Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Extra su mu cucnule ove felne, moj glas ide za graviranje. a nemoj u zuto farbati, odskace od svega ili u sivo da uvek izgleda lepo i cisto ili crveno, ali to je samo moje misljenje, ti odlucujes.

U crveno su sad svi počeli da farbaju, pa mi je zbog toga ta opcija otpala u startu, a žuto sam video na Panameri i nekako mi se baš dopalo, dugo sam razmišljao da li da to bude srebrno, mat crno ili žuto, pa mi je konačna odluka pala na žuto... Videćemo, do farbanja je ostalo nedelju dana, razmisliću još malo :thumbup:

Evo kako žuto stoji na srebrnom Poršeu :rolleyes:

6352728948_ba239829db_b.jpg

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto izgleda perfektno bas kao sto kaze nas drugar sale legenda! :thumbsup::rolleyes:

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro jeste da svi farbaju u crveno, ali nekako mi crvena bas boja za klesta i univerzalna je, a da uzmes u obzir one Brembo naplatke plasticne sto se lepe, izgleda vrh samo se moras raspitati da li mogu da se montiraju a da ne kace nigde za felnu, ako ne znas o cemu pricam kucni u guglu "brembo caliper covers". Mislim da bi to bilo najbolje, a i imas ih u skoro svim bojama, a dobose pozadi ofarbas u boju koju izaberes i za poklopce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam na šta misliš, kao navlake za kočiona klešta, one su isto crvene... Videću, razmisliću o svim opcijama, pa će da bude slika :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zuta ce lepse isasti na ovu tvoju boju kola i obavezno ako nemas da kupis sigurnsone srafove.

Ja sam to imao kada sam kupio kola,pa su mi jedan zapalili(99posto ) kod vulkanizera,ali nisam imao mira,pa sam otisao i kupio druge sigurnosne srafove i naravno sa drugim adapterom za odvtanje,sto je sigurno sigurno je,bolje 2oe gore nego auto na klocne ili na zemlju,pogotovo sto su caletu krali na starom autu gume komplet.To ti je moj neki savet.

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mom ćaletu su pre 2-3 godine digli zadnja dva točka na kecu :thumbdown: ja trenutno nemam sigurnosne šrafove, ali planiram da ih pazarim ovih dana pod obavezno, jer je ovde jedan komšija sa Puntom koji je sličan mom, ostao bez jedne felne jesenas :thumbup: Ja ga za sad dok ne nadjem adekvatne ostavljam baš na vidno i osvetljeno mesto pod prozorom, a šrafovi će da dodju sa čepovima uskoro :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva liga! Punto ti je odličan. Sve što si uradio je taman kako treba. :)

Nadam se da ćemo organizovati neko okupljanje u Kragujevcu sad kad je krenulo lepše vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva liga! Punto ti je odličan. Sve što si uradio je taman kako treba. :)

Nadam se da ćemo organizovati neko okupljanje u Kragujevcu sad kad je krenulo lepše vreme.

Hvala, ja se nadam da će da uspe to okupljanje, u poslednje vreme vidim da ima aktivnijih Kragujevčana na forumu :thumbup:

Ofarbaj celjusti u narandzaNsto ! :thumbup: Eto , nije crvena! :whistle:

Da, to mu dodje izmedju crvene i žute, da ne bijem glavu mnogo :rambo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nama su stari auto,bukvalno bacili,skinuli tockove i on drosnuo od zemlju.samo sigurnosni srafovi tocak cuvaju,dovlonjo je da on uihvati 2,3,4 kruga nije bitno,ali da baja koji dodje sa namrom da ga skine to ne moze.

Eto resio su,narandzasta! :) Ima da te obozavaju holandjani :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolesno :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicno druze, svidja mi se kako je sve ovo ispalo.. a za prelazak sa 14 na 15 te razumem skroz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je lepše, lepše je, sad mu fali samo neko spuštanje napred, nego se plašim da bi mi to razbilo trap načisto :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Toliko sam se bio zagrejao da uzmem onaj Osrav kit kao što si ti uzeo, kad ono cena u Ap Sportu skoro 60.000 :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaau... blink.gif Znači porasla potraznja, pa su našopali i cenu... ccc rant.gif

Ja svoj vraćam na auto za koji dan, čim završim sa sređivanjem felni...ice.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to je to, al su stvarno preterali, sad će da prodaju, al malo sutra... Da su bar ostavili približnu cenu, kakva je bila prošle godine, možda bi još nešto i unovčili, ovako... teško! thumbdown.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, svaka cast za auto. Totalni respekt. Dzaba mene ubedise da uzmem sa petora vrata, a znao sam da ih nikad necu ni koristiti. Felne su perverzija. I jos jenom, lepo sredjeno, sa ukusom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi!!! :rambo:

Danas se pozabavio sa graničnikom vrata, skinuo zvučnik, odvio šrafove, unutra je pukao zub u koji ide donji šraf i zavario sam ga, tako da sada funkcioniše lepo, osim što ću morati da napravim osovinicu novu pošto je ova pojedena malo, pa cakće kada otvaram i zatvaram vrata...

Odradio sam vešanje onog plastičnog nosača filtera za vazduh pošto se nešto rasklimao, šrafovi su oblajznovali, tako da sam nabudžio nešto, napravio nove matice na strugu i ušrafio, sada drži sve kako treba, jedino što nisam slikao ništa jer su mi ruke bile masne dok sam radio sve to..

Uzeo sam mere za čepove za felne, tako da je to sledeće na redu :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je isto i meni bilo sa granicnikom, samo sto je meni pukao i nosac na vratima, verovatno sto je to tako godinama funkcionisalo, ali nisam vario posto sam kasno raspakovao vrata pa nisam znao kod koga da zavarim, nego sam nesto skarabudzio i funkcionise super a granicnik sam uzeo na otpadu. Ocigledno da Fiat ima problema sa granicnicima :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...