Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

One su i spolja jadac samo si mozda malo primeraka gledao uzivo :D Ovakvu alfu narucis iz Nemacke ili neke slicne civilizovane zemlje, dobro je platis ali se dobro i nauzivas posle, inace ako je trazis medju ovima do 2500e, nema od toga nista....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh da sam raspolagao sa kesovinom 147 bi definitivno bila moj izbor...

Prelep auto, sa srecom ga vozio i navozao se sa njim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam trazio Stilo da kupim,kod jednog tatinog poznanika koji dovozi auta samo iz Njemacke i Francuske. Moja je Njemica...

naisao mi je jedan Stilo sivi,sa standard opremom ali boca stanje,kao nov,kao i sto je svaki auto kod ovoga prodavca ko nov.

Ali kad sam vidjeo Alfu u garazi,to jest kad sam vidjeo sjedista,ziv nisam bio jer zbilja Alfa je ko droga kad ti se svidi bubreg prodajes da bude tvoja, tako da tih 600e sto sam doplatio vise nego sto bi trebalo para za tog Stila mi nije zao ni malo :)

a zna se,dobar auto mora dobro da se plati. a ja bi jos dodao da nisam dovoljno bogat da kupujem auta ispod cijene,jer kad krenu muke dodje skuplje nego normalan malo skuplji sa jacom cijenom. i mene dosta "pametnjakovica" smara cesto kako sam skupo platio Alfu bla bla, ima mu drug istu ko moju i slicne price. istu istu al samo po boji i broju vrata,ne volim da ponizujem nicije auto ali 5 tih "istih ko mojih" da mi daju nebi se mijenjao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gde ovo mašina, čim nije zavario zamajac i ubacio menjač od floride, nema od njega ništa..  :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

posteno lepa alfa svidja mi se  i  na sedista oni porubi sa crvenim koncem volim ja takve retke masine mislim  razlicite bar po necemu od vecine, automobila nema sta ehtra auto svaka cas na kupovini ovakvog modela samo vidi se da je vozen ovaj auto i to zrelo  :D u svakom slucaju lep nema sta  :thumbsup:



jel radi navigacija na ovoj alfi ? ja sam imao stila sa fabrickom navigacijom ali nije mogla kod nas da radi tako da samo estetski lepse kod stila ali bez vunkcije.  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ovo je klasika cim nema vibratori u sedista nije to to  :laughing:  :D

Ti bre mnogo navalio na te vibratore. Ili si se navukao (leči se uspešno - Crna Reka) ili si onemoćao pa ti dođe kao drugar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti onda ugradi zvečku,da ne bi zaspao! Ono što ne dozvoljava da zaspiš je, kako auto ide,leži,koči! Onima koji voze kao penzioneri su potrebni vibratori,zvečke,zvončići i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

more dobra stvar kad nocu prodjes belu liniju  a  u sediste ko da zvone dva mobilna sa vibracijom   :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam i ja to vibriranje :)

a evo malo novih slika da ne zamre tema :D

 

cxca21305.jpg  cxca21306.jpg  cxca21307.jpg
 
cxca21308.jpg  cxca21309.jpg  cxca21310.jpg

 

"popravljam tamo gde su italijani fabricki zasrali"  - DR Dejica :)  brat moj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve mogu da razumem ali ovo nikako kako imas kozna sedista a obicne tapacire na vratima  tebi je neko dogradio ta sedista i vibratore   xaxaxa  :laughing:  :D

Ali nemas ni komande za muzku na volanu koliko vidim auto je radjen posebno ima posebne detalje i to mi se svidja salu na staranu  dobra alfica i sto naj bitnije razlicita  i moj stilo nema sve od opreme ali mi je dovojno sto je razlicit bar po necemu .    :)

 

Ako nisi nista prepravljao  ovu alfu moguce da je radila ista modna kuca u italiji ko i mog stila mislim na enterijer i ovi sistemi u sedistima koji prave potresi  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Zoranic MNE

 

Mozda je i tvoju Alfu, vozio i kupio isti cica, koji je i vozio dejicinog Stila, taman, njegov Stilo je stariji od tvoje Alfe, tako da je to tepretski moguce, a vidis i da @dejica prepoznaje da je rad (stajling) veoma slican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze da bude  jer po radu ova alfa mnogo slicna mom stilu mislim istim stilom uradjena  :guitar:



a i ova kozna sedista vidi se da su mnogo bolje i kvalitetnije uradjena nego fabricka mislim na kozu  jer sa fabrickom kozom se vrlo brzo vide kilometri na autu jer gledam primer moj stilo ima 150 000km a koza  ko nova i enterijer dok sam gledao stilove sa fabrickom kozom koji posle 50 000km su ucebani koza nabrana uguzvana na meste nadignuta neravna sedista  dok ovi auti ko nasi sto su posebno doradjivani vidi se da nije stedjeno na kvalitetu jer i ova alfa mozda presla ko zna koliko ali eto na sedistima se to nevidi jer je uradjena naj kvalitetnija koza i materijal moguc  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije smorio,covjek je u pravu :)  Dejica brat moj!

 

 

i ovoga je vozio cica, platio ga 62 000e, imam racun :D

 

 

a i slican je stil,narocito unutrasnjost samo pravi znalci vide razliku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

xaxaxa tako jeeeeeeeeeeeeeeeeee  :unworthy:  :laughing:  :guitar:  :D



mog stila vozio kad ide na pijac  u soping a tvoju alfu kada je jurio babe  nocu xaxaxa  ali jedno zadrzao vibratori u sedista u oba auta  :laughing:  :D  :thumbsup:  :secret:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...