Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Drugi klip nema zvuk.

 

Inace, na prvom klipu je zvuk bas traktorski, salim se, odlican je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čemu to služi, a uz to i ne radi??? 

 

Šalim se naravno, ali mislim da bi to moralo uživo da se čuje da bi ostavilo utisak..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra, Morimoto je vrhunska stvar... Dve godine se kanim da ih ugradim na Stila, pa nikako... Te imam vec odlicno svetlo sa WellDone xenonima, te prodacu ga uskoro pa da ne bacam pare...

A vec im je toliko pala cena da se i ovde opusteno nalaze za manje od 80 EUR. Prakticno bi me sad vise kostalo otvaranje fara i ugradnja, nego sam par projektora.

Jedino su za moj ukus sijalice previse plave (i samim tim manje funkcionalne), licno uvek idem na 4300K (max 5000K).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam projektore kupio na alliexpress 50 dolara, akcija jos traje!  

 

 

a sto se kelvina tice,slazem se da je 6000k plavo ,ali je prihvatljivo i u stvarnosti daju dosta bijelu svijetlost sa projektorima.

 

gledam da ih zamijenim za 5000k jer mi se svidja kako sijaju,  imam i 4300k i ne svidjaju mi se nekako,bez veze su pa sam ih prebacio na kombija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala al ne znam jeli naljepsa 147 u CG ,ima ih ovamo bruutalnih!   :)

 

 

a sto se Morimota tice,ako nastave ovako da sluze,prezadovoljan sam!

 

prije neku noc ih nastelovah temeljno,presao sam 50 kilometara dok ih nisam dobro nastelovao, sad je to ono pravo i tako da mi se vise vozi auto uvece nego po danu, jos nocas ih probah po kisi i iznenadjen sam kako se dobro vidi i ako je 6000k!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad je to ono pravo i tako da mi se vise vozi auto uvece nego po danu

Sto mi je ovo poznato :thumbsup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

alfica je extra, a ta sedista su ubedljivo najbolji detalj na autu! :clap:  sedista iz TI paketa opreme, ima ih drugar u 147 ti. ma pravo je uzivanje voziti se u njima. da se lepo navozas sa njom! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i ovo je TI ,  hvala :)

 

 

ja sam je najvise zbog sjedista i kupio, zaletio sam se bio priznajem,al eto imah srece pa je i sve ostalo 1/1  . . .

Edited by Zoranic MNE

Share this post


Link to post
Share on other sites

TI je oprema, mislim najjača. Jedna od lepota ove opreme su kožna sedišta sa crvenim koncem i mnogo tvrđa nego u ostalim opremama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne trebaju meni tablice nista :)

 

cxca92080.jpg
 
dok mi nisu cika cajci zamalo kaznu zveknuli, pa sam je vratio :)  no mi djavo ne da mira opet bi je skidao   :p
 
cxca92081.jpg  cxca92082.jpg
 
cxca92083.jpg  cxca92084.jpg

 

5000k + 100w halogen :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=lp0UjvzkCVQ&feature=c4-overview&list=UUlM9wk5dGB4HhgqGOfS5IFg

 

sam sam radio projektore,i dosta sam zadovoljan morimotom! :) i Eibach oprugama koje su mi preporodile auto u svakom pogledu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav bre halogen od 100W ? Cupaj to napolje dok nisi spalio Djenku :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvo paljenje Djenke, halogen je samo na dugim svijetlima + dugo svijetlo iz Morimota preko onog elektromagneta (4 duga svijetla) , a ima slucaja dje je ista ovakva ko moja 4300k halogen sijalica na kratkom pa ne pali nista :)

 

sve je to provjereno i sigurno :)    al kad ablendujem ablendujem da valja,da opomenem ove skotove sto voze pod dugim svijetlima jer su mi vazda isli na zivce!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto je moj drug jedan uradio, ubacio projektore na kojima ima kratka i duga, a u duga odvojena neke opasne sijalice, kad blicne bez'te noge posracu vas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...