Jump to content
FAS Goran
boki

Track Day @ NAVAK - 23.10.2011

Recommended Posts

Strpaj AprilJu u gepek :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee to je najgore, kisa sutra ceo dan :thumbdown:, samo da nebude toliko jaka i da ne bude klizavo po stazi. Ja cu biti tamo najmanje pola sata pre nase grupe da izvidim kako i sta, meni od kuce do tamo treba manje od pola sata, pa da se pripremim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da su svi bukvalno imali kamere u kolima. Postaviće se snimci, polako ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi koji su imali kamere i aparate su pravili klipove od 20 do max.25 min,u to racunam ulazak na stazu,pakovanje,safety car,i prekidanje snimanja tek nakon izlaska sa staze i dolaska na parking izvan NAVAK-a...

umesto da su castili ljude recimo da je merenje vremena pocelo tek nakon izlaska safety car sa staze oni su ukljucili stopericu jos kada su ljudi prolazili kroz kapiju NAVAK-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, moj snimak traje oko 30min. Snimano je i dok smo stajali u koloni gde su vršili provere, a kamera je isključena kad sam stigao na parking. Tako da istina, zakinuli su nas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvi krug u svakoj grupi safety car je bio na stazi,sto je ok,ali racunanje vremena je pocinjalo jos ispred ulaska na stazu,postoje snimci ne iz jednog auta nego iz skoro svih kao sto rece @banjo1990 tako da ovo nije prica jednog coveka nego svih vozaca koji su danas vozili

da ne zaboravim da se safety car kretao brzinom od 20 do maximalno 35km/h i to na pravcu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam baš pratio kad je koja grupa startovala ali kako sam skontao oni su vreme počeli da nam računaj onog trenutka kad je vožnja trebala da krene. Mi u drugoj grupi smo izdangubili sa tim brifingom za koji većina nismo ni znali da je počeo. Svakako moj snimak ima 28 minuta a snimao sam od kad se kapija otvorila pa dok nisam izašao. Tako da smo generalno vozili nekih 15-20 min., videće se kasnije kad mi se uploadne snimak. Na snimku se vidi chelic sa 60% svoje vožnje sve dok mi se ona alfa nije izokretala ispred i onda mi je otperjao.

banjo kači snimak cenim da ću se tiu slatko ismejati svojoj lošoj vožnji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i mene najsporijeg :thumbsup: :bilo eksta bas,jest malo staza bila mokra al ok,gazio sam punta do limita skoro,koliko sam mogao,i nista se nije desilo sa autom

i po drugi put se desava da vozac bmw svira na stazi :wallbash:,a sviro je tosic meni,a lepo sam mu se sklonio sa putanje,jer je daleko brzi

moj snimak ima oko 20 min,al sam ukljucio tek posle crne zastave,kad smo ponovo stali u kolonu

sta raci cestitam svima koji su ucestvovali

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na koju si foru aploadovao snimak od 30 minuta. Meni uklonili jer je ''predugačak'', a da bi ga postavili traže broj telefona. A JA NEDAM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno imaš samo oganičenje težine fajla, ali ne i dužine. Imaš cele filmove okačene na YT, ali moraju da budu do 4 GB. :thumbup:

-----------------------------------------

EDIT:

Sve što imate da pohvalite i/ili iskritikujete oko Trackday-a, napišite ovde na FLCS Forumu.

Onda se lepo sve to uobliči i stav Kluba oko manifestacije u narednim danima pošalje kome treba. Nemojte da jurim vaše stavove na nekom drugom forumu jer to neću raditi. :thumbup:

Isto tako, ovde znate da sigurno možete da napišete Vaš stav i da isti neće biti obrisan, izmenjen ili sl. Naravno, sve lepo, fino, kulturno napisano. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno imaš samo oganičenje težine fajla, ali ne i dužine. Imaš cele filmove okačene na YT, ali moraju da budu do 4 GB. :thumbup:

Šta god imao ili nemao, meni je uklonjen video iz razloga: predugačak je. :whistle:

Evo ovde sam nešto sekao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je bilo OK, uz neke decije bolesti sto je i logicno jer je ovo prvi zvanicni Track-Day...

Slazem se sa konstatacijom da su voznje trajale malo krace nego sto je trebalo, ali kapiram da je to zbog relativno sporog brifinga... Iduci put se, siguran sam, biti bolje...

Staza kao staza odlicna sto se mene tice, prva 2 kruga su mi bila "povuci-potegni", ali dok sam skapirao krivine i dok su se gume zagrejale sve je doslo na svoje... Doduse imao sam i izletanje na kraju, kada sam posle hladjenja kola opet krenuo brzo da vozim... Verovatno su se gume malo vise ohladile i otkacio mi se zadnji kraj u krivini, srecom sve je proslo bez ikakvih posledica po auto...

Bice i slika, i po koji video klip sutra... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam pogledao 2 snimka iz 2 razlicita auta i ciste voznje je bilo 6 krugova ni jedan snimak nije presao 15min

Share this post


Link to post
Share on other sites

aman ljudi, mogli ste bar neku muzikicu pustiti :yes

izgleda interesantno, steta sto je staza bil mokra..i naravno, ovde nema ni govora o pola sata ciste voznje... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sudeci po snimcima, za toliki novac moglo je ovo da bude malo organizovanije i ozbiljnije. :thumbdown:

Ovako ispada da su skupo iznajmili stazu a namecu pravila organizacije da ih sto manje kosta. :thumbdown:

Gde im je tu bezbednost i slicno...?

Neso, porazgovaraj s' Alvirovicima kako bi bilo da oni samo iznajme stazu za ceo dan a sve ostalo sto se tice organizacije da odradi klub koji je zakupio stazu. Siguran sam da ce dosta klubova pomoci organizaciju takve manifestacije i omoguciti svojim clanovima da zaista osete cari voznje pistom. Ja sam zainteresovan za tako nesto pa se mozemo dogovarati sa jos mnogim klubovima koji bi imali interesa da se tako nesto napravi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...