sa najverovatnije pravih 170 i nešto hiljada i odgovara on meni "Uh mnogo mi to nešto, da nije bio taxi?"  :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad sam kupio punta imao je 8 godina i poznatih 120kkm ... sad ima oko 190kkm za 4 godine ljubavi samnom, malo je bolestan, a za lekove pare nemamo a uskoro mu istice i zdravstvena kjizica pa se stiskamo koliko je moguce ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato si Tng-ovac, ne iz ubedjenja! Znas ti i sam da je jtd bolji ali eto, teras kontru :p

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još jedan mit u srbalja, ovo sam odgvorio nekoj budali na jednom sektaškom (pro VW forumu):

 
goranche wrote:
Samo da napomenem da u italiji alfu 147 jtd sa 150 ks zovu mrtvacki sanduk.
Najvise udesa sa smrtnim ishodom je imao upravo ovaj automobil.
Cena auta smesna pa decurlija kupi za sitne pare i odmah po gasu, a 150ks bukvalno kida tu karoseriju. 120 ks je prava mera.

Sent from Samsung Galaxy S4 Tapatalk v4.7.3

 

 

Ti znaš da 150ks kida tu karoseriju omg.gif
A kako onda ne kida 3.2 V6GTA, u istoj toj karoseriji. Ja vozim starog Brava 1.9JTD, čipovan hard core, ima preko 140KS na 1175kg, pa mi se nije pokidala karoserija. Šta sve čovek neće da čuje.

 

Pa sam mu onda još dodao:

Verovatno je tvoj ćale nekada imao Z101 mediteran 1300, pa su onda kružile priče da je taj motor prejak za tu karoseriju, ili da je 1.3 motor prejak za juga, što su čiste gluposti.

 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas li sta je jos zanimljivije, da taj momak koji je to rekao radi kao poslovodja u fiatu kragujevac, a pritom vozi golfa (koji je pritom antiteza golfu 3v i benzin).

Reci kakav plot twist :lol:

Послато са GT-I8190 користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Yuga je bilo da se prevrće sa 80 u krivini i čini mi se da su golfa trojku zvali Crna udovica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas li sta je jos zanimljivije, da taj momak koji je to rekao radi kao poslovodja u fiatu kragujevac, a pritom vozi golfa (koji je pritom antiteza golfu 3v i benzin).

Reci kakav plot twist :lol:

Послато са GT-I8190 користећи Тапаток 2

Haha, mora da je Bosanac ili Ličanin. Tako je kod mog drugara u Renault Sava radio momak, izbeglica iz Like. Ovaj mu je dao kuću da živi, zaposlio ga kod sebe, a momak bar da kupi nekog renault-a, nego je prvo vozio Gnoja 4 1.9TDi, a sada vozi Gnoja 5 1.9TDi. Ej bre, sramota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...