Jump to content
FAS Goran
chikavili

Elektronske cigarete za neupućene, početnike

Recommended Posts

Meni su kayfun i nemesis sledeci na listi, ako ne naleti jos neka lula u medjuvremenu ;)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bi ta baterija mozda, na natezanje, izdrzala jedan dan... mada cisto sumnjam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako brate ? Pa ja sam pusio 1 paklu dnevno !

 

Inace pazario sam ulje joytech cigar 10mg nikotina, ok je skroz bolje nego ono sto smo uzeli uz pkat koji smo kupili .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pusio 1 ipo paklu jacih pljuga dnevno i kada sam presao na elektroniku trosio sam dnevno 1 bateriju od 650mAh, a baterija od 1000mAh mi trajala oko dan ipo. Pri tom sam trosio oko 1,5-2ml tecnosti dnevno od 18 mg/ml nikotina.

Sada trosim oko 4ml tecnosti dnevno (ponekad i jace) od 6 mg/ml nikotina, pa kapiram da bih tu bateriju od 1000mAh iscedio za manje od dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo lepo... nego, ti odma na pocetku pucas na visoko :lol:

 

Usput, evo sta se desi posle 2 godine parenja:

 

DSCF8004.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obično to tako bude, kad se za nešto zainteresujem, mora do kraja i to brzo :D

 

Fantom je počeo posle mene, ali je on inače mnogo neodlučan i ni sam ne zna šta će, pa je za 10 dana parenja nakupio 500 litara raznih tečnosti koje neće moći da iskoristi kad pređe na pravu opremu jer će mu biti prejake, a nabavio je i 28 miliona klirova koje opet neće koristiti kad mu stigne pravi :D :D :D

 

Mora to malo da se isplanira, ne samo da se kupuje  :harhar:

Edited by Vule

Share this post


Link to post
Share on other sites

... za 10 dana parenja nakupio 500 litara raznih tečnosti ...

 

:lol:  :lol:  :lol:

 

Ma i to se da resiti - kupi jos 500 litara baze bez nikotina i mesa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo Vule, danas sam ojacao ergelu ;)

 

cxcb49118.jpg

 

Jos samo Kaya i to je to (e, koliko puta sam ovo rekao) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja čuo danas da su u USA zabranili i frulanje na javnom mestu. 

Inače najjači mi je direktor koji je jedno vreme nosio tu elektronsku oko vrata, malo, malo pa zaboravi i zapali običnu. Pa odna vuče stereo hahaah!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo Vule, danas sam ojacao ergelu ;)

 

Ako ako, tako se to radi :D

 

Ja još uvek nisam pazario baterije i kršten punjač, nisam propisno ni istestirao kaju, namotan setup, sve utegnuto, lepih 0.9 ohm, samo čekam poweeer :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne kontam te vase izraze, namotam kir ovo ono :)

 

Za sad znam da me umbrela bas vino sluzi baterija drzi ko ne zdrava trosim od 0.5 do 1 ml tecnosti kako kad !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji klon nemesisa i kaje je sad trenutno najbolji za kupovinu i gde? Mnogo dobro izgledaju zajedno, razmisljam se ozbiljno da nabavim jedan komplet cisto za ukras ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vecina kaze da se najbolje pokazao sku 1448300 sa fasttech-a. Ja sam taj i uzeo.

 

http://www.fasttech.com/p/1448300

 

Sto se kaye tice, neki su za Lite, neki za 3.1, neki za Russian... nema pravila. A koji konkretan, to ne bih smeo da tvrdim, posto jos nisam nabavio. Obicno (ne uvek) visa cena znaci bolji kvalitet ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeh i ja jedan, kud svi turci ...

Kako protank radi na njemu u poredjenju sa evicom/zmaxom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te vase pljuge velicine vibratora :harhar:

 

Mozda bih gotivio da imam lulicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako protank radi na njemu u poredjenju sa evicom/zmaxom?

 

Ja zadovoljan.

Kako radi u poredjenju sa evic/zmax zavisi... hoces li koristiti kick ili ne i kakve baterije ces koristiti.

Ja sam probao obe varijante i otprilike je sledeca situacija

- sa kickom radi jako slicno kao zmax - konstantan intenzitet i dugo trajanje baterije

- bez kicka (cista mehanika), razbija, radi bolje od zmax/evic/kick varijante, ali cim krene drop napona (ovo zavisi najvise od same baterije), odma' se oseti i pad performansi.

Summa summarum - VV/VW modovi rade korektno i sa baterijama losijeg kvaliteta/performansi, a mehanika trazi dobre baterije... ali je zato i uzitak veci.

Ima kod nas da se nadju u prodaji AW baterije i 18350 i 18650. Jes malo jaca cena, ali one su jedne od boljih sto se toga tice

 

 

@saledelagano: Pa i ti ces ovako, ali kada budes trosio nekih 6-7 puta vise tecnosti nego sada :D

Poenta je u pitanju zasto si presao na elektroniku - ako si presao da bi prestao, onda ostani tu gde jesi sa opremom. A ako si presao da bi uzivao u manje stetnoj navici, onda ides ovim pravcem kojim mi idemo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd sad kad ste napakovali kaje i nemesise, dajte neki info sto se tice trajanja baterija ... Al iskreno :)

 

Porucih danas ovaj V2, nemesis stize uskoro, jos da pojurim dve dobre baterije i punjac ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi od modela. Sony koji sam preporučio nisam još uvek uspeo da kupim, ali sam preko drugara dobio čak 7 komada Sanyo UR18650ZTA iz nekog laptopa, baterije su 3000mAh, inače im nominalni napon nije 4.2V već 4.35V, ali to mi trenutno ne znači ništa dok ne sednem i ne napravim home made charger koji će praviti cutoff na tom naponu. Što se trajanja tiče, sa Kajom na 1.1ohm i 4ml dnevno, baterija sa 4.2V ujutru padne na nekih 4V uveče, što mi je potpuno neverovatno, juče sam prvi put uspeo da iscedim jednu ispod 4V, zato što sam bio na nekoj žurci gde su apsolutno svi morali da probaju kako to radi i to nekoliko puta, otprilike nas 10 je parilo celo veče moju bazuku :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kayfun na 1.5 Ohm i Nemesis sa Panasonic 18650 - 2 punjenja (po oko 3,5ml). Nisam proveravao na koliko je pala baterija, samo sam je izvadio i stavio na punjenje. Mogla je jos, ali se osecao drop.

 

 

Inace, kayfun je prica za sebe. Ne moze se porediti ni sa cim! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...