Jump to content
FAS Goran
chikavili

Elektronske cigarete za neupućene, početnike

Recommended Posts

Ja sam uzeo elektronsku cigaretu iskljucivo iz finansiskog razloga,jer mi je zaista mnogo da dajem preko 10 hiljada mesecno na cigare... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec je vise puta napisano za one koji zele nesto i da prcitaju:

 

Kao prvo, da rascistimo neke stvari:
- elektronske cigarete nisu zdrave! Stetne su, ali neuporedivo manje stetne od pravih cigareta.
- elektronske cigarete nisu za nepusace
- elektronske cigarete nisu lek protiv pusenja, ali mogu da pomognu pri odvikavanju od pusenja
- elektronske cigarete su ALTERNATIVA pusenju, tacnije mnogo manje stetna alternativa

Dakle ustanovili smo da je elektronska cigareta (u daljem tekstu e-cigareta) namenjena pusacima koji ne mogu ili ne zele da prestanu sa pusenjem, ali bi zeleli da smanje trovanje kojem su izlozeni pri pusenju, ili jednostavno zele da puse na mestima na kojima je to zabranjeno.
 

 

Naravno, najbolja opcija je prestanak pusenja!

 

Ali ovde pricamo o alternativi pusenju koja je manje stetna, za one koji ne zele ili ne mogu da prestanu.

 

Nego, aj' da ponovim jos jednom posto vidim da se slabo cita ono sto sam napisao:
E-cigarete NISU lek za ostavljanje pusenja, vec manje stetna alternativa!!! Zapamtite to.
Nekima su pomogle da skroz prestanu, ali im to nije osnovna namena.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel mozda neko zna gde ima da se pazare THC tecnosti za e cigaretu ;-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amortizer. Tako kaze kupac danas dok sam kupovao tecnost. Dajte mi jedan AMORTIZER .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš tako. Meni recimo one Mental tečnosti apsolutno ne odgovaraju, iako čitam tamo po forumu da ih hvale na sva zvona, za onaj white smoke pišu kao da je nešto najbolje na svetu, ja ga probao, kao čaj od kamilice da sam zavio u wc papir i povukao...

 

Tako da, definitivno je sve subjektivno što se aroma tiče :)

 

Povlačim sve rečeno ovde - kupio sam Mental Nuts 1.6%, dao mu šansu, na prvih par povlačenja mi stvarno nije legao tamo na štandu kad sam probao, ali sam onda ostao, izvukao desetak dimova i počelo je sve više da mi se sviđa, kupio bočicu, evo već treći dan cedim samo Nuts, ne mogu da prestanem, sipam po 2-3 puta dnevno u Mini PT2, toliko ga trošim da je to nemoguće, obično sam do sada samo jednom dnevno točio. Ovo je spram bilo koje Joy ili Liqua tečnosti nebo i zemlja, aroma je nerealna, pare ima pa brat bratu 3x više na istom kliru, potpuno sam oduševljen, od sada pa nadalje - samo Mental. Sledeće što ću da kupim je Tobacco, i on mi se svideo, pa ću ga verovatno kombinovati iz dana u dan sa Nutsom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pljugao sam po kutiju ipo dnevno minimum,ovo ne da mi je usteda nego bruka,mada cu i ovo da batalim za neko vreme ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam ja ostavljao, nije mi nedostajao nikotin ni katran ni dim, nego cigareta u prstima i pakla na stolu :D

Upravo to...

Ja kada udjem u kola,upalim,odma sta sam radio je paljenje cigare,sada mi to fali,cigara medju prstima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...