Jump to content
FAS Goran
milos66

P: Punto mk.2 1.2 16v Sporting, plin

Recommended Posts

hvala,ne znaju ljudi da cene ono sto valja,iskreno sve vise mi lici da cu otici u banku i uzeti kredit i kupiti alfu,a ovo ostaviti za sebe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je puntic skroz, al jednostavno, cene su takve da se za te pare moze uzeti Stilo, Alfa 147, 156... i to je to, svi bi bolji auto za iste pare (a koliko je bolji to je vec druga stvar)

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se... jurim alfu i mogu ti reci da za ove pare bolje uzeti ovog punta nego kriticnog stila ili alfu... ipak su oni klasa vise i realno ispod 3500e ne mozes naci stila i alfu da su u korektonm ali korektnom stanju... ima ih i za 2500e ali ko se bar malo razume shvatice poentu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova alfica koju sam ja "uzeo" je 2003 i 4200eur ali to je realna cena auta to godiste u koji nema dinar da se ulozi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da mi nije dosta te glavobolje oko kupoprodaje, ja bih okacio stila na oglas za nekih 3700-4000€ sto jeste ok s obzirom na stanje, pa ako neko natrci... ali ne mogu da se smaram vise sa raznim idiotima!

Secam se jednog, prodajem juga, cena 2200, kaze lik ja bih dosao reci mi stanje i zadnju cenu. Ja mu kazem da je odlican auto i sve to, i da je cena 2000! ni evro manje! On lik dodje, vidi i kaze 1800! Pitam ga ja sta mu nije jasno? Da li sam ja nesto slagao za stanje auta? Kaze NE. E pa nisam lagao ni za fiksnu cenu! Okrenem mu ledja, zakljucam auto, zatvorim kapiju i odem u kucu! A nije bio jedini!

Na kraju sam i dobio te 2000€ ali naravno od drugog lika!

Nadam se da ces i ti dobiti koliko trazis.

Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ticma : koliko sam ukapirao ti uzimas od coveka koga znas i to je super cena .

kolega.jankovic : ma ne zurim nigde razgledam pa ako naleti i poklopi se da prodam puntica menjam ako ne zadrzavam ga i cao... ja ne znam sto pokusavaju da daju manje para , auto je zaista korektan gledam po oglasima ljudi za punta mojih godista traze oko2500-2600e a realno ima razlike kod obicnog i sportinga ali naicice neko od ljubitelja fiata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledajuci razmisljanje prosecnog kupca u Srbiji (da prodje sto jeftinije, a da auto ima vise mogucnosti koriscenja) ti ovaj auto nikad neces da prodas ... da se ne lazemo, sve stoji da sve sto si uradio oko auta vredi i kosta, ali to nasem coveku nece biti jasno jer ima isti takav i za 1800e, ali sa 3 tocka, sa rastelovanim plinom i ko zna bez cega jos !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate razumem te u potpunosti, ljudi jednostavno nece da plate dobar auto i to ti je. Ja treba u maju da stavim zeninog Juga u oglase i kada nekim likovima koji me sada pitaju za auto kazem da ga necu dati ispod 1600 evra, svi mi pricaju da sam lud. Nek sam i blesav ali auto bez dinara ulaganja ne dam za 1000e, makar podigao kredit, a juga dao tasti da vozi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu su ti sto kazu da si lud :D ... jugo za te pare ... pa sad nemoj da ga preterujes molim te ... ima ovde tema specijalizovana za takve slucajeve !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uklapas se u statistiku , u Srbiji se DOBAR auto prodaje u proseku po godinu dana a kupuje bar sest meseci!

Edited by MS PK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo konkretno moja situacija.. Pričam sa čovekom koji je meni uvezao Punto i kažem mu koliko bi on kao prodavac što se bavi time mogao da uzme za njega i on mi kaže stavi cenu slobodno 2.400, ja mu kažem nema klimu, to mi najviše ubija cenu, ako stavim toliko zvaće me mnogi sa pričom kako ima i za 1.500, a on mi kaže, ti mu slobodno kaži da ima i za 1.000 pa ako hoće ja ću da mu dovezem njega... Realno, pogledam svaki dan bukvalno svakog Punta koji se pojavi na oglasu, ispod 2.100€ ne postoji nijedan kome nisam našao manu tipa pocepano sedište, oljušten volan, zazori od po 2cm razlike, bukvalno ne postoji dobar Punto ispod 2.100 € i to da dobro izgleda na slikama, a opet je pitanje kakav je mehanički, što zaključiš tek kada se pojaviš na licu mesta i kada probaš auto lično.. Plus da ne pominjem koliko košta upisan sekvent u saobraćajnu, lično mene je koštao 500€ okruglo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mog mogu sutra da dam za 2000 ali necu iz principa. Da cekam mogu nije mi frka ali da me neko pravi budalom, vala jok! Za tih 200 vise cu se verovatno nacekati ali nema veze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo konkretno moja situacija.. Pričam sa čovekom koji je meni uvezao Punto i kažem mu koliko bi on kao prodavac što se bavi time mogao da uzme za njega i on mi kaže stavi cenu slobodno 2.400, ja mu kažem nema klimu, to mi najviše ubija cenu, ako stavim toliko zvaće me mnogi sa pričom kako ima i za 1.500, a on mi kaže, ti mu slobodno kaži da ima i za 1.000 pa ako hoće ja ću da mu dovezem njega... Realno, pogledam svaki dan bukvalno svakog Punta koji se pojavi na oglasu, ispod 2.100€ ne postoji nijedan kome nisam našao manu tipa pocepano sedište, oljušten volan, zazori od po 2cm razlike, bukvalno ne postoji dobar Punto ispod 2.100 € i to da dobro izgleda na slikama, a opet je pitanje kakav je mehanički, što zaključiš tek kada se pojaviš na licu mesta i kada probaš auto lično.. Plus da ne pominjem koliko košta upisan sekvent u saobraćajnu, lično mene je koštao 500€ okruglo...

a da ne pricam o tome stosu poceli urbano da koriste foto shop :D na slikama sve ispeglaju kad odes da ga probas,drama... bas skoro mi lik reko malo sam uradio fotkice u foto shopu... kao da ga je slikao za fg,i to onu naslovnu fotku strasnooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma foto shop je jos i zlatan, ako se malo zainteresujes i pocnes da pratis oglase videces da dobar deo prodavaca stavlja jedne te iste slike auta, tj. nisu slike od auta koji su na placu, i kada stignes i vidis uzivo, jeste npr. plavi punto ali nije onaj sa slike....

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe i ja sam isto tako gledao na slikama bruka otisao a on truo :) pa se vratim kuci opet gledam razmisljam jesam ja lud ili ko :D da ne duzim ode off topic malo ... nisam imao priliku da vidim ovog punta ali stvarno izgleda bruka...i ja mislim da vredi svaki evric

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe i ja sam isto tako gledao na slikama bruka otisao a on truo :) pa se vratim kuci opet gledam razmisljam jesam ja lud ili ko :D da ne duzim ode off topic malo ... nisam imao priliku da vidim ovog punta ali stvarno izgleda bruka...i ja mislim da vredi svaki evric

nije sminkan yaista prelep autic ja sma i tada jurio alfu ali kako da ga ne kupis kada naletis na ovaku lepoticu :D ja sam pre ovog punta vozio punta ali jednostvano sta da ti kazem rekao sebi bar 5-6 meseci mora da bude u mojoj garazi,eee pa mogu ja da dodjem na neki skup pa da ga osmekate probateeee :D

Svaka cast za masinu, video sam je skoro na Konjarniku.

pa sto se nisi javio gde na konjarniku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste ti lep auto, jeste odrzavan, jeste ocuvan, ali vremena prodaje automobila za velike pare su prosla. Danas se prodaje samo ono sto je jeftino.

Primer 1: Nedavno sam kupio za Zenu metalik srebrni Punto 1.2 Dinamic AC (2003 noviji model). Od ulaganja sam imao pre dva dana set kvacila (10.500 din. sa zamenom). Veliki servis uradio prethodni Vlasnik pre 27.000 Km, mali pre 2.800 Km, novi diskovi, nove plocice, trap i kocnice savrseni, gume Zimske kao nove, tu i tamo poneka ogrebotina (prethodni vlasnik je bila Zena), enterijer kao nov, volan bez tragova koriscenja, presao 123.000 Km (pravih) i sve to za 1.600 evra!!!

Primer 2: Pre Mesec dana sam kupio Alfu 147 2.0 selespeed (menjac na volanu), koza, klima, alu felne i ostala oprema, sa sekvent plinom (ugradjen pre dva meseca i atestiran),registrovan do kraja godine, auto u TOP STANJU za 1.500 evra!!! Posto mene nije interesovao (kupio sam ga da obrnem neki dinar), prodao sam ga za 1.600 evra. Probao sam da uzmem 1.800, ali nije islo, pa sam spustio cenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ako ti nije problem postavi negde slike punta i alfe interesuje me da vidim kako izgledaju. Stavi ih npr. u rubrici OFF BRE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...