Jump to content
FAS Goran
Muske

Fiat Grande Punto 1.9 MJet Sport

Recommended Posts

 

Ocekujem da ne prasim komarce po Beogradu i perem gepek svakih sat vremena.

Da ali da sve bude u granicama, a ne da nafta curi dok pocinje 4. takt, a turbina do +0,2-0,3 u maksimalnom opterecenju a ne na mali dodir gasa.

 

 

 

+1 :)      

Potpisujem ovo,jer ovi extreme chipovani samo brukaju nas dizelase!

Svaka cast za auto,  meracio sam da ga kupim,al eto igrom slucaja uzeh Alfu!    Ali ovaj Punto je odlican,kazu ovaj GP Sport da se vozi skoro kao pomenuta 147   :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, i mogu ti reci da imaju dobra kola.

Edited by Muske

Share this post


Link to post
Share on other sites

I taj sledeci sto ce ti raditi cip ce dirati vreme ubrizgavanja i turbinu, samo valjda ce znati sta radi...

A taj prosli verovatno da bi te impresioniralo sta je on uradio, odvrnuo sve sto je mogao...najmanji problem sto ti je gepek crn nakon 2 dana, to je u tim krugovima moderno sad... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Retko koji i nečipovan dizel ne pljune malo pri potapanju gasa, pogotovu ako je duže bio u gradu, a čipovan će sigurno makar malo više zadimiti. Ali ako hoćeš da ide kao lud to je cena koju moraš da podneseš. Inače, mislim da tim kolima zaista ne treba čipovanje. Taj odnos gabarita i kilaže u odnosu na konjažu retko koji automobil ima. Vozio me je jedan taksista u GP 1.9 120ks i taj kada se stisne ostavlja utisak kao da će motor iskočiti i ostaviti ostatak karoserije iza sebe, a 130ks mora još i od toga da bude jači

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko zna da liprotokomer moze da se cisti?

Edited by Muske

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelep je GP, ovaj body kit mu savrseno stoji... Definitivno jos samo da ofarbas klesta u crveno, i da zatamnis stakla i bice perfektan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farove u crno-eventualno projektore,par diskretnih stikera i nista vise ne diraj! Auto je i ovako prelep!

Zarko crvena boja... Mmmmmm! Prelepo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikakvi stikeri ni farovi,samo fabrika dolazi u obzir. Cak sam i Abarth stikere skinuo koji su bili na njemu(jer nije abarth). Ako bog da videcete ga uzivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, ni ja ne volim te stikere, nalepnice, natpise po kolima, kicaste ramove za tablice... A pogotovo kad se izlepi sa fake Abarth oznakama...

Samo clear i sportski fabrikana, tu se slazemo :thumbsup: .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je top....jedan od najlepsih koje sam video u bg...posebno mi se svidja panorama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mislio da ga izlepis reklamama tipa Ferari,brembo, remus,KN, sparco mama, tata... Nesto sasvim diskretno, ovako nesto kao kod mene, mada priznajem ove na blatobranima bi trebale biti manje.

 

cxca57240.jpg

Edited by neshaoct
sređeno postavljanje slika :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiram jos da

  1. Zatamnim stakla
  2. Uradim dobar chip ( ne onaj sto kida zamajac) nego da bude dobar za preticanje
  3. Ugradim fabricki MP3 ( posto vec imam fabricki Wufer)
  4. Ugradim fabricki tempomat (ako neko prodaje za GP nek se javi)
  5. I mozda bi ofarbao klesta u crveno.

Stopove i farove ne bi dirao osim ako ne stavim sociva.

Kupio volan ne oguljen i MP3 emulator( odlicna stvarcica). Jos tri stvari i  :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...