Jump to content
FAS Goran
neshaoct

16. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

1. neshaoct
2. Sedla & devojka
3. Igor0511 i lepša polovina
4. Brdaus
5. Milutin
6. Kolega.Jankovic
7. Gogiska33
8. podvarak
9. Edo_sa
10. SikterBre
11.Ostoja-91
12.Pjaf i lepša polovina
13. Bojanchampion
14. Ivan Miljkovic 
15. Ticma

16. Zhorz (+lepsa polutka 50%)

17. Muske i ...

18.matdjo(99%)

19. Multijet forever 

20. Bogisha a.k.a. Bogdan Mitrović, uz 46,11% šanse da to bude sa lepšom, jačom, i pametnijom polovinom, tj. mojim psom.  :laughing: 
P.S. Možda dođem i sa devojkom.  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

21. Martin - iskoristiću ovaj skup kao prvi sinovljev izlet u prirodi!!!!  :cheers:

 

1. neshaoct
2. Sedla & devojka
3. Igor0511 i lepša polovina
4. Brdaus
5. Milutin
6. Kolega.Jankovic
7. Gogiska33
8. podvarak
9. Edo_sa
10. SikterBre
11.Ostoja-91
12.Pjaf i lepša polovina
13. Bojanchampion
14. Ivan Miljkovic 
15. Ticma

16. Zhorz (+lepsa polutka 50%)

17. Muske i ...

18. matdjo (99%)

19. Multijet forever 

20. Bogisha a.k.a. Bogdan Mitrović, uz 46,11% šanse da to bude sa lepšom, jačom, i pametnijom polovinom, tj. mojim psom.   :laughing: 
P.S. Možda dođem i sa devojkom.   :harhar:

21. Martin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edo, zar i ovde :laughing: ?

 

Za*ebavam ljude :D zar doista mislis da bih se i na drugim temama hvalio :D cekao sam tvoj komentar i od jankovica hahahahhahahahhaha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prošlom skupu na kojem sam bio su mi izlepili nalepnice www.fordclubserbia.org po autu :guitar:

DSC_0052.jpg

Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takav neki plan sam i ja imao  :laughing: Da mu iščupamo znak i stavimo Fiatov  :turned:  Ima u Ts-u jedna Golf dvojka sa Fiatovim znakom napred  :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, ne samo da bi imao Golf 5, nego bi to bio najupadljiviji Golf 5 u gradu  :laughing:

 

Nemoj da se plašiš, bacio sam ga malopre  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ODLOŽENO --- ODLOŽENO --- ODLOŽENO --- ODLOŽENO

 

 

Ja radim na NIS-ovoj pumpi u Ljigu,a stalno nam se nesto menja raspored radnih dana,tako da nemam pojma da li cu biti slobodan.Ako budem,necu propustiti priliku da posetim taj dogadjaj i konacno postanem i clan kluba a ne samo foruma.Pozdrav iz Stavice.

Edited by neshaoct
napomena o odlaganju

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,bilo bi lepo,da bude vise Lybrista,na proslom skupu bile cele dve Lybre,moja i od gos'n Lancia 080...bas sam se smorio... :down:   :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošli put su Puntići izdominirali, a recimo nije bila nijedna Lancia Y mk2, nije bio nijedan GP, nijedan Bravo mk1, Brava  :question:  Ljudi, dajte da se uozbiljimo  :stuart:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaaaaj, smem li ja da dođem sa Alfom ?  :laughing:  :laughing:  Ili da uzimam sestri/ćaletu Punta/Cromu ?  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,bilo bi lepo,da bude vise Lybrista,na proslom skupu bile cele dve Lybre,moja i od gos'n Lancia 080...bas sam se smorio... :down:   :no

a recimo nije bila nijedna Lancia Y mk2, nije bio nijedan GP, nijedan Bravo mk1, Brava  :question:  Ljudi, dajte da se uozbiljimo  :stuart:  

U aprilu ove godine sam bio sprecen da dodjem, ali gledajuci npr. "svoje" - svaki put pre toga je bilo samo po par Stilerosa. A znamo koliko ih je na ulicama ili vlasnika na forumu. Isto vazi i generalno za ostale modele, gledajuci zastupljenost Fiata kod nas...

Mozda jednostavno previse ocekujem, masa ljudi se pojavi na forumu samo kad ima neki problem i to je sav njihov doprinos zajednici, druzenju, stvaranju prijateljske atmosfere. Opet, dosta nas je ovde godinama, druzimo se i van foruma koliko nam posao, porodica i obaveze dozvoljavaju, tako da su ovi veliki skupovi samo jos jedna prilika da se vidimo, licno upoznamo nove ljude i provedemo prijatan dan u prirodi.

Forum je ono sto nas je okupilo u nekom zajednickom interesovanju, ali treba da inicira DRUZENJE sa odabranim ljudima u realnom svetu i spremnost da jedni drugima u toj relnosti priteknemo u pomoc kad zatreba. A ne da se kao drustvene mreze polako pretvori u svoju suprotnost i prakticno otudjenje ljudi. Zato, 29.9...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh,ja bi rado dosao...ali sve zavisi od posla. Jos uvek nista ne mogu da garantujem,jer se kod mene na poslu nista ne zna. Stvari se menjaju uz minuta u minut,na zalost. Ali ako budem slobodan,eto i mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaaaaj, smem li ja da dođem sa Alfom ?  :laughing:  :laughing:  Ili da uzimam sestri/ćaletu Punta/Cromu ?  :harhar:

 

Ja bih ti rekao sa čim ne smeš da dođeš, ali ajde da ne budem više dosadan ako ti se toliko dopada, a Alfa mi ni malo ne smeta, štaviše voleo bih da je vidim uživo  :laughing:

Dođi obavezno da se upoznamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ove godine planirao doći jer prošlu nisam, ali  imao sam prevelik izdatak na autu tako da me nema ni ovaj put  :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da cu doci...

 

1. neshaoct
2. Sedla & devojka
3. Igor0511 i lepša polovina
4. Brdaus
5. Milutin
6. Kolega.Jankovic
7. Gogiska33
8. podvarak
9. Edo_sa
10. SikterBre
11.Ostoja-91
12.Pjaf i lepša polovina
13. Bojanchampion
14. Ivan Miljkovic 
15. Ticma

16. Zhorz (+lepsa polutka 50%)

17. Muske i ...

18. matdjo (99%)

19. Multijet forever 

20. Bogisha a.k.a. Bogdan Mitrović, uz 46,11% šanse da to bude sa lepšom, jačom, i pametnijom polovinom, tj. mojim psom.    :laughing: 
P.S. Možda dođem i sa devojkom.    :harhar:

21. Martin

22. Draganche

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...