Jump to content
FAS Goran
milos66

P: Punto mk.2 1.2 16v Sporting, plin

Recommended Posts

Ma ćuti, ja čekam da mi legne neka kinta za onog Vilijevog crvenog.  :laughing:   :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitke i od mene, jako lep primerak.  :turned:   :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pridruzujem se se cestitkama. Punta sam video uzivo, odlicno je ocuvan, veoma lep primerak si pazario.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf..vec je poceo da mi ne dostaje ... ali je otisao u prave ruke mislim da ce Uros cuvati i odrzavati kao sto sam i  ja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocu bogami, danas skoro ceo dan nisam izasao iz auta. Vredan je svaku paru!!!

zato si ga i kupio :D tek ces da vidis na pumpi kad krenu da ga zagledaju pa te zapitkuju :) a za devojcice je pravi mamac :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno je to , super, nego....predstavi auto covece ili si nas samo iskoristio da dodjes do dobrog fiata :D

@Stampedo, gde je ta alfa sad???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sta ima da predstavlja!? Samo link na Stampedovo predstavljenje auta i gotovo. 

 

Sad vide da ga Stampedo nije ni predstavio.....ako sam dobro serchovao. Pa valjda ce Uros to lepo da uradi. 

Sretna obojici i prodaja i kupovina i tako.....




 

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da ce alfa da priceka naleteo sam na jako dobar primerak FIAT STILA

Odlicno je to , super, nego....predstavi auto covece ili si nas samo iskoristio da dodjes do dobrog fiata :D

@Stampedo, gde je 

 

mislim da ce alfa da priceka naleteo sam na jako dobar primerak FIAT STILA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi valjaju neka kola, samo ja vozim biciklo.  :laughing:  :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi valjaju neka kola, samo ja vozim biciklo.  :laughing:  :no

 

 

Šta kukaš, a troje kola imaš u garaži?  :laughing: Bez zezanja, pusti ti tog Stila što hoćeš da uzmeš i uhvati se Crome,a ćale neka kupuje auto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Croma ćaletu, Punto švecin, Jugo dedin... Pa red je i ja nešto da dobije sad kad su mi oteli Daciu i prodali !  :turned: A da se ne lažemo, ne sećam se da sam seo u nešto lepše i udobnije od Croma. Sve gledaš s visine, upadaš u sedište, a 150 konja vuče grdosiju od tone i po bez trunke problema. Odličan je, volim da ga pozajmljujem, ali džaba kad nije moj. Hoću nešto na svoje ime.  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu mislio sam da je 120ks pa da te i razumem, ovako si me zaista maksimalno razočarao  :laughing:

 

 

Pusti na čije je ime auto, meni to apsolutno ništa ne znači. Vozio sam prvo Juga na kevino ime, posle Astru na ćaletovo i sad je Stilo na mom imenu i ne osećam se nešto bolje zbog toga, svako je uvek vozio šta je prvo uzeo, jedino što moji neće Stila da voze jer im treba veći gepek pošto vole da svrate do Tempa/Dis-a gde god da idu tako da ga samo ja vozim, ali opet bi mi bilo svejedno i da nije na mom imenu..

 

Bolje štedi polako pare i vozikaj šta uhvatiš pa za 2-3 godine uzmi neku 159ku, Đulijetu, Brava, MiTo ili tako nešto nego da sad uzmeš Stila za 2000e u očajnom stanju i finansijski se zakopaš totalno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa stoje mi te dve hiljadarke, a imam u planu da se malo finansijski popravim preko leta pošto imam neka dva stana u Grčkoj na moru koja izdajem.  :turned:  E sad, sa ćaletom je dogovor da onaj ko nađe nekoga da odsedne kod nas tokom leta dobija deo para, a ostalo ide u porodični buđelar.  :turned:  Tako da se sestra i ja kidamo ko će naći više ljudi da letuju kod nas.  :laughing: Uglavnom, valjda ću da nadogradim te dve hiljadarke malo, pa da kupim nešto što valja.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa stoje mi te dve hiljadarke, a imam u planu da se malo finansijski popravim preko leta pošto imam neka dva stana u Grčkoj na moru koja izdajem.  :turned:  E sad, sa ćaletom je dogovor da onaj ko nađe nekoga da odsedne kod nas tokom leta dobija deo para, a ostalo ide u porodični buđelar.  :turned:  Tako da se sestra i ja kidamo ko će naći više ljudi da letuju kod nas.  :laughing: Uglavnom, valjda ću da nadogradim te dve hiljadarke malo, pa da kupim nešto što valja.

 

gde ti je taj stan i koliko je para :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pitanju je Nea Kalikratia, najbliže ozbiljnije letovalište Solunu, 35km od njega. Imam dva apartmana, oba sa četiri mesta za spavanje, kuhinjom i terasom. Jedan se sastoji iz dve sobe sa po dva kreveta, a drugi je kao jedna veeelika prostorija sa bračnim krevetom, foteljom na razvlačenje, i malim dvosedom.
Cene zavise od toga u kom periodu planirate da letujete.
20. maj do 31. maja - 25e za 3 osobe, a 30e za četiri
1. jun do 19. juna - 30e za 3 osobe, a 35e za četiri
20. jun do 09. jula - 35e za 3 osobe, a 40e za četiri
10. jul do 31. avgusta - 40e za 3 osobe, a 45e za četiri
1. septembar do 09. septembra - 35e za 3 osobe, a 40e za četiri
10. septembar dp 29. septembra - 30e za 3 osobe, a 35e za četiri
i 30. septembar dp 10. oktobra - 25e za 3 osobe, a 30e za četiri.

Eto, to je cenovnik koji je ćale osmislio. Ako neko želi slike apartmana i samog mesta, neka mi pošalje svoj mejl u imbox, ili neka mi pošalje svoju fejsbuk stranicu.  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...