Jump to content
FAS Goran
milos66

P: Punto mk.2 1.2 16v Sporting, plin

Recommended Posts

Pretpostavljam da su ovo cene po danu? Okači fino slike mesta u oglase kao i udaljenost od plaže.

A ćale ti je car, ima više tarifa nego većina turističkih agencija  :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cene su odlične, da ima neke dvokrevetne apartmane ja bih se odmah dogovarao sa njim :) Samo sam se oduševio što je čovek podelio sezonu na tarife  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može da se pregovara sa ćaletom.  :turned: Ako se uzima puno dana, vamo tamo, ili tako nešto, može da ide neki evro dole.

Onaj dvosoban je 70m od male privatne plaže na kojoj nema mnogo ljudi (na koju sam ja stalno išao kada sam na moru bio sa devojčicom  ;) ), a nekih 150m od glavne plaže.
Drugi stan je oko 120m od glavne plaže.  :turned: 

Ček sad da vidim kako da okačim slike...


EDIT: Okej, nakačio sam ih, stavio u album, i evo ih.  :turned: 

http://imageshack.us/g/1/10122974/ 
Prvo idu četiri slike jednog apartmana, četiri slike samog mesta, pa četiri slike drugog apartmana. 
 

Ako je neko zainteresovan, neka pozove 064/69-777-26. Dobiće moga ćaleta Marka, i neka se sa njim dogovara.  :turned:


P.S. na jednoj od slika se nalazi moja sestra. Ona ne ulazi u cenu, ide samo uz doplatu.  :harhar:

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvo pregovaranje sa caletom, koji je bre popust za forumase ;) ?

Au, koji off i komercijala, kad samo ovo Nesa vidi :) ... Mada realno si mogao uz dogovor sa adminima i da se oglasis, vidis koliko nas ima ovde, glat posle od zarade mozes da ganjas Giuliettu, a ne fuckin' Stila :) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha... :) sto ocesi sestru da udomis :p ahahahaha... ja u se javiti da nadjem bar jos dva ortaka i mozem oda se dogovaramo inace nisam ozenjen i nemam devojku - trnutno  :p ahahaha 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja bih se dogovarao i oglasio, ali sam sveđ igrač ovde, pogledaj tugu, samo 60 postova.  :laughing: 

Ako, ako, nađite drugare, drugarice, devojke, pa da nešto ugovaramo.  :turned: 

Slušaj, ja ne mogu da utičem na cene, da se ja pitam, išli bi svi vi odavde sa popustom od bar 20% !  :thumbsup: 

Neću da je udomim, neka mi je još malo kući da sprema doručak  dok se ne oženim, nego samo napominjem da nije uključena u cenu.  :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahah... :p znaci vrednica,a? :) azi znaci ono mora se dogovorimo ja sve nadjem nejke da zenim da sprema kao keva a naletim na neke koje piju ko moj cale ahahahahah...

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAHHAHA, kako si me slatko nasmejao, setio sam se jedne anegdote iz svog života.  :laughing: 
Naime, posle par meseci veze, došla mi jedna devojka prvi put u kuću. I moji sede napolju u hladu, pričaju, smeju se i tako, a ja i ona ulazimo. E sad, scena je sledeća: Mi prilazimo stolu, moji ustaju, pozdrave se, upoznaju, a deda malo više popio i uzima onu flašu i kaže njoj i meni "ajde ostalo još malo, oćel ko da isprazni?"  I ja sad glumim finog, ne mora odmah da vidi da sam latentni alkoholičar, glatko odbijem flašu. U tom trenutku ona uzima flašu, diže cvidže na čelo, i kreće da CEVČI iz dvolitre ko drvoseča ! :rofl: Ja sam se potpuno prevrnuo od smeha, kad je završila, pruža meni, sad sam i ja prihvatio i nagnuo, ćale i deda ustali, otvorili odmah još jednu, i nas četvoro stali u krug, smejali se, pričali, i ispraznili i tu drugu flašu. :rofl: Kad smo se razišli posle nekog vremena trajno, moji su tugovali ozbiljno, baš im se dopala, kažu "naša je sorta"  :laughing: Eto, ostaće mi taj dan u sećanju, prvi put sam pio sa njom... I još svašta sam prvi put radio sa njom tog dana.  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije baš muški, al onako malo, za razliku od mene koji nisam uopšte nego glumim finoću.  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zapalila cigaru i pljunula trulez od duvana pored stola onako u dalj na 2m?

 

Usput podižući noge na sto i izuvajući se, a nakon toga doviknula gde je moj Jelen!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nakon toga masnim prstima pročačkala uši, pročistila grlo još jednom iz flaše  i ušla u ozbiljni razgovor sa roditeljima  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAHHAHA, kako si me slatko nasmejao, setio sam se jedne anegdote iz svog života.  :laughing: 

Naime, posle par meseci veze, došla mi jedna devojka prvi put u kuću. I moji sede napolju u hladu, pričaju, smeju se i tako, a ja i ona ulazimo. E sad, scena je sledeća: Mi prilazimo stolu, moji ustaju, pozdrave se, upoznaju, a deda malo više popio i uzima onu flašu i kaže njoj i meni "ajde ostalo još malo, oćel ko da isprazni?"  I ja sad glumim finog, ne mora odmah da vidi da sam latentni alkoholičar, glatko odbijem flašu. U tom trenutku ona uzima flašu, diže cvidže na čelo, i kreće da CEVČI iz dvolitre ko drvoseča ! :rofl: Ja sam se potpuno prevrnuo od smeha, kad je završila, pruža meni, sad sam i ja prihvatio i nagnuo, ćale i deda ustali, otvorili odmah još jednu, i nas četvoro stali u krug, smejali se, pričali, i ispraznili i tu drugu flašu. :rofl: Kad smo se razišli posle nekog vremena trajno, moji su tugovali ozbiljno, baš im se dopala, kažu "naša je sorta"  :laughing: Eto, ostaće mi taj dan u sećanju, prvi put sam pio sa njom... I još svašta sam prvi put radio sa njom tog dana.  :turned:

ahahahahaah... :D domacica covece domacica :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi ste bre ludi skroz :laughing:  :laughing:  U sta se sve ove Stampedove teme o prodaji sportinga pretvorise :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moraću da potražim pa da nastavimo, ionako ova dobija ključ uskoro kad je već otišao auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...