Jump to content
FAS Goran
neshaoct

16. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

 

Svratiću i ja makar na sat vremena, al' samo ako mi obećate da me nećete kamenovati, gurnuti auto niz Košutnjak, išarati ga sprejem, :whip: , itd... :laughing:

 

Ja neću sigurno, mnogo me podržavaš u zadnje vreme pa ne bi bio red  :laughing: 

A i istrošio sam sve sprejeve i git na farbanje lajsni tako da sam totalno neopremljen. Dodji svakako da se upoznamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nosim beli sprej a sikter i ticma one fluo :D

Bice lep, ne brini!

aj se umesam ja sam vest u sredjivanju felni ;) ima da budu visoki sjaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

@totti poneću im ja one moje felne kojima treba farbanje i ispravljanje i svi ima da budemo srećni, evo Matdjo se prijavio i za poliranje  :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh,da sam malo blize, a ne 240km rado bi dosao.Voleo bih da upoznam sve te dobre ljude.Ali dobro,nikada se nezna!

 

 

Bilo je ljudi iz MKD na prošlom skupu :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh,da sam malo blize, a ne 240km rado bi dosao.Voleo bih da upoznam sve te dobre ljude.Ali dobro,nikada se nezna!

 

Pa mi iz Sarajeva prelazimo 350 kilometara radi skupa :D nema izvlacenja vec ocekujemo i tvoj dolazak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog poslovnih obaveza (verujte mi na reč :censored: ), nisam u mogućnosti da prisustvujem skupu.  :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaalooo breeee! Gde su clanovi sa juga, necu valjda sam busom da idem!?  :horse:

Javljajte se..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaalooo breeee! Gde su clanovi sa juga, necu valjda sam busom da idem!?  :horse:

Javljajte se..

Ne verujem da ce neko Jugom na skup :laughing:

Edited by dallape_topola

Share this post


Link to post
Share on other sites

" Ako vam pokazem pitona, sjebace te se.." :laughing:  Beli bez velikog servisa ne mrda na dalje,  puntom da ako nadjem nekoga jos, a busom koliko vidim 99,9% jer cu koliko vidim saaam. Ne daju mi se 80e samo da se vozim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije valjda da toliko treba samo da dodjes i odes...doduse,ne znam koliko su putarine za putnicki auto. Bio sam do vranja ali kombijem ,u pravcu izadje 2160 ili 90 + 570 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako možeš, izbegavaj auto put, preskupo je, plus što auto potroši znatno više... Ja sam zadnja dva puta išao iz Kg-a preko Topole, pa na Mladenovac i mogu reći da me to košta nekih 1.000 kinti manje nego preko auto puta.. 



Tačnije mislim da je auto put od Batočine do Bg-a 350, samo skuplje, pa računaj jednom tamo i jednom nazad samo na to... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista jeste prskupo,ali firma placa,tako mora,ali putarina ispade nesto sitno jeftinije nego gorivo. Ima razlike,ali nije neka bog zna sta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček ja da iskoristim priliku da pitam, pošto znam da je pre bilo neke priče o plaćanja putnih troškova članovima kluba, pa da pitam jel to još uvek postoji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako stigneš čitav u suprotnom autoput jeftiniji i naravno brži. 

Koji vam je k..... imate dejicu (dobio je pozivnicu od Dovle koju ne može da odbije) i ceo put ima da vas košta kao sladoled u kornetu.

Naravno ako ne kenja za potrošnju. Dejice ne kenjaš ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako uopšte možeš da ga pitaš tako nešto. Pobogu Ivane, naravno da ne kenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dođe mi da odem do Paraćina busom i naravno sa Dejicom u stilu sa Stilom 80 KS na skup.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...