Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Koji je ovo deo, čemu služi?

Recommended Posts

Unutar gepeka? Ne znam jel to moglo da ispadne jer nisam već par dana otvarao gepek. Mada može biti da je oko tablice nešto bilo zaglavljeno jer  baš landara zadnjih dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad nema ništa. Ja najviše sumnjam na neke delove trapa jer su amortizeri i desna viljuška odsvirali svoje tako da je najverovatnije i tu problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao si staviti neki predmet pored toga da bi se mogla proceniti velicina- Ja nemam predstavu koje je to velicine, dal 1cm ili 10 cm :)

 

Da  nisu to cepovi koji se nalaze na fabrickim rupama po patosima? Neki auto to imaju, ne znam da li Stilo to ima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veličina je malo veća od nokta na palcu :) Moj Stilo nema te rupe na patosu.

 

Ja mislim da bi to ovo moglo da bude, e sad kako je izašlo to je već dobro pitanje :)

 

rame.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh onda odlično :) Brinu me najviše trapovi, a i rekao mi je majstor da se pojela manžetna na jednoj viljušci tako da sam odmah povezao sa tim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto ti je i Nesa rekao to nema veze sa trapom, to su neki cepovi, ali od cega nemam pojma. Verovatno negde po limariji treba da ima neke rupe u kojima stoje ti cepovi, prvo samo pomislio da nisu one zabice sto drze zadnja tepih podkrila ali sam onda izvalio da to nisu zabice nego cepovi.

 

A mozda te neko za*ebava, zna da ces se iscimati pa ti ubacio u dvoriste :p

 

Palo mi na pamet da ti sutra ubacim staru lamelu u dvoriste, samo bi voleo da ti vidim izraz lica :p

Edited by Kuvalja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se naglas smejem već 5min za lamelu  :laughing:  :laughing:

 

Inače, jedan ovakav čep sam video u dvorištu još pre 2-3 meseca i nisam reagovao, a posle sam našao još dva pa je postalo sumnjivo. Moraću da potražim gde tačno nedostaju, mada bez kanala verovatno nema pomoći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bi trebalo da stoji ispod nogu vozača i suvozača, a i iza njih tj ispod zadnjih nogu.Kad padne kiša biće ti tepih mokar, a njega nećeš tako lako osušiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je ovim forumom ? Čitam ovu temu tamo neki izlivi nežnosti http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=38283&page=14#entry938384  na koje nisam navikao , pa se ove bavite Igorovim međunožjem. Strašno  :harhar:  :harhar:  :harhar:

Igore , kako si uglavljivao onaj tvoj parking senzor ne bi me čudilo da je nešto otpalo sa mog Stila.

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova gumica savršeno naleže na šraf veličine 12-15 ključa tako da je rešena misterija ili je išao negde na karoseriju :)
 

@kolega.Jankovic na tu kapiju samo Stilo ulazi,a Opel nekim čudom još nije imao investiciju osim trapa, kočnica i redovnih servisa za skoro 5 godina. Počinje da me zabrinjava  :laughing:

 

@Ivan ne znam sad sa kog Stila je otpalo, ali definitivno je sa eksterijera došlo. Teško da bih 2-3 komada iznutra išutirao i da ne primetim.

Inače, misliće ljudi da sam ja neki manijak šta ste sve napričali o tome kako bijem senzore  :laughing:  :laughing:

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jesu, ali neprijatni :p
Kako su me sad nagrdili za Castrol i udaranje po kolima ima da niko ne priča sa mnom na okupljanju  :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam cuo da otvara novi klub kao ogranak FLCS:

 

castrol_logo.jpg

 

Naravno, kao dozivotni pocasni predsednik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda se setim "one" slike....i "one" flase "onog" ulja....

Koje slike, ove, bar je 5W-40? Je li ovo gepek nekog Stila?

 

DSC_0445.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...