Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Slike članova Foruma

Recommended Posts

Odlične su slike :) I vas dvoje ste baš lepo izgledali. Kakva je bila svadba? Mnogo gostiju ili? Piši malo da znamo šta nas čeka :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala-hvala momci!
Svadba protekla sjajno zaista, onako opusteno i bez nerviranja, 95 ljudi sve ukupno sa bandom tamburasa...

Moze to sve lepo da prodje samo treba dosta uloziti u organizaciju, da ne zakaze ni jedna od bitnih stvari, razmisljam sada da je zakazala sala ili muzika ili tako nesto bitno - sve bi propalo i ceo zivot pamtis taj dan onako kako ne treba, moras biti smiren jer se svi oslone na tebe :) nisam bio nervozan zbog sebe, ja sam bio nervozan zbog drugih koje sve svoje prebace na mene i nervozu i organizaciju svega, ali dobro...iznese se to nekako

Muzika, drustvo, pozitivna atmosfera i to sve stvarno lepo ispadne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam za tu varijantu, društvo malo ali odabrano... Ja sam se sa devojkom u više navrata sabirao i oduzimao i to uvek prelazi debelo cifru od 100 ljudi, što mi se nikako ne dopada i uvek je ono "kako da zovem ovog, a onog da ne zovem" tako da imam još nekih godinu dana fore da se razmišljam na tu temu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sutra kod kuma, 320 gostiju, kaze "samo naj uze", a onomad bio u jednom selu da zove majstora kog poznaje mozda godinu dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam!!!

Zelim vam da uskoro kupite jedan Fiat 500 XXXXXL sa puuuuno decijih sedista!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podigli koš.. :laughing:

 

A vid' ovaj se malo oženio..čestitke i sa moje strane :)

Edited by VladaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ima i toga po malo, uglavnom stomak, u srednjoj sam sa nekih blizu 80 kg mogao jednom rukom da zakucam, posle me pogodi budala iz pištolja iznad levog kuka, pa od pauze od sporta postanem lenj od sporta, pa sam se tek prošlo leto ponovo aktivirao za basket, sad ovog leta planiram opet..  Bar da dohvatim tablu iz mesta sa dve sa 90kg koliko sada posle 10 godina imam, biću zadovoljan :rolleyes:

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sikter, ko te ovo opalio ostarelog ?  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opalio me jedan od ove trojice A.J.

 

http://www.pressonline.rs/info/hronika/38087/78-godina-za-ubistvo-hajdinija.html

 

a ako misliš na sliku, terao šuraka da me slika kad budem u skoku, tako da sam crko posle 20 ulaza koje je okinuo ranije i kasnije nego što je trebalo :rolleyes:

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha..sledeci put nabavite neki brzi aparat :)

I ja sam mogao da zakucam poslednji put u srednjoj skoli,sad jedva prstima hvatam obruc..ali zato imam 15kg vise (do nedavno i 25 vise) nego tad

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 992D using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora neki forumaški penzionerski basket da se opiči, to bi mi više odgovaralo, već par večeri izginem jureći se sa omladinom, lopta mi prolazi pored ruke, a ja nemam onu eksplozivnost da je presečem, nego se onako osetim nemoćnim da pokušam bilo šta.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako budemo dolazili na okupljanje, ja imam lopu u gepeku, pa ćemo sa roštilja i piva direktno na teren :laughing:

Tako sam i ja posle pauze, ali već godinu dana redovno igram pa sam se doveo u koliko toliko pristojnu formu.. Ali opet ne možeš sa 30 godina da se nadskakuješ sa omladinom od 20 koja je u punom treningu.. tu već mora da se ide na iskustvo i lukavstvo.. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam proveo jedno dva sata sa ovom mašinom, slikajući je i snimajući neke kadrove za burazerov spot, pa rekoh daj da slikaju i mene jednom pored ovog lepotana

 

IMG_5927.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...