Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Žene (ipak) nisu lošiji vozači od muškaraca?

Recommended Posts

Nisu dzaba najveci umovi sveta pokusali shvatiti zene, i nisu uspeli u tome :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali kako bre, prazan autodrom, i udare devojčicu od pozadi, baba se izudara, ušine vrat, a trebalo je samo da pusti gas.

Sreća pa moja mama nikada nije vozila, iako ima položeno. Jednom je vozila sa ćaletom, i umesto da uspori, ona je pustila i ruke i noge. Ćale je to regulisao old school metodama, i od onda ne vozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas se vozim gradom i vidim noviji C4 Piccaso s oba retrovizora sklopljena, sustignem auto i vidim zena za volanom. Ne moram ni reci da su prestrojavanja trajala puno dulje nego inace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko joj dade volan  


 



 


naučila samo da legne na leđa


Share this post


Link to post
Share on other sites

Putnicama verovatno nije bilo nista - jer su dobro "amortizovane"... ;)

 

*bem ti Ameriku, sve po 150 kg zive vage. :crazy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi da ne prima više od tri gabaritne putnice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deca kažu, tate bolji vozači od mama

 

136037-deca.jpg

 
Da ustaljeno mišljenje da su muškarci bolji vozači od žena nije samo puka predrasuda kažu deca, koja valjda nikad ne lažu. Ako je verovati njima onda je predrasuda tačna.
Interesantna studija sprovedena je u Velikoj Britaniji gde su ispitanici bili deca, za koju kažu da nikad ne lažu. Njihov zadatak je bio veoma prost, da kažu ko bolje vozi, mama ili tata. Naravno, rezultati nisu nikog iznenadili. Međutim, razlika nije tako velika kao što bi neki pomislili. Tate su dobile 57% glasova kada je sveukupna vožnja u pitanju. Polje gde dominiraju (opet nema iznenađenja) jeste parkiranje za koje deca kažu da ga tate izvode bolje u 73 odsto slučajeva. Ali ima i jedne ''cake'' u rezultatima. Naime, više od trećine dece odgovorilo je da je tata bolji za volanom jer im dozvoljava da puštaju muziku koju žele. Ono što je još loše po muške roditelje jeste da su deca u 58% rekla da oni više psuju za volanom.
 
preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad žena majstorski uparkira

 

impossible-car-parking-1307-1317630209-0

 

samo teška mehanizacija može da isparkira.

 

Mesto Varšava, Poljska 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle god ja u sluzbenom dzipu nailazim na raskrsnicu ne rade semafori trepce zuto, ja imam pravo prvenstva a bocne ulice znak stop, kad ne radi semafor treba se pridrzavati znakova, ja vec uso u raskrsnicu kad od jednom neka guska se stvori ispred mene sa punticem nekim polu trulim kad sam je puko sa strane od auta nista nije ostalo i ona izlazi corava iz auta i kaze gde ces Xaxaxaxa ja umro od smeha naravno sluzbenom dzipu nista jer je blind a od punta samo dugmici

Auto nije za zene definitivno, sipka trans i taxi to je za zene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sulc, jesi li u vojsci ili muriji? Moj komšija, mislim da je vojak, znamo se onako sa parkinga, je kralj, ne može da smisli žene vozače. A ima i debeo razlog, pre nekoliko godina je stajao na semaforu na motoru i opalila ga je neka guska

koja je skretala i prošla na crveno i omašila traku, sa dvoje dece u autu. Od udarca je odleteo sa motorom, i iskrivio banderu, i završio u kontejnerima pored puta, sav se izlomio. Kučka je došla kolima do njega, malo otvorila prozor, pitala: da li vas puno boli, i otišla.

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...