Jump to content
FAS Goran
Muske

Fiat Grande Punto 1.9 MJet Sport

Recommended Posts

Odlican auto, odlican motor 130 ks. Prezadovoljan. Troje vrata, panorama, abart ili vec ne znam ciji su sojleri na prednjem i zadnjem braniku..... malo trosi na otvorenom, po gradu ide do 7l. U prvoj i drugoj se ASR pali non stop, pa cak malo i trecoj. Sve u svemu odlican auto. Dvoumio sam se izmedju Alfe 147 i njega i ova boja i panorama je presudila. Samo da provalim kako se stavljaju slike i to je to. Mislim da nisam pogresio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ko sumnja u MultiJet ;) . Pa jos ovaj od 130 KS, na tezinu auta za nijansu preko tone...

Share this post


Link to post
Share on other sites

8v tako da iz samog starta cupa ko lud. Tezak je 1205 KG. Imao sam chip ali sam ga skinuo jer je bio los. Ludeo je na niskim obrtajima a kasnije je posustajao. Inace mislim da mi covek nije ni cipovo nego je samo pomerio vreme ubrizgavanja i turbinu. Sad sam hteo da uradim opet kod Dejana iz Novog Sada ali nije uspeo da mi izcita mapu posto mi je predhodni nesto zeznuo. Po njegovoj prici cini mi se zna sta radi. Jel neko ima neko iskustvo. 

P.S. HVALA ZA LINK ZA POSTAVLJANJE SLIKA

 

BICE JOS SLICICA

POZZZ

20130712_190031.jpg  20130712_190104.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde daj te sličice :)

Imaš temu o čipovanju na forumu, pa i iskustva sa Dejanom i nekoliko njegovih postova ovde. Njegov nick je BravoJTD tako da znaš šta je pisao.

A mora da ga mnogo nežno voziš kada asr mora da interveniše toliko često  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio ga pre dva meseca, a toliko je zanimljiv za vonju da mi je gas u patos sto kazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je fenomenalan, slicnog sam gledao na oglasima, ali nisam imao dovoljno para pa sam ipak uzeo stila. Samo polako i pun gas! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sjajno,ekstra izgleda,po meni gp je jedan od lepsih fiatovih modela :unworthy: a ovakav primerak,ludilo

srecno,sa uzivanjem ga vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican je, a sa tim motorom je prava zver, daj koju sliku iznutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelep je, pravi Italijan u ovoj crvenoj boji :unworthy:

Blago da se zatamne stakla, i kada bi imao neka blago zatamnjena stop svetla ( kao fabricki ne ono nase sprej zatamnjenje) i samo gas :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiram jos da

  1. Zatamnim stakla
  2. Uradim dobar chip ( ne onaj sto kida zamajac) nego da bude dobar za preticanje
  3. Ugradim fabricki MP3 ( posto vec imam fabricki Wufer)
  4. Ugradim fabricki tempomat (ako neko prodaje za GP nek se javi)
  5. I mozda bi ofarbao klesta u crveno.

Stopove i farove ne bi dirao osim ako ne stavim sociva.

Edited by Muske

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, sve to ide iza. Procunjaj malo po onoj temi koju sam ti ostavio pa pogledaj gde su ga sve ljudi instalirali, sto se kaze, masti na volju ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace mislim da mi covek nije ni cipovo nego je samo pomerio vreme ubrizgavanja i turbinu.

 

A sta ti tacno ocekujes od remapa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocekujem da ne prasim komarce po Beogradu i perem gepek svakih sat vremena.

Da ali da sve bude u granicama, a ne da nafta curi dok pocinje 4. takt, a turbina do +0,2-0,3 u maksimalnom opterecenju a ne na mali dodir gasa.

 

20130819_235327.jpg  20130819_235349.jpg

 

20130819_235426.jpg  20130820_185354.jpg

 

20130820_185419.jpg  20130820_185447.jpg  20130820_185453.jpg

 

20130820_185505.jpg  20130820_185516.jpg  20130820_185540.jpg

 

20130820_185545.jpg  20130820_185554.jpg  20130820_185403.jpg  20130820_185524.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...