Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Iz ulaza do mog redovno sa visih spratova se bacaju kese sa djubretom, tesko je izaci i prosetati se do kontejnera. Sad su poceli da izbacuju i pojedinacno djubre, kao da se zabavljaju na taj nacin, pa se mogu naci kesice sa kecapom ili potroseni ulosci ili tetrapak pokvarenog mleka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

image.jpg

 

Zezanje,druzenje,prijatan razgovor i sve ostalo sto pruza virtuelni zivot,naspram stvarnog (i za susednim stolom ista prica)......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš to iz mog prvog posta u ovoj temi, a smem da se opkladim da sve komentarišu isti status... Situacija juče, drugarica moje devojke otišla u Solun i taguje se kao "jede giros u Thesaloniki", pustimo joj poruku kakav je giros, a ona odgovara "kakav giros?".. Lažni sjaj..

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti kažem, smuči mi se od tih statusa, "evo sam ovde, radim to i to", kao da je Kim Kardašian, pa sad nekoga zanima ko je gde i šta radi... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogotovo ovi iz Smedereva kad ody u delta city ili usce ili nesto slicno ... pa mora i neka slika da padne, a kad dodje kuci prica kako je tamo skupo ... ali eto voli tamo da kupuje jednom godisnje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I posle ja ne mogu da parkiram zbog takvih kada se i po garažama slikaju  :wallbash:

 

Inače, pre neki dan vidim tri devojke kako se slikaju u wc-u fakulteta i još ova jedna stalno ponavlja "Sad stavi check in at Fakultet Organizacionih Nauka". Da sam neka vlast tamo odmah bih ih ispisao sa istog pošto očigledno nisu dovoljno vaspitane da bi studirale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi, to rade same da bi se video telefon  :laughing:

A da me zamole lepo bih im održao predavanje zašto neću da ih slikam i šta jedan student treba da radi/ne radi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Užas, najviše me i iritira kad sa nekim nešto pričam, ili ga pitam nešto, i on kaže kao vidi na google, odnosno fb, odnosno youtube. 

Nemam ni fb, imam email i ovaj profil ovde i dosta :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je ok imati sve od navedenog, ali koristiti normalno, na fejsu milion laznih profila, pravi covek profil sa slikama neke ribe, da igra igrice, da zeza drugare, za ovo, za ono ... 

 

ja kad treba negde da idem gde nisam bio, pogledam na google mapi i lakse se snadjem, 

 

ovde sam primetio da neki ljudi pisu i citaju sa 10 auto foruma i to na neki naci zloupotrebljavaju ... pa jos je neko ovde kriv sto su oni otisli u aut sa mozgom !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim i ja svasta da probam, ali ovde sam nasao i edukativni deo. Inace udobnost ovog foruma i ovolika moja pisanija je samo zato sto imam mogucnost da koristim wifi na poslu, imam android i TT pa mogu tako da kad god mi padne na pamet da kuckam malo.

Inacce reda velicina na face odem jednom u dva tri dana , za komp sednem jaaaako retko sem zimi kad nema mnogo posla tako da........

Treba sve probati. Ne treba preterivati. Ja sa ovim forumom preterujem. Sigurno. Ali dobro....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih rado ugasio Fejs, ali nažalost i dalje ne mogu. Dosta obaveštenja za fakultet dobijam preko njega, najlakše tako delimo materijale i lako se dopisujemo pošto dopisivanje putem mail-a baš sporo ide. A da je jedna od najgorih stvari 21.veka, slažem se i ukinuo bih ga rado.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi trend u Americi: Zagovaraju prevaspitavanje žena batinama!

 

 

Samar3.jpg

Šokantan trend širi se Amerikom – bračni parovi pristaju na takozvanu kućnu disciplinu koja podrazumeva i fizičko kažnjavanje žena.

Ova praksa popularizovana je kroz sajt „Učenje kućne discipline” (Learning Domestic Discipline) koji vode bračni par Klint i Čelzi.

Na sajtu stoji: „To je dogovor između dve odrasle osobe koje dele uverenje da je muškarac glava porodice i iz te pozicije ima pravo da nameće svoj autoritet”.

Klint i Čelzi napisali su i priručnik o ovoj „praksi između dva životna saputnika u kom glava porodice preduzima neophodne mere za postizanje zdrave dinamike veze”.

To se odnosi na razne metode kažnjavanja, a Klint i Čelzi naročito zastupaju „držanje lekcija, oduzimanje privilegija, teranje u ćošak ili sobu”.

Za entuzijaste koji su prigrlili ovaj vid organizacije domaćinstva kažnjavanje ni na koji način nije seksualne prirode.

Vera (prezime se ne navodi) koja sa mužem praktikuje ovaj metod kaže: „Osobe koje pristupaju čistoj kućnoj disciplini ne ulaze u to polje. Mnogi ljudi sve mešaju sa ’50 nijansi sive’, ali nije to to”.

Udaranje po zadnjici je jedna od osnovnih metoda kažnjavanja koju zagovaraju ovi misionari.

Čak 18 strana pomenutog priručnika posvećeno je udaranju po zadnjici i „pravilnom izvođenju” istog.

Uprkos tome što ova ideja koketira sa zagovaranjem kućnog nasilja, Klint i Čelzi insistiraju da se kućna disciplina sprovodi isključivo između dve osobe koje daju pristanak i da „glava porodice” nikad ne treba da kažnjava dok je ljut.

– Ako se glava porodice naljuti, on mora uraditi sve da se vrati u mirno, razumno, racionalno stanje, prije nego što donese neku odluku ili sprovede neku kaznu – kažu oni.

Međutim, na mnogim forumima posvećenim ovom bizarnom metodu, u praksi su mnogi prekoračili granicu dogovora.

(Dnevno.rs)

Edited by kičerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih rado ugasio Fejs, ali nažalost i dalje ne mogu. Dosta obaveštenja za fakultet dobijam preko njega, najlakše tako delimo materijale i lako se dopisujemo pošto dopisivanje putem mail-a baš sporo ide. A da je jedna od najgorih stvari 21.veka, slažem se i ukinuo bih ga rado.

 

 

Jao i ako ITovac nemam niti fejs niti twiter,fejs i kad sam imao napravio ga jer sam morao da napravim neku grupu...

 

A nemam ga vec 2 godine i bas mi je drago zbog toga..

 

Gledam ove klince bukvalno su zamenili pravi zivot sa onim virtuelnim

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to jeste tacno . Ja facebook koristim za slike prvenstveno jer mi je neka vrsta online flash-a . Dodajem ljude koji su odavde , i sa ponekim sam se i upoznao . Sve u svemu , danas ne mogu ni skupiti drustvo da negde izadjem ! Sve nesto , ili im se spava ili ih mrzi ... internet je ulenjio veliki broj populacije , pogotovo mladje . 

Ja i rodjenoj majci zameram za fb , jer dodaje ljude koje ne zna i skuplja virtuelne prijatelje koje verovatno nikada u zivotu upoznati nece , a pritom nisu odavde , nego iz Slovenije, Svedske itd. itd.

Edited by Filip1995

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni fejs koristi da skupim drustvo iz srednje, posaljem cirkularnu poruku i jednom mesecno nas se skupi bar 10-ak i bude nam super. Za sve ostalo je nepotreban i uopste ga ne koristim u druge svrhe, drugim recima stvar bez koje se moze...

Послато са LG-P700 користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi , ja sam prosle godine isao na sajam automobila prvi put u zivotu . Saznao sam da se otvara nekih mozda  2 nedelje ranije ... Pitam ja drustvo ko hoce da ide , svi vicu obavezno idemo , ma sigurno ! Na kraju kada je dosao dan da se ide , ja otisao sam . Na kraju sam i odustao od skupljanja drustva jer bi se svi radije druzili sa kompom i krevetom . Ja u grad ako treba, ima da idem sam , a za ostale me briga . Imam par drugova koji hoce da izadju i drzim se njih , a ovi spomenici neka prespavaju duhove. 

Ova tema mi se svidja jer bas moze da se diskutuje o problemima sadasnice . Generalno , omladina je sve gora kroz generacije i ako mogu da primetim sve su razmazenije i ne raspoznaju vrednosti druzenja i prijateljstva . Ja za sebe sa 18 ne kazem da sam savrsen , ali gledam da koliko toliko odskocim od mojih vrsnjaka koji se , iskreno , ponasaju kao balavci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...