Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Davno je postalo jasno da je potpuno svejedno ko nas vodi... Sve se svelo na izbor manjeg zla, mada je i to diskutabilno  ;)

Pa to je i problem kod nas, mi uvek idemo linijom slabijeg otpora, nismo u fazonu treba nesto izmeniti iz korena nego u fazonu a daj samo da bude manje zlo nego pre i dovoljno je dobro... Pred izbore se uvek svadjam sa svojom porodicom, nemam nista protiv ljudi koji veruju nekoj stranci, slobodno neka glasaju, ali kad neko prica da nema poverenja ni u jednu a onda glasa logikom ovi su manje zlo, takvi ljudi su mi ciste budale, nemoj da ga glasas, nece drzava propasti zato sto nismo podrzali sadasnje "politicare"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih se mogao do kraja sloziti sa tom konstatacijom.

Narocito jer u ovom citatu vidimo jednu opasnu ideju...

 

Prvi deo je tacan i ukazuje na problem ali drugi koji predlaze resenje je po meni pogresan ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih se mogao do kraja sloziti sa tom konstatacijom.

Narocito jer u ovom citatu vidimo jednu opasnu ideju...

Prvi deo je tacan i ukazuje na problem ali drugi koji predlaze resenje je po meni pogresan ;)

Zavisi kako ko tumaci ono sto procita ... da smo mi borci, ne bi sedeli i gledali sta nam rade ... mislim na politicare ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/505569/HAOS-POSLE-SVADjE-Goreli-stanovi-na-Novom-Beogradu-troje-ljudi-otrovano-dimom

 

 

Kako saznajemo, sve je počelo kada je vlasnica stana u kom je izbio požar u kuću primila beskućnika. Između njih dvoje je jutros došlo do svađe, nakon čega je beskućnik razbio staklo na ulaznim vratima u zgradu, a zatim i ogledalo u liftu.

 

wtf :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/505587/TRAGEDIJA-Pijan-se-kamionom-zakucao-u-automobil-poginuo-mladic

 

U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila negde iza 13 časova na putu Ivanjica-Devići nastradao je M.R.(22) dok je N.I.(38) zadobio povredu glave i zbrinut je u ivanjičkoj hitnoj službi.

Na dvojicu momaka naleteo je kamionom S.K. (62) a koji je, kako nezvanično saznajemo, bio pod dejstvom alkohola. Kamion je prešao u suprotnu traku I bukvalno zgnječio uz obalu putnički auto.

 

:rant::( :( :( :( :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta je vratiti i dozivotnu robiju. U Americi su je izricali cak i povratnicima za kradju kola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na srecu imamo malo veze, ali kod njih se zakon primenjuje mnogo lakse nego kod nas. U tome bi se mogli na njih ugledati. Nazalost ugledamo se na njih u drugim stvarima- gde ne bi trebalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nahvatali su piromana beskućnika

 

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/505618/UHAPSEN-PIROMAN-koji-je-zapalio-novobeogradski-soliter

 

 

Vezano za smrtnu kaznu, koliko god je čovek za nju ( i generalno jedina satisfakcija za 100 % sigurnog počinioca ) veoma  opasna stvar jer ima gomila zloupotreba, loših i traljavih istraga i još gorih suđenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa lepo umesto da spuste cene, oni pale ... sta bi trebali obicni gradjani koji jedva trpe kraj sa krajem da rade ... da idu na pumpu sa pistoljem u ruci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da video sam, haos. To je taj visokoobrazovani strucni kadar :D pa po ovome ja sutra lagano mogu da budem direktor aerodroma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...