Jump to content
FAS Goran
milos66

P: Punto mk.2 1.2 16v Sporting, plin

Recommended Posts

ahaha.. tebra :0 daj pareeeee salim se ... ma jurim alfu ili stila potreban mi je veci auto idealno bi bilo nesto sa 5 ro vrata danas sam baci oko na 156 karavan :D ivrh auto ima dosta mesta,punto je ful ali kad idem na put nema brate dva kofera gde da stavim... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja isto to pričam mojoj ženi, ali neće ni da čuje. ''Dobar nam je Punto. Vidi kako su lepa plišana sedišta.! :clap: A to što ja sad hoću ''a driver's car'', nju zabole! Izgleda da ću morati u četrdesetim da sa nekom Alfom šmekerišem po gradu. Još bolje! Nabavim već sada neku Alfu GT (samo ne znam odakle) i taman kad budem polu dedica, isteram je iz neke prašnjave garaže i asfalt pod noge....i sudarim se sa Belim Puntom kome je Fiat dao penziju jer 30 godina nije menjao auto. On, onako kroz suze-

''Brate, pa gde sad baš! Taman sam mu uradio generalnu deseti put!'' :laughing:

Skroz :offtopic: zar ne!

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja isto to pričam mojoj ženi, ali neće ni da čuje. ''Dobar nam je Punto. Vidi kako su lepa plišana sedišta.! :clap: A to što ja sad hoću ''a driver's car'', nju zabole! Izgleda da ću morati u četrdesetim da sa nekom Alfom šmekerišem po gradu. Još bolje! Nabavim već sada neku Alfu GT (samo ne znam odakle) i taman kad budem polu dedica, isteram je iz neke prašnjave garaže i asfalt pod noge....i sudarim se sa Belim Puntom kome je Fiat dao penziju jer 30 godina nije menjao auto. On, onako kroz suze-

''Brate, pa gde sad baš! Taman sam mu uradio generalnu deseti put!'' :laughing:

Skroz :offtopic: zar ne!

BRATEEEE , MENJAJ ZENU :p ahahaha :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah, mozda! Extra ste drugari, mada sam ja ocigledno tu neka kombinacija!

Beli imas drustvo, evo kolega ce ovog zutog kako stvari stoje jos duuugooo da vozi.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcu ja do skupa da ofarbam felne u belo, pa da vidis cudo :D

Ja vozim ono za sta imam para i sta mogu da odrzavam ... prema tome kad budem imao vise para vozicu nesto bolje, mada ovo sto imam zavrsava sve moje potrebe :D

samo da me Gile ne udari :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

FORUMASIIII :D

za vikend mi stize alfa konacno , u koliko je ona kao sto sam dobio sve garancije MOG PUNTA DAJEM ZA 2600e ...

0652008304

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahah...duhovito ... Dolazi covek iz Kraljeva i ozbiljna je prica 2600e... nadam se da ce ljudi ovo ozbiljnije shvatiti,hvala !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti hoces da kazes da sam ja, ovde pomenuti, clan ovoga foruma, kolega.jankovic-NEOZBILJAN???

Ma hajte molim vas, odakle vam to? :lol::lol::lol:

Aj sa srecom!

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

konacno nasao solidnu alficu ( nadam se ) stize za vikend i zato spustam cenu punta na 2600e

Edited by milos66
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

POSLE 100 - OG AUTO OTPADA ( AUTO PLACEVA) NEMA DOBROG AUTAAAAA :) MOJ PUNTO SA SVE OSTECENOM BLAGOM OSTECENOM HAUBOM VREDI BRE 3500E :) JOS PAR DANA U PRODAJI I CAOOOO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako lep punto moram priznati. Ko ima 2600e da izbroji, a ovako nešto mu treba, ne bi pogrešio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...