Jump to content
FAS Goran
chikavili

Elektronske cigarete za neupućene, početnike

Recommended Posts

cxcb25016.jpg

Minikaaaa :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iza vrata je sve sto sam mislio da ce mi nekada trebati u zadnjih 20 godina aka magacin :lol:
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxcb25019.jpg

 

moja skromna e cigara ,već 8.nedelja i zadovoljan sam .Baterija Evod od 650 mada mislim da nije original a vrh ,tank ili kako već Kanger Tech Evod :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Bolje nemoj da kupujes. Ako se Chikavili seca ja sam taj model kupio pa hteli da me lincuju zbog toga :D Meni je set trajao mesec dana do duse necu da gresim dusu da se pokvarilo samo od sebe nego sam probao da smotam grejac i sjebao bateriju. Inace baterija je kopija tako da ako imas internet karticu mozes i sam da napravis takav set za jedno 20 dolara za takav isti par. Mogu da ti posaljem link od fasttecha inace stize roba za 15 dana, ako si strpljiv. Ovi je moja umbrella pokojna,a nije da ne radi posao ali za te novce mozes mnogo bolju opremu da kupis van umbrelle.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sh@rance, kako te sluzi ta itaste VV baterija? Nesto su mi se zalili neki ljudi da i nije bas nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja je koristim nekih 7 meseci samo nju i trosim oko 2,5ml dnevno imam i spinera kao rezervu ali nikada ga nisam koristio. Nisam imao bas nesto mnogo opreme dva joyetech twista dva spinera ali ovaj mi je bolji od svih. Sad cu da kupim jos jednu u beloj boji za rezeevu. Njikakvih problema nema stvarno radi dobro bar meni.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec nedelju dana parim za sada dobitnu kombinaciju baterije, klira i tecnosti, pa reko da podelim s vama. U pitanju je iSmoka iGo baterija (2000mAh) u "const. voltage 3.3v" rezimu, protank2 sa regulatorom usisa i 1.8ohm stock grejacem i M4S RY4 12% tecnost. Baterija izgura ceo dan uz 2 tanka, estetski se uklapa idealno i izgleda skoro ko hibrid, ja prezadovoljan i preporucujem svima. eVic i ostali 18*** modovi su definitivno preglomazni za moj ukus, a manji evodi i sl. ne obezbedjuju dovoljno battery juice-a za ceo dan.

cxcb36541.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da muckamo* :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@FantomX: Ti jos uvek koristis te male bocice? :lol:

@saledelagano: Meni bi to jedva pokrilo dve nedelje... i to pod znakom pitanja ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jednom samo uzeo tu vecu kolicinu jer je bila neka akcija 5+1 il tako nesto. Spalio sam sve za 10 dana, pario ko turcin da bi isprobao sve redom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzedoh sa kolegom juce ovu :

 

Image1.jpg

 

-Baterija 1100mAh

-Energy atomizer kapaciteta 1,6 ml

-Ulje Virginia 9mg nikotina

 

Za sad zadovoljan :)

 

Koliko sam skontao  na ovu bateriju mogu kasnije da pazarim onaj katomizer sto se ovde preporucuje ?

 

http://eliquid.rs/grejaci/kliromizeri/Kanger-Mini-ProTank-kliromizer

Edited by saledelagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo na slici su arome inače, ne gotove tečnosti :D

E, onda je sve ok ;)

 

Koliko sam skontao  na ovu bateriju mogu kasnije da pazarim onaj katomizer sto se ovde preporucuje ?

 

http://eliquid.rs/grejaci/kliromizeri/Kanger-Mini-ProTank-kliromizer

 

Moze. Samo uzmi dvojku - protank 2 mini. Samo ja bih pre brinuo o novoj bateriji, nego o novom kliru. Klir napunis za 10 sekundi, a bateriju moras da punis nekoliko sati i to ako imas struju u blizini.

I zove se kliromizer. Kartomizeri su nesto drugo.

 

I za te pare si mogao i bolju varijantu da kupis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mu se svidi parenje, svakako će na kraju da završi na nekom VV/VW modu i ProTanku ili nekom Kayfunu, tako da je manje više svejedno odakle se kreće, možda i bolje ovako, da oseti napredak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije me izaslo ni 3 somica, 20% za njihovu novu radnju koju su otvorili+uzeli duplai paket dokupili punjac+usb i onda sve to na pola :)

 

Ako mi baterija bude drzala ceo dan bicu zadovoljan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Villy

Kao sto rece Vule, sve arome, PG je tu, cekam da stigne VG baza sa nic i ima da parim do kraja godine. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pocastio sam se za dvogodisnjicu parenja novom opremom - Kamry k100 mehanicki teleskop mod + Kamry VV kick 2 (PT2 je od ranije, ali je airflow control nov) :)

cxcb49115.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo bogami :)

 

I ja se počastio jednim lepim primerkom Nemesisa

 

cxcb49116.jpg

 

Poručuje se Kayfun 3.1 ES + kick i Sony Konion US18650VTC4 pa da kompletiramo bazuku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...