Jump to content
FAS Goran
chikavili

Elektronske cigarete za neupućene, početnike

Recommended Posts

Prema novoj studiji predstavljenoj juce na godišnjem kongresu Evropskog udruženja kardiologa u Amsterdamu, upotreba elektronske cigarete ne izaziva nikakve neposredne štetne efekte na koronarnu cirkulaciju i snabdevanje srca kiseonikom .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi pogrešio, odličan komplet za početak. eVod je super klir, ima svojih bubica ali  relativno lako rešivih, baterija je skroz OK. Nemaš brige, kad malo nakupiš staža, krenućeš i ti u pohod za  boljom opremom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evod i ego baterija su odlican komplet za pocetak. Jedino sto mi se ne svidja sto to sto si kupio mislim da nije original, vec kopija. Ne mora da znaci da ce biti problema, ali ipak vise volim original.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako na bateriji i kliromizeru pise "Kangertech" onda jeste original. U suprotnom nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Evod kupljen u Nimbusu u Kg-u i piše samo Evod ?!

Dajte neko ulje koje je ok, uzeo sam FA Cuban...., i Cigar passion ali mi nije to to,jedno je gorkasto a jedno sladunjavo ,daj te neki predlog da ulje podseća na Marlboro ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sta znam, bio zadovoljan do sada, nisam znao da je odrzavam pa mi grejac otisao. poceo da smrdi na zagorelo, pokusao da ga sredim ali nece. narucio nove pa cemo videti. a za preporuku pitam eventualno ako budem menjao...

 

 

hvala svima na odgovorima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako si već kupio i radi ti dobro, što menjati?

 

Bas tako, cuti i pari :)

Ja imam Evod kupljen u Nimbusu u Kg-u i piše samo Evod ?!

Dajte neko ulje koje je ok, uzeo sam FA Cuban...., i Cigar passion ali mi nije to to,jedno je gorkasto a jedno sladunjavo ,daj te neki predlog da ulje podseća na Marlboro ?

 

Ne postoji, nemoj da trazis.

 

Samo polako, vrlo brzo se naviknes na ove arome, i zaboravices kakvog je "ukusa" bio Marlboro ;)

 

Sto se EVOD-a tice, ranije je pisalo na bazama samo EVOD, ali zbog pojave mnogo kopija, na novim klirovima ima i natpis Kangertech.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono jeste tako.Pomešao sam dve tečnosti Flavor arts- Cuban suprime i Cigaret passion od 18mg nikotina i sad je sasvim.solidna aroma

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se upisem, KangerTech mini ProTank 2 + Joyetech eGo-C baterija 1000mAh + Joytech Tobbaco tecnost :D

 

Za sada full :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo dobra, cak odlicna kombinacija. Jedino sto bih ja to sve duplo za svaki slucaj ;)

I probaj Liqua Cuban cigar tecnost.

 

Evo, posle dve godine imam 8 baterija (od kojih je 3 komada vec matoro pa malo slabije drze) i oko 12 razlicitih atomizera od kojih redovno koristim 6-7 :D

Sto se tecnosti tice, uvek imam bar 3-4 razlicite da sharam, posto vrlo brzo oguglam na jednu tecnost ako samo nju koristim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ček polako, jedva sam ga nagovorio i na ovu jednu, oće mamlaz da puši pa to ti je :D 

 

Ali ne sumnjam da ću ga preobratiti, pogotovo s ovim hardverom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo dobra, cak odlicna kombinacija. Jedino sto bih ja to sve duplo za svaki slucaj ;)

I probaj Liqua Cuban cigar tecnost.

 

Evo, posle dve godine imam 8 baterija (od kojih je 3 komada vec matoro pa malo slabije drze) i oko 12 razlicitih atomizera od kojih redovno koristim 6-7 :D

Sto se tecnosti tice, uvek imam bar 3-4 razlicite da sharam, posto vrlo brzo oguglam na jednu tecnost ako samo nju koristim.

 

 

A jel si batalio prave cigare ?

 

Ja probao al nikad kupio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam iscitao skoco celu temi, i naso odgovor da si batalio pljuge skroz...

 

Poceo sam i ja da razmisljam u ovom pravcu, koliko novaca od prilike za neki pocetni set ?

 

Jos da naprave tecni thc :laughing: , tj mislim da vec postoji ali ne verujem da se lako nalzi kod nas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo dobra, cak odlicna kombinacija. Jedino sto bih ja to sve duplo za svaki slucaj ;)

I probaj Liqua Cuban cigar tecnost.

 

Evo, posle dve godine imam 8 baterija (od kojih je 3 komada vec matoro pa malo slabije drze) i oko 12 razlicitih atomizera od kojih redovno koristim 6-7 :D

Sto se tecnosti tice, uvek imam bar 3-4 razlicite da sharam, posto vrlo brzo oguglam na jednu tecnost ako samo nju koristim.

 

 

Morace baterija dodatna, mada ova drzi ceo dan, ali zlu ne trebalo, pa i jos jedan atomizer, videcemo vec :D

 

Uzeo sam malopre i Liqua Tiramisu, dodao malo na ovaj, uuuuh, koliko pare i koji ukus.  :smoke:

 

 

Ma ček polako, jedva sam ga nagovorio i na ovu jednu, oće mamlaz da puši pa to ti je :D

 

Ali ne sumnjam da ću ga preobratiti, pogotovo s ovim hardverom :)

 

 

Ti motaj grejace i usavrsi sto bolje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporuka:

 

http://eliquid.rs/grejaci/kliromizeri/Kanger-ProTank2-kliromizer

 

http://eliquid.rs/baterije/Inhalika-eVod-USB-baterija-od-1000mAh

 

 

I ne boli te glava ;)


Mislim, dobar je eGO-V, ali sa ovim prodjes skuplje u startu u i ne mislis.

Edited by FantomX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...