Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Meni je skoro tako neki lik u Audiju blicnuo, nisam znao šta me je snašlo.. Odlično ga održavaš, svaka čast baš kako treba! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo izgleda alfica, tj fenomenalno, a ovo sto ti je rekao Ivan je stvarno u pravo (kao i skoro sve sto kaze) sa sijalicom od 100W mozes da spalis ili prekidac i body.  Pored projektora ti je dovoljna i ona od 55w standardna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ko zna jel to zapravo 100w, malo je jaca od 55w nista strasno.  a valjda je xenon 35w umjesto halogenke 55w,  pa mozda ima rezerve :)   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro kako hoces, tvoj auto. Zbog tog malo jaca nista strasno, ljudima su gorele instalacije a i soljice u farovima, a usput duga i kratka nemaju veze sa tim sto su ovde slabije a ovde jace, u svakom slucaju necu da te ubedjujem u nista i da te nagovaram da skines sijalicu kao sto vec rekoh tvoj auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo zato sam i ja cisto dobronamerno napomenuo "da ne spalis Djenku" ;), raznorazne negativne posledice sam vidjao (i po same farove i po instalaciju).

A i sam Morimoto bixenon je keva, maltene i da ne trebaju dodatna duga svetla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

te od 100w su u 99% slucajeva neka no name kina i veruj mi da bolje sija neki osram ili philips od 55w nego ta od 100

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izdzekovao sam to biiip od 100w,  dosta sam se igrao :)  a nisam je puno ni koristio vise onako iz radoznalosti,a i sam znam da je to smrt za instalaciju,no dugo se slabo i koristi pa nema veze.     

za sad mi je dovoljna bi xenon klapna iz morimota, a ovu kinesku od 100w cu najvjerovatnije zamijeniti Osram Night Breaker-om  55w.

Nego,ja sam veliki ljubitelj LED tehnologije,mozda uspijem nesto da skarabudzim sa njima, jer kako vidim dosta napreduje, u buducnosti mozda potpuno izbaci iz upotrebe i xenon i halogen :)

 

 

evo jedne zanimljivosti:    http://www.aliexpress.com/item/High-power-50W-cree-chip-xenon-white-headlamps-h7-plug-1800-lumen-headlight-auto-led-12v/1243494137.html


mozda nesto ovakvo ubudzim u dugo,posto sam se sad maloprije vozio samo sa morimotom,bez one kineske 100w.   vjerovali ili ne,jace bije podizena elektromagnetna klapna iz Morimota,  nego onaj halogen 100w.

ovo mi se cini da bi samo onako kao ablender bilo dobro:  http://www.aliexpress.com/item/12V-30V-H7-Car-Front-Fog-Light-Bulb-SMD5050-Cree-Q5-12-LED-Car-Light-Bulb/711563787.html 

a i nervirao me plavi odsjaj na ugasenim farovima sa ovih 100w halogenki,zbog toga sam ih najvise i skinuo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a do sad,sto sam god narucio ,doslo mi je.  nesto dodje za 15 dana a nesto dodje za 2 mjeseca,nema pravila...    a postarina se ne placa,sem 1e pri preuzimanju posliljke,  samo kad kupujes artikal gledas da je  FREE SHIPPING.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj Zoranicu molim te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predivnaaaaaaa opet kazem. I alfa i felna :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alfa u punom izdanju!

 

Gledam nešto enterijer ovakvog automobila, koji se pojavio na tržištu možemo reći davno, a dan danas ostaneš bez teksta kada vidiš taj dizajn...kao da je nešto što se tek pojavilo. Gledam sada Giuliettu, počevši od sedišta, a i dosta drugih detalja, ne ostavlja mi ni probližan dojam topline i onog pravog žabrskog stila, kao što se osećam kada vozim njenu prethodnicu... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala :)   

 

nije photoshop, nego samo natrpani ostaci crvene folije, koje sam vec sjutra skinuo.

 

cekam da mi stigne najobicnija Oracal crvena folija,pa cu da se igram malo i iz jednog dijela ih odradim ovako sa ind. fenom sve :)   pa kad dosadi lako je odlijepiti foliju.

 

sto znam,meni se ovo crvenilo cas svidja cas ne,al slozicete se neobicno je i nije lose malo za promjenu :)  svima je simpaticno pa i meni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...